Skocz do zawartości
Hulito82

Jaki feromon na początek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Wiesz co, dużo zależy od tego w jakim celu w ogóle chcesz feromony stosować... Na stronie feromony.pl jest fajnie rozpisane, który produkt do czego się najlepiej nadaje ;)

https://www.feromony.pl/gama

Zobacz sobie ten link. Wszystkie preparaty są podzielone na cztery kategorie, praca, na co dzień, uwodzenie i związek. Myślę, że to ci pomoże podjąć decyzję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka myślę bardziej coś na co dzień do pracy ale też i do uwodzenie i tak się zastanawiam nad The Edge czy NPA. NPA ma większe stężenie. A dodam jeszcze jedno że przebywam w pracy z dużą ilością osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NPA będzie ok, sprawdzi się w pracy i uwodzeniu. The Edge jest zapachowy, więc jeżeli nie chcesz nakładać na feromony swoich perfum to The Edge będzie świetnym wyborem - to produkt 2 w 1 (perfumy + feromony).

Jeżeli jednak uwodzenie stawiasz na pierwszym miejscu to myślę, że lepszym wyborem będzie IMPI: https://www.feromony.pl/IMPI
To genialne feromony, dzięki którym stajesz się bardziej męski i pewny siebie. Dodatkowo ma super zapach, polecam!!! 

Niemniej nawet jeżeli wybierzesz tylko NPA - będziesz zadowolony.

BTW polecam zakup na feromony.pl, masz gwarancje satysfakcji na rok, pamiętaj o tym ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam życie z feromonami? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi