Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję rady odnośnie tego jakie feromony wybrać,gdyż będzie to mój pierwszy taki zakup. Poszperałam trochę w internecie ale mało jest aktualnych wątków (albo ja nie umiem szukać) Chcę aby działały głównie na panów, zależy mi przede wszystkim na moim byłym . Chciałabym aby faktycznie robiły robotę, zwracały tą uwagę mężczyzn, wymagały popęd seksualny ale i zwiększały moją atrakcyjność w ich oczach, po prostu chcę aby dobrze działały. Zastanawiam się między trzema: BTB, NPA albo Pheromone Essence, proszę więc osoby które mają więcej wiedzy o pomoc w wyborze. Myślałam również o Pheromax ale cena trochę mnie odstrasza, zwłaszcza że będą to moje pierwsze feromony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą to Twoje pierwsze feromony, to pierwszy zakup na stronie feromony.pl jest z gwarancją zwrotu pieniędzy jeśli nie będziesz zadowolona z zakupionego towaru. Poczytaj na stronie :)

No i ja wybrał bym jednak pheromax. Jeśli zależy Ci na tym o czym pisałaś to na pewno odpuścił bym btb. Przy stosowaniu npa będziesz bardziej pewna siebie a pheromax podkreśli Twoją atrakcyjność i seksualność. Sporo kosztuje ale przy gwarancji zwrotu pieniędzy jest to kusząca opcja :)

Pozdrawiam :) i cieszę się jeśli pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego nie korzystałem bo mi pierwsze feromony przypadły do gustu i potem kupiłem jeszcze sporo innych. Ale skoro wszem i wobec ogłaszają, że mają taką gwarancję to ja jako stały klient im ufam. Jednakże to jest tylko moje zdanie i nie sugeruj się nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

O ile jest to rzeczywiście twój pierwszy zakup dużego flakonu to wiem, że masz rok na to żeby zwrócić fiolkę z paragonem lub decydujesz się na kontynuowanie feromonowej przygody i zakup kolejnych. Sprzedają pewne produkty, ze sprawdzonego źródła, z wysokim stężeniem feromonowym dlatego myślę, że nie mają się czego obawiać ;)

Wiem, że na rynku jest dużo tego typu firm, niestety tak samo dużo sprzedaje zwyczajne buble- wody toaletowe czy inne a'la perfumki. Niestety nie mają one nic wspólnego z prawdziwymi feromonami. Przekonałam się na własnej skórze.

Jeżeli chodzi o feromony to albo zależy Ci na tym żeby one na prawdę działały albo na tym żeby były niedrogie. Niestety, te drugie mogą okazać się zwykłą podróbą. Kuszą ceną i dużym flakonem a w składzie albo znikoma ilość feromonów, albo co najgorsze w ogóle ich nie ma.  Podobnie jak z innymi produktami- możesz mieć oryginalną bluzkę, za którą wiesz ile zapłaciłaś i jaka jest jakość jej tkanin i wykonania, a możesz mieć tańszą bluzkę z wielkim nadrukiem CHANEL, która rozleci się podczas pierwszego prania. ;)

W tym sklepie kupuję od lat. Owszem próbowałam też innych produktów, bo chciałam a to taniej, a to gdzie indziej, a ostatecznie wróciłam do feromony.pl i wiem, że sprzedają oni najlepsze jakościowo produkty, a przede wszystkim które dają efekty.

Do uwodzenia polecam Ci Pheromax, bo zawiera najwięcej feromonów seksualnych. Pamiętaj, że feromony to dodatek do naszego działania i nie zrobią nic za Ciebie. Nie sprawią, że Były nagle zacznie do Ciebie lgnąć. Jeżeli wasza historia jest bardziej skomplikowana albo On zwyczajnie nie czuje już tego co kiedyś to feromony nie sprawią, że nagle zapała miłością. Niestety feromony cudów nie zdziałają.

Za to bardzo fajnie poprawiają humor, sprawiają, że same lepiej czujemy się we własnej skórze, wzrasta nasza pewność siebie, a flirt jest bardziej skuteczny ;)

Życzę powodzenia i koniecznie daj znać jak pierwsze wrażenia po produkcie, na który się zdecydujesz ;)

 

 

Edytowane przez Sindi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co do gwarancji ręczę za stronę Feromony.pl Bardzo dbają o swoich klientów. Obsługa 1 klasa. Można odesłać pusty flakon. tylko należy zachować paragon.

Co do wyboru feromonów też obstawiał bym pheromax. Tylko uwaga na dawkowanie. Flakon można odkręcać , warto kupić taką mini fiolkę do próbek perfum z patyczkiem.

Bardzo ułatwi to dawkowanie a przelać można strzykawką z igłą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności