Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, od paru dni, no może dwóch tygodni używam RM. Faktycznie, działa!! :) Pp pheromaxie czuję się boginią sexu, faceci mają żądzę wypisaną w oczach, natomiast RM przyjemnie mnie otula niewidzialną woalką akceptacji, niesamowitej życzliwości i sympatii!!Jestem pod dużym wrażeniem, naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajnie, ja chciałbym przetestować działanie NPA ale niestety poczta zgubiła chyba moją paczkę, czekam na nią już tydzień a jej dalej nie widać. Powiedz o bogini seksu o jakieś ciekawe historie związane z RM or PHX Woman proszę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nie wiem, jak mogłabym żyć teraz bez feromonów. Już zapomniałam jak to było, kiedy ich nie było :) Mam tu parę kroków od siebie disco, na które sobie czasem chadzam :D Zwłaszcza w piątki, gdy jest mniej ludzi, bo można lepiej się zaprezentować na parkiecie. Ostatnio po raz kolejny będąc tam mogłam obserwować działanie fero :lol: Przynajmniej 5 facetów tańczyło obok mnie, co chwilę któryś zagadywał, chciał się umówić, no mówię, boginią sexu jestem :lol: Ale zajętą niestety...(dla tych facetów niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć Alchemiczka

ja jestem nowy, ale już czuję, że będę niedługo uzależniony tak jak Ty,

właśnie testuję Pheromaxa, ale planuję kupić Chikarę, dla poprawy ogólnego wizerunku w pracy.

Co do Pheromaxa to dziewczyny w pokoju, z którymi pracuję zachowują się dziwnie, jakieś takie pobudzone :lol: , ale zauważyłem, że zachowują się tak nie tylko w stosunku do mnie, ale też do innych facetów. Mianowicie siedzimy sobie w pokoju ( ja oczywiście po 1 psiuknięciu), wchodzi koleś, a one mało co go nie pożarły, jakieś zboczone żarty i tekściki, komplementy - (nie poznaje koleżanek) - koleś się zawstydził i wyszedł, śmiesznie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rafmax :)

Dziel sie wrażeniami jak najczęściej, po to mamy to forum :D I testuj, testuj, testuj, nie tylko w pracy. Się dzieje najfajniej w piątkowe i sobotnie weekendy :lol::lol::lol::lol::lol:

A to uzależnienie...Jest na pewno dużo zdrowsze i przyjemniejsze od innych używek :D Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności