Skocz do zawartości

Preparaty profesjonalne dawkowanie/wyliczenia - pierwsze testy!


dikenz94

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst edytowany . 

 

Cześć planuje pierwsze testy z Raw

Mix ,,praca'' 

Sklad: 0.6 Raw Androstenolu + 0.2 Raw Androstenonu + 1.2 ml Perfum (oczekuje na alkohol etylowy 40% czysty więc zastosowałem niestety perfumy) .

Taka dawkę planuje zaplikowac w dawce 84 mcl . 

Przepis pochodzi od użytkownika ferum.pl . 

Mix ,,maksymalny" Mój pomysł na aplikację feromonow na spotkanie wśród znajomych. (Gdy tylko będę miał Alkochol Etylowy 40%) 

Raw Androstenol w dawce 80mcl (20mcg czystych feromonow) + Raw Androstenon w dawce 40mcl (10mcg czystych feromonow) + Raw Androstadienon w dawce 20mcl (5mcg czystych feromonow) . 

Łącznie dawka 35mcg czystych feromonow . 

 

Porównując do Pxeromaxu (zalecana przez producenta dawka to 30,5mcg czystych feromonow - czyli pół aplikacji z butelki pxeromaxu )

Skład Pheromax Man: 1.6mg Androstenol, 1.0mg Androstenone, 1.8mg Androstadienone. 

Skład ,,mix maksymalny": 3.5mg Raw Androstenolu, 1.75mg Raw Androstenonu, 0.88mg Raw Androstadienonu.

 

W poniedziałek wieczorem ,, pierwszy wpis do dziennika z ,,mix praca" napiszę o efektach , czy na mnie działa, jaki wpływ na otoczenie itp. 

 

Ktoś się podzieli swoim mix , opiszę jak na niego działa oraz zmienny w otoczeniu? Czy to forum jeszcze żyje ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczor test z mix ,,maksymalny". Dam znać czy były efekty .

 

Następne Testy będą z minimalnymi dawkami tzn

2,5 mcg Androstadienon, 3.33mcg Androstenon, 5mcg Androstenol . 

Co 4dni będę zwiększać nieco zawartość. 

Mam nadzieję że wy pracuje odpowiednia dawke .

 

Mix ,,maksymalny" test 1 (na dobrej znajomej). 

Była nieco bardziej wy gadana niz zwykle ... ale to tez moze taki dzien ... hmm ... ciężko powiedzieć czy to zasługa fero . 

Jutro rano test w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niektórzy tu zaglądają więc śmiało pisz jak Ci idzie :-) 

Ja nie kombinuję z mixami bo nie mam czasu (bliźniaki), i w sumie z feromonami też mam przerwę. Ale zastanawiam się czy nie kupić w niedalekiej przyszłości :-) temat wciąga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję na co dzień:

2 pipety Raw Androstenol,
1 pipetę Raw Estratetraenol
pół pipety Raw Androstenonu.

Razem 3 i pół pipety feromonów łącznie. mieszam z  perfumami i przelewam do atomizera.

Mieszankę feromonów mieszam w proporcji 1 : 5. Czyli jak mieszanka feromonowa ma 3,5 pipety to perfum (alkoholu) stosuję 5 razy więcej 5 x 3,5 = 17,5  pipety perfum ;)

Jest to dla mnie idealna mieszanka do pracy i na co dzień. Czuję się bardziej pobudzona i pewna siebie. Zauważam dużą różnicę w postrzeganiu mojej osoby przez współpracowników jak i kierowników. Muszę walczyć ze stereotypowym podejściem wobec subtelnej blondynki :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sindi , chętnie przetestuje tą mieszkankę :P Dzięki za wypowiedź .

 

Obecne testy, jakie przeprowadziłem nic nie dały ;/ więc spr :

0.6 Androstenolu + 0.3 Androstadienon + 0.2 Androstenonu + 4.0 ml alkocholu etylkowego 40% .

Nieco mocniejsza mieszanka od Ciebie ale mój automzer ma maksymalnie 5ml , od feromony.pl . Aplikuje dawkę 52mcl . Spr od 1 - 3 aplikacji .

Test mojej mieszanki ,, miks maksymalny - 3.5mg Raw Androstenolu, 1.75mg Raw Androstenonu, 0.88mg Raw Androstadienonu" - nic nie dały.

Testowałem także minimalne dawki - 2,5 mcg Androstadienon, 3.33mcg Androstenon, 5mcg Androstenol - także nic nie dały . Obie mieszanki testowałem w dawce , 84mcl. 

 

Kurcze muszę policzyć jakie dawki ,,mcg" bd zawierać nowa mieszanka (0.6 Androstenolu + 0.3 Androstadienon + 0.2 Androstenonu + 4.0 ml alkocholu etylkowego 40% .) . Ale nie mam dziś czasu. Test na surowo. Choć nie pomyślałem i mogłem dać na odwrót , 0.3 Androstenonu, a 0.2 Androstadienon . Mi bardziej zależy na pewności siebie , niż na uwodzeniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne testy nie dały nic ( 0.6 Androstenolu + 0.3 Androstadienon + 0.2 Androstenonu + 4.0 ml alkocholu etylkowego 40% )

Od poniedziałku nowe testy , nowy pomysł na mieszankę :

1 pipeta Raw Androstenonu, 0.5 pipety Raw Androstenolu , 0.5 pipety Androstadienonu, 1 pipety Alkocholu Etylowego 40%. całość zmieszana w butelce po NPA. Spróbuje 1-2 kropel czyli od 52mcl - 104mcl. Kurczę nie chce mi się robić dalszych wyliczeń mcg, stężenia etc.

Dam znać po 4 dniach jak testy .

 

EDIT 

TESTY ZAKONCZONE NIEPOWOWDZENIEM! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gotowa mieszanka !!!

Przy tworzeniu mieszanki sugerowałem się :

https://www.feromony.pl/ekspertyza-laboratoryjna/wyniki

Zawartość NPA : Androstenon 270 (μg/ml) , Androstadienon 202 (μg/ml).

Unresistible Man : 321 (μg/ml) Androstenol.  

I z tych proporcji zrobiłem taka mieszankę:                                            

Stężenie: 0.25mg/ml 

Aplikowana doza płynu: 52mcl / 1 kroplę.

Ilość feromonow w jednej kropli13mcg.

Skład: 0.8mg Androstenol, 0.67mg Androstenon, 0.5mg Androstadienon, Alkochol etylowy.

 

Dam znać jak testy;) Kurczę, coraz bardziej podobają mi się te Raw! 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień pierwszy (praca) - dawka (52mcl) - zauważyłem jakby zwiększoną chęć do rozmowy oraz więcej uśmiechów! a może tylko mi się wydawało??? 

Następne dni także opiszę! I dam znać, ale chyba jestem na dobrej drodze! Co 4 dni planuje zwiększać dawkę (1 - 4 kropel) . 1 kropla to 52mcl przy moim dozowaniu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Tak myślę że masz rację;) fajnie że się wypowiadasz . To forum chyba umarło:/ A szkoda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę , dwa dni miałem wrażenie że miałem przebicie ale to na pewno nie to co chce osiągnąć! i dalej nic hmm... to nie to czego szukam . chyba .

(Stężenie: 0.25mg/ml 

Aplikowana doza płynu: 52mcl / 1 kroplę.

Ilość feromonow w jednej kropli13mcg.

Skład: 0.8mg Androstenol, 0.67mg Androstenon, 0.5mg Androstadienon, Alkochol etylowy.)

 

Aplikowałem wyżej wymienioną dawkę w ilości jednej i dwóch kropli .

 

Czwartek, piątek, sobota, niedziela - test na 3 krople. I zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie umarło ;-) ale fakt, nie ma tu ruchu. Ja już nie chodzę po imprezach i nie poznaje zbyt wielu ludzi, a w pracy czasem użyje BTB i tyle z moich szaleństw :-P

Teraz planuje zrobić mały zakup ale jeszcze nie zdecydowałem co to będzie. Zacząłem chodzić na siłownię i użyłem NPA po kropli na nadgarstek i roztarłem za uszami i pierwszego dnia dwóch gości pomogło mi swoją radą jak ćwiczyć i jedna dziewczyna ćwiczyła na tych samych maszynach co ja, ćwicząc zaraz po mnie. Może przypadek, kto wie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś w gorącej wodzie kąpany @dikenz94 ;)

Nie zawsze da się uzyskać dokładnie taki efekt jaki chcesz. Nie zaprogramujesz ludzi, nawet feromonami, by robili to czego oczekujesz.

Jeśli już zauważyłeś większe przebicie i posłuch w grupie, to jesteś na dobrej drodze. Nie skupiaj się tak bardzo na analizowaniu efektów. Jakoś tak w życiu jest, że im bardziej się nastawiamy się na coś, tym mniejsze szanse by to się wydarzyło. Nie ma co szukać dziury w całym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się feromonami! Czerp przyjemność z feromonowej zabawy! Dają świetne efekty szczególnie w dłuższym odstępie czasu, kiedy możemy je porównać z wcześniejszymi. Nie czekaj z zegarkiem w ręku na wyreżyserowany przez naszą głowę scenariusz, bo możesz nie dostrzec tych subtelnych efektów, które pojawiają się obok :)  Spróbuj dodać do tego więcej uśmiechu i luzu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności