Skocz do zawartości

Pheromax czy BTB?


greentea

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) mam pytanie do osób stosujących feromony- który produkt jest lepszy BTB czy Pheromax?

Jestem świeżakiem w tym temacie, ale zachęciły mnie opinie znajomych, którzy zamawiają już od lat. Czy któryś z tych produktów bardziej nadaje się, aby rozpocząć z nim feromonową przygodę?

Jeżeli chodzi o mnie to na co dzień pracuję w banku. Lubię to co robię. Mam chłopaka i nasza relacja jest poprawna. Mam tutaj na myśli, że nie szukam przygód ani też produktu do rozwiązania jakiś konkretnych problemów. Być może udałoby się trochę ożywić nas i ten związek. Mam wrażenie, że trochę osiedliśmy na mieliźnie i tak dryfujemy od jakiegoś czasu. Niby wszystko jest ok, a z drugiej strony tęsknię za szybszym biciem serca i spontaniczną radością we dwoje.

Jeżeli macie jakieś swoje doświadczenia lub feromonowe rady to jestem otwarta i z chęcią je poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja stosuję feromony od lat, więc mogę podzielić się opinią :) Z doświadczenia wiem , że po latach związku często wkrada się rutyna, z którą uważam trzeba walczyć! Wiadomo, że po dłuższym czasie bycia razem, rzadko kiedy pary dalej ćwierkają jednym głosem ;) ale właśnie w takim przypadku feromony są bardzo pomocne. Chodzi mi o zdrową relacje pomiędzy partnerami, czyli tymi, którzy nie mają problemów z wiernością czy innymi kłopotami wyższej rangi, tylko kiedy potrzebują większej pewności oraz jak to napisałaś ożywienia was i związku. Ja wybrałabym Pheromax jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu doznań w sytuacjach intymnych, ale wiadomo musi do nich dochodzić  ;) On pobudza i sprawia, że mężczyzna jest jeszcze bardziej nakręcony, a ty masz większą przyjemność:) 
Natomiast jeżeli rutyna jest już na takim poziomie, że po pracy wolicie raczej spędzić czas w innych pokojach to wtedy wybrałabym BTB. On pomaga otworzyć się na siebie. Może łatwiej będzie wam pogadać o tym co obecnie jest między wami i jak to zatrzymać. Ja po BTB czuję większą chęć do działania. Wiem, że nie raz rozluźnił atmosferę podczas rozmowy, której się obawiałam. :) Tak naprawdę każdy produkt nadaje się na pierwszy zakup. Najważniejsze to to, który bardziej pasuje do ciebie i sytuacji, w której szukasz wsparcia.

Pozdrawiam S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też mam takie zdanie jak post wyżej.

Pheromax pomoże, gdy potrzebujesz uwodzić. Ten produkt służy do seksu. Posiada ponad 6 razy więcej androstadienonu niż BTB (feromon seksualny).

BTB przyda się w sytuacjach na co dzień - niekoniecznie seksualnych, ale żeby mieć lepszy kontakt z klientami w banku oraz z chłopakiem podczas "życia codziennego":D BTB zwiększa zaufanie, pewność siebie, ale w sytuacjach intymnych również zwiększa podniecenie (oczywiście słabiej niż Pheromax)

Możesz się jeszcze zainteresować Pheromax Oxytrust - to również seksualny produkt, ale z dodatkiem oksytocyny (hormon zaufania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam jeszcze, że jeżeli to Twój pierwszy zakup, to masz prawo do rocznej gwarancji zwrotu całkowitego kosztu feromonów jeśli uznasz, że feromony nie działają. Polecam poczytać o tym na stronie feromony.pl

Dodam też, że ja z tej opcji nie skorzystałem :-P

Mój głos odnośnie Twojego posta stawiam na pheromax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, a ja bym poszła w BTB! ;) Mówiąc o swoim doświadczeniu, aby namiętność kwitła jak dawniej, trzeba fajnej atmosfery przez całe dnie, żadnych pretensji i fochów, wiesz o co chodzi :lol:  Faceci, szczególnie w stałych związkach, potrzebują tak samo jak kobiety, zauważenia, docenienia, aby w ogóle otworzyć się na spontaniczność. I dlatego najpierw poleciłabym ci BTB, bo on fajnie poprawia NAM samopoczucie i rozluźnia atmosferę tak, że jakoś łagodniejszym i czulszym okiem patrzymy na ukochanego. On wtedy też jest bardziej odprężony, pozytywnie nastawiony i powolutku pojawia się ten dreszczyk z początków znajomości:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności