Skocz do zawartości

Jakie feromony są najlepsze by sprowokować kobiete do sexu ?


Lewandowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle tego jest napisane że aż sie woda z mózgu robi .. Z tego co sie dowiedziałem najlepszy jest pheromax man , na drugim miejscu jest pheromax z dodatkiem oksytocyny , a potem na równym podium jest BTB i NPA , a puźniej jest jeszcze kilka gorszych marek o których opinie są podzielne i sprzeczne jako że wielu uważa że ich działanie ociera sie o placebo  ... taki wyciągłem z tego destylat wiedzy ... Chce sie tylko dowiedzieć co jest tak naprawde Najsilniejsze na podryw i pujście z kobietą do łóżka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Trudno jest jednoznacznie określić, który produkt jest najlepszy, bo dla każdego inny może okazać się tym przynoszącym najlepsze efekty. Z doświadczenia wiem, że potrzeba czasu i własnych testów, żeby wypracować idealną dawkę i odpowiednie stężenie. Na pewno produktami uwodzeniowymi są Pheromax i Unresistble.

Unresistbile ma bardzo mocne stężenie (kilkukrotnie większe od Pheromaxa), ale przez to też mocno wyczuwałam jego zapach. Musiałam mocno pokrywać go perfumami. Był dla mnie chyba zbyt mocny, bo czułam się mocno pobudzona, aż rozdrażniona.

Pheormax jest moim faworytem. Uwielbiam połączenie jego woni z moimi codziennymi perfumami. Jest w wygodnym atomizerze. Używam go od lat i ma niezmienioną jakość i działanie, a to najważniejsze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie opinie na temat Unresistible i porównałem z je z opiniami o Pheromaxie . Kilka osób wyraźnie podkreśliło że kobita po Pheromaxie poprostu sie goni i ledwo panuje nad tym by na ciebie nie wskoczyć , a przy Unresistible ,, Gonienie sie " jest łagodniejsze i baba zachowuje trzeźwość umysłu mogąc panować nad pożądaniem . Czyli raczej zdecyduje sie na pheromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z moich doświadczeń wynika że każda osoba jest inna, inaczej na nią działają feromony np.

Jeśli ktoś jest zdania że znajdzie idealną dawkę dla siebie i ją za aplikuje i to będzie działać na wszystkie kobiety w taki sam sposób jest w błędzie . Z moich doświadczeń tak wynika .

Powiedzmy dziewczyna ,,A" będzie świetnie nas odbierała gdy mamy na sobie dawkę powiedzmy 12mcg (Androstenon) a na dziewczyne ,,B" nie zadziała wgl. natomiast  dziewczyna ,,C" taką dawkę od nas będzie odbierać negatywnie (przedawkowanie).

Także spotykając się z dwiema różnymi dziewczynami , każda inaczej odbierze nasz ,,przekaz" feromonów .

Jestem zdania że dawkę feromonów należy dobierać pod daną ,,osobę" a nie taką by z nami ,,współgrała" .

Ja np. dobrałem odpowiednią dawkę która świetnie działa na moją koleżankę Magdę. A na każdą inną dziewczynę nie podziała . Czy też inną dawkę (inne połączenie fero) stosuje gdy spotykam się z inną koleżanką .

Tak zwana ,,własna dawka" która będzie działać na np. wszystkie osoby z którymi pracujesz nie istnieje! Np.jedna jest podatna na Adrostenol(w dawce 12mcg), druga dawkę (17mcg) a trzecia (33mcg) ... i tak dalej....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 03:57, Lewandowski napisał:

Przeczytałem wszystkie opinie na temat Unresistible i porównałem z je z opiniami o Pheromaxie . Kilka osób wyraźnie podkreśliło że kobita po Pheromaxie poprostu sie goni i ledwo panuje nad tym by na ciebie nie wskoczyć , a przy Unresistible ,, Gonienie sie " jest łagodniejsze i baba zachowuje trzeźwość umysłu mogąc panować nad pożądaniem . Czyli raczej zdecyduje sie na Pheromax

To wszystko to kłamstwo . Feromony w ten sposób nie działają ! Feromony są wstanie ,,spotęgować" pogłębić relacje , jeszcze bardziej zbliżyć do wybranej osoby na którą oddziałowują , ale wszystko zależy od naszego zaangażowania w budowaniu coraz to ,,głębszej, bliższej" relacji . I od tego na pierwszym miejscu. Feromony to tylko dodatek , jak to mówią ,,kropka nad i", pozwolą ,,przebić się przez granice których byś nie przekroczył bez" .

Z czego Ja wbrew temu co się uważa , polecał bym nawet na początek , miks :

BTB + NPA,

lub

BTB + Pheromax,

lub

BTB + NPA + Perfumy,

lub

BTB + Pheromax + Pefumy.

 

Dla mnie efekt był widoczny na testowanej osobie BTB + NPA, lub BTB + Pheromax + Perfumy. Czyli te dwa miksy pozwoliły mi się przekonać że feromony naprawdę działają . A w szczególności zawartość (Androstenolu , Androstenonu , no może delikatnie też zawartość Androstadienonu odczułem) . Efekty : zwierzenia (te bardzo imtymne ), za pewne dzięki Androstenol , być w centrum uwagi - Androstenon , leki flirt - Androstadienon .

 

Obecnie testuje produkty ,,Raw" .

Obecnie taki ,,własny mix" :

Stężenie: 0.25mg/ml 

Aplikowana doza płynu: 52mcl / 1 kroplę.

Ilość feromonow w jednej kropli13mcg.

Skład: 0.8mg Androstenol, 0.67mg Androstenon, 0.5mg Androstadienon, Alkochol etylowy.

Testowane 1-2 kropli .

Już nie długo testy 3 kropel .

Następnie , testy z perfumami (prawdopodobnie) lub nowy miks bo mam pomysł na nowe proporcje feromonów, gdzie bardziej postawie na Androstenon w stosunku do Androstenol , a Androstadieon będzie znikoma ilość. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam skuteczność połączenia Pheromaxu i BTB. Wyraźna poprawa nastroju i większe zainteresowanie otaczających osób. Kiedyś aplikowałem na spotkaniach z dziewczynami. Dziś jedna z nich jest moją żoną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że dwie ostatnie sztuki pheromaxa wogule nie kopią ... kopał mnie bardzo dobrze pierwszy pheromax man kupiony przed rokiem który miał w środku czystą klarowną ciecz , a jak sie skończył to kupiłem wersje oxytus która sie okazała placebem , bo w środku flakonu pływała zawiesina z zanieczyszczeń i przez cały okres użytkowania nie dostrzegłem żadnych efektów działania . Teraz od tygodnia używam pheromax man kupiony na feromony pl i to samo we flakonia pływa syf , a moc jest o 2/3 słabsza niż z pierwszego pheromaxa man kupionego przed rokiem . Podejżem że zawartość jest naruszona ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności