Skocz do zawartości

przetestowałam Pheromax i RM


Kari

Rekomendowane odpowiedzi

Phero działa tak:

Zanim trafiłam na swoją Miłość często umawiałam się z różnymi facetami by znaleźć tego jedynego. Zawsze to były takie zwykłe spotkania, faceci raczej się mną nie interesowali, nie było chemii, magii itd... trafiłam na stronkę z feromonami :D I.... zamówiłam Phero!! Wow -co się działo!! Każdy facet z którym się spotkałam próbował się do mnie dobrać!!!! Szok! Na szczęście działo się tyle, na ile pozwalałam 8) Jeden mi nawet później powiedział, że pierwszy raz w życiu mu się przytrafiło coś takiego, bo zawsze trzyma łapy przy sobie, gdy spotyka się z kims po raz pierwszy :D Działanie Phero jest niesamowite :twisted: Ale trzeba uważać! phero plus alkohol może doprowadzić do sytuacji, której można później żałować... Na większej imprezie w pubie, nagle w tańcu zaczął mnie obmacywać i całować żonaty facet i to na oczach własnej żony!!!!! No i w efekcie ktoś został zraniony, bo mimo, że ja go jakoś tam zahamowałam, to i tak ewitentnie było widać na co ma ochotę! Działanie RM jest inne... Ludzie są życzliwsi, bardziej przyjacielscy.... Ale gdy spryskałam się zbyt dużą ilością RM byli przy mnie nerwowi i agresywni. Na randki polecam łączenie RM i Phero -doskonale się uzupełniają. Dziewczyny, czy przetestowałyście jakieś inne feromony niż Phero i RM?Ali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, Nowa Koleżanko, że mamy podobne doświadczenia po pheromaxie :P

Też teraz stosuję połączenie phx i RM (dzięki mojemu opowiadanku) :D

Pytasz o inne feromony - moim pierwszym zakupem było Alchemy. Zadowolona byłam bardzo, ale teraz, gdy już odkryłam siłę phx nic mnie nie zmusi do powrotu do A. :wink: Ty zaczęłaś z grubej rury :wink: Koniecznie chwal się tu na forum :wink:

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak :) Phero jest cudowne... Zastanawiam się czy phero z dużego opakowania działa lepiej niż próbka? Kusi mnie duże, ale sporo kasy na raz... Zawsze gdy się widzę ze swoim facetem (od niedawna jestesmy razem) stosuję phero i troszkę RM -ostatnio mi powiedział, że nie wie dlaczego, ale zawsze gdy jest obok mnie to cały czas jest podniecony :D:D:D:D Ja tam wiem dlaczego ;) Wyraźnie widzę różnicę jak się zachowuje gdy zastosuję phero a jak gdy zapomnę :) Kiedyś zapomniałam i zastosowałam w trakcie spotkania i wyraźnie widać było róźnicę :) W pracy stosuję RM i wszyscy są życzliwsi... Polecam wręczenie komuś na kim nam zależy maskotki skropionej własnymi perfumami i feromonami :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Trochę mnie pocieszyłyście, bo właśnie zamierzam sprawić sobie Pheromax, a po tym jak przeczytałam forum, gdzie faceci tak okropnie narzekali na zapach Phero, zniechęciłam się... :D

Rozumiecie, skoro to ma przyciągać, to chyba lepiej, żebym nie cuchnęła potem albo moczem z kwiatkami. :twisted:

Już sama nie jestem pewna jak to pachnie? Podzielicie się doświadczeniami? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Trochę mnie pocieszyłyście, bo właśnie zamierzam sprawić sobie Pheromax, a po tym jak przeczytałam forum, gdzie faceci tak okropnie narzekali na zapach Phero, zniechęciłam się... :D

Rozumiecie, skoro to ma przyciągać, to chyba lepiej, żebym nie cuchnęła potem albo moczem z kwiatkami. :twisted:

Już sama nie jestem pewna jak to pachnie? Podzielicie się doświadczeniami? :lol:

 

A ja myślę, że Pheromax woman pachnie trochę jak nie myta pi**ka :P:lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie pocieszyłyście, bo właśnie zamierzam sprawić sobie Pheromax, a po tym jak przeczytałam forum, gdzie faceci tak okropnie narzekali na zapach Phero, zniechęciłam się... :D

Rozumiecie, skoro to ma przyciągać, to chyba lepiej, żebym nie cuchnęła potem albo moczem z kwiatkami. :twisted:

Już sama nie jestem pewna jak to pachnie? Podzielicie się doświadczeniami? :lol:

 

A ja myślę, że Pheromax woman pachnie trochę jak nie myta pi**ka :P:lol::twisted:

 

To jest bardzo prawdopodobne, bo tak jak czytalem w pewnej publikacji, tam jest najwiecej feromonow.

Na pewnym forum ktos tez poruszyl taki temat, ze zauwazyl, ze ma wieksze powodzenie, jak palcem przeniesie pot wraz z wlasnymi feromonami w okolice szyi i za uszy...O ile dobrze pamietam, to tamten koles zostal wysmiany...nie sledzilem jednak dalszego watku...

 

Nie zdziwie sie jednak, jak znalazl swoich nasladowcow...korzy jednak sie nie przyznaja, ze tak robia...

 

a moze warto to przetestowac:-)

 

Pozdrawiam,

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach pheromaxu woman jest taki sobie i przypomina mi nie myta p**ke i koniec. I to nie myta chyba z rok hihi. Na poczatku strasznie mnie wkurzał ten zapach i czułam go nawet po kilku dniach od zastosowania (oczywiście myłam się :) , ale zapach i tak się trzymał). Teraz jest lepiej.

 

Pheromax nie pomógł mi w zdobyciu takiego jednego gościa (nie chodzi o sex tylko o coś więcej). Kochałam się z nim i on chyba myślał, że się nie umyłam (czyścioch z niego straszny, myje się z 4 razy na dzień :shock: czasami może i częściej). Tak więc tu nie wypaliło, ale może na inne feromony się złapie. Bo wiecie chodzimy czasem ze sobą do łóżka, ale to taki wolny ptak, trudny do usidlenia. BTB na niego podziała może. Chcę go mieć to mój ideał!!! Na codzień chodzę z innym chłopakiem i na niego działa pheromax, myślę, że się nawet zakochał.

 

Kupiłam sobie całą butlę pheromaxu za pierwszym razem, bo stwierdziłam im większe tym lepsze 8) (żartuję) i taniej wychodzi.

 

Efekt jest, powiedziałabym, że aż za mocny. Zainteresowanie seksualne począwszy od żuli :x:evil: , a skończywszy na przystojniakach :D .

 

Jednak teraz kupiłam (dziś) BTB i myślę, że będzie lepszy. Seksu czasami mam aż zadużo nawet bez feromonów, więc socjalne feromony powinny być bardziej praktyczne w codziennym życiu.

 

Pozdro alchemicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności