Skocz do zawartości

Preparaty profesjonalne (VIP) RAW ANDROSTENOL , ANDROSTENONE, ANDROSTADIENONE - dyskusja - wypisujcie swoje mikstury,


dikenz94

Rekomendowane odpowiedzi

Preparaty profesjonalne (VIP) RAW ANDROSTENOL , ANDROSTENONE, ANDROSTADIENONE - dyskusja - wypisujcie swoje mikstury.

Tylko swoje własne mikstury feromonowe :

Aplikowana doza substancji: w mcl
Skład:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. ;)

 

Aż takich precyzyjnych zapisów nie prowadzę, ale ostatnio spodobała mi się taka mieszanka:

 

2ml Estratetraenol

1ml Androstenol

2ml moich perfum

Wszystko wlewam w atomizer od feromony.pl https://www.feromony.pl/akcesoria/atomizer

 

Stosuję w ilości jednego - dwóch psiknięć na skórę (zawsze psikam jeden raz, odczekuję pół godziny, jeśli nie czuję się lepiej, aplikuję drugie psiknięcie). Używam na wyjścia ze znajomymi,  imprezy, generalnie spotkania towarzyskie :P

 

Taką miksturę stosuję od ok. 2 miesięcy i sprawdza się świetnie! Jestem przebojowa na 100% :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inka25 Dzięki za wypowiedź . Ja już powoli też odpuszczam sobie dokładne wyliczenia . Dalej szukam odpowiedniej dawki dla siebie . Kiedyś stosowałem BTB + PHX . I koniec , końców efekt był rewelacyjny , to czego chciałem . Lecz odpuściłem sobie fero , z pewnego powodu. Na 6mc , a później już nie pamiętałem tej dawki! Próbowałem na nowo odnaleźć odpowiednią dawkę dla siebie. Ale się nie udało . Nie wiem jakim cudem BTB + PHX działo idealnie,  a później nie mogłem wypracować odpowiedniej dawki... Więc zacząłem testy na preparatach profesjonalnych . I na razie ,,cisza'' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dikenz94 Przede wszystkim, na spokojnie testuj, próbuj, sprawdzaj ;) Single dają naprawdę duże pole do popisu, potrzeba tylko cierpliwości.

Przez pół roku wiele może się zmienić, wrażliwość twojego węchu, ogólne samopoczucie... czytałam, że percepcja feromonowa jest zmienna w czasie więc co służyło nam w danej ilości jakiś czas temu, nie musi działać tak dobrze teraz. Na pewno z Singlami masz więcej możliwości na dopasowanie ich jak najlepiej do siebie niż, stosując BTB czy Pheromax :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  ja poleciłabym dodatkowo troszkę więcej luzu i zabawy w tworzeniu miksów. ;) Po zaaplikowaniu odpowiedniej dawki, po dwóch czy trzech razach też nie można liczyć, że nagle diametralnie zmieni się rzeczywistość i zachowania ludzi. Że od razu dadzą Ci znać, że to ta idealna dawka. Efekty są widoczne raczej w dłuższym okresie stosowania i dopasowania. Odniosłam troszkę wrażenie, że nakładasz feromony i czekasz co się dziwnego wydarzy, jeżeli nic, to zmieniasz dawkę i czekasz dalej. Może się mylę :) Feromony zmieniają nastawienie, pobudzają w subtelny sposób, niekoniecznie ktoś musi nam to od razu powiedzieć czy pokazać. Przy dłuższym testowaniu, przy odpowiedniej dawce na pewno widać różnicę w podejściu innych do nas, jak również w nastawieniu naszym do ważnych spraw. Single są drogie, ale to najczystsze i specjalistyczne feromony. Mając wszystkie, można wszystko :) Zazdroszczę, bo ja jeszcze muszę trochę dozbierać kasy. 

Próbuj i baw się dobrze! Powodzonka! Daj oczywiście znać jak będziesz miał jakieś nowe spostrzeżenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności