Skocz do zawartości

Zapach Pheromaxu


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanie bo niedawno kupilem phx i jest w ulotce napisane ze dziala od 2 do 4 h faktycznie po jakims czasie kop ktorego dosteje dizeki PHX powoli slabnie ale jak np. powacham nadgarstek na ktory go aplikowalem to nadal wyczowam zapach i nie wiem czy on nadal dziala czy zapach tylko zostaje ;P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jezeli ja czuje zapach to fero nadal dziala tak? czy poprostu czuje sam zapach a dzialania juz nie ma bo oto mi glownie chodzi ;) a i czy wiecie moze gdzie mozna kupic jakas mala fiolke (najlepiej w sprayu) zeby miec fero zawsze przy sobie bo duze opakowanie phx troche malo "mobilne" jest z gory dzieki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nie czuć zapachu, a fero będzie nadal działać.

 

W ofercie feromony.pl jest mała fiolka Pheromxu - bardzo dobra na pierwsze testy.

 

Poza tym zawsze możesz przelać w mniejszą buteleczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem ze moge nie czuc fero i nadal bedize on dizalal chodzi mi glownie oto jak dlugo on na mojej skorze moze sie utryzmac w ulotce jest napisane ze od 2 do 4h ale ja czuje ten zapach dluzej czesto nawet na drugi dzien jesli go nie zmyje i niewiem czy on nadal dziala tylko w mniejszym stopniu czy poprostu pozostal po nim tylko zapach mam duza filoke phx i narazie nie kupie malej a cchial bym kupic gdizes jakas mala fiolke tylko nie mam pojecia gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

siemka

 

kupilem sobie pheromax man 14ml. jak je powąchalem pierwszy raz to myslalem ze sie udusze, smierdzialy okropnie jak pot, nawet mama narzeka ze cos strasznie smierdzi ze wytrzymac nieda.

Mysle ze te pheromax man niedzialaja (ale niewiem jaka mam ta dawke stosowac). czasami to sie az je boje uzyuc bo jak ktos poczuje oddemnie ten zapach to ucieknie;p.

 

Chodziasz raz jechalem do miasta i stalem sobie na przystanku i jakies 3 dziewczyny podeszly bo tez czekaly na auobus i sie zaczely do mnie usmiechac, zaczely mowic ze mam ladne perfumy (a wogole ich nieznalem, pierwszy raz je widzialem) ale to pewnie przez to ze swoimi perfumami przykrylem zapach pheromaxa, nom i zaczely sie wypytywac mnie np. gdzie jade, gdzie mieszkam itp. pamietam ze jedna z nich to niemogla zwroku oddemnie odderwac bo sie calyczasy patrzyla na mnie i wypytywala ale mi sie wydaje ze przez zapach moich perfum a nie pheromaxu.

 

Tak samo jak bylem na weselu to mojego kuzyna dziewczyna sie calyczasy na mnie patrzyla a siedziala na przeciwko mnie i sie w mnie calyczasy patrzyla az durugi kuzyn zwrocil jej uwage "ej a co ty sie tak na niego calyczasy patrzysz, zauwazyłem ze ty na tym weselu niemozesz oczow odniego odderwac bo sie caly czasy na niego patrzysz. kuzyn pilnuj lepiej tej swojej dziewczyny bo ci ja mlodszy kuzyn poderwie." Niewime czemu ale moj kuzyn tak powiedzial do mojego drugiego kuzyna dziewczyny ze sie caly czasy na mnie patrzy i teraz niewiem co tak dziala czy moje perfumy bo ladnie pachna czy pheromax.

 

Tez bylo tak ze moja ciocia powiedziala do mnie i brata bo pozyczylem bratu pheromax man i normalne perfumy zeby ten smrot przykryc ze cos jej ladnie pachnie, tak powiedziala "ale ktos uzywa ladnych perfum, chyba nie takie tanie musialy one byc."

 

Tez bylo tak ze pojechalem motorkiem do kumpla zeby mu plyty pozyczyc a on mi powiedzial "czlowieku cos ty cale perfumy na siebie wylal ze je czuje z 2metrow"

 

Jak bedziecie wiedziec jak stosowac dawke tych perfum to powiedzcie?

 

Pozdrawiam i mysle ze to pheromaxy tak dzialaly a nie moje ladne perfumy ;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

teraz niewiem co tak dziala czy moje perfumy bo ladnie pachna czy pheromax.

 

Stary, tak właśnie działa Pheromax! To jest właśnie efekt feromonów w całej okazałości! Ludzie są zainteresowani, otwarci, zagadują cię bez powodu. No i same perfumy ładniej pachną, nabierają głębszej woni i tym samym przyciągają kobiety.

 

I nie ważne jak fero pachną same w sobie, ważne jak działają, gdy stosuje się je z perfumami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ważne jak fero pachną same w sobie, ważne jak działają, gdy stosuje się je z perfumami!

dzieki za odpowiedz

 

 

siemka

 

nom moze i tak dzialaja PHX man, ale dzisiaj sobie dale tez PHX i tak strasznie smierdzialy, ze az sie bale podejsc do kolezanek i z nimi pogadac bo by pewnie nos zatykaly.

 

mam pytanko

Mam swoje perfumy, wode toaletowa, i niewime jak do nich dodac PHX man jak tam niema ktoredyk dolac PHX man.

 

PozDro

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

ale mi sie wydaje ze jak dolal bym PHEROMAX do moich perfum to by moze tak niesmierdzialo :D

 

bo tak to normalnie to pheromax tak dlugo trzyma ze moich perfum po 2-3 godzina juz nieczuc tylko PHERMAX man.

 

chyba ze macie jakies dobre perfumy ktore dobrze zakrywaja niemily zapach Pheromax.

 

bo ja uzywam Caroline Herena- 212 saxy man i nawet dobrze przykrywaja

 

PzDr

 

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że 212 Sexy Man jest naprawdę dobrym zapachem do przykrywania nieprzyjemnego zapachu feromonów. Jest mocny i dosyć trwały, bardzo podobny do Le Male, niektórzy wręcz twierdzą, że Herrera go skopiowała. Myślę, że oba dobrze się spradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij ze kazdy wyczuwa je inaczej i jak jedne by raz dwa uciekly bo by myslaly ze sie nie myjesz....hehe no tak zapewne mysla;p

 

to drugie by nic nie czuly nawet jakbysNIE ZAPLIKOWAL PERFUM;D to zalezy od osobowosci.

 

A co do LE male mam :P i jest naprawde mocny bardzo dobrze go czuc;p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Percepcja feromonów uzależniona jest od budowy genotypu ludzkiego (MHC). Każdy człowiek wykazuje się innym stopniem anosmii na feromony takie jak Androstenon czy Androstadienon.

 

Dla dociekliwych, większa ilość informacji:

https://www.feromony.pl/badania/28

https://www.feromony.pl/badania/57

https://www.feromony.pl/badania/8

 

Dla niektórych feromony te mogą mieć bardzo intensywny zapach, natomiast dla innych być zupełnie niewyczuwalne. Co więcej, dla grupy, która wyczuwa zapach Androstenonu oraz Androstadienonu, związki te mogą mieć zapach negatywny, lub pozytywny.

 

Nie należy więc oceniać ludzi swoimi kryteriami. Dla każdego feromony pachną, po prostu, inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Mam osobiscie pheromax man, ale nic z tego bo teraz to on mi niepomoze, miesykam w uk a dziewczna mieszka w pl, przjezdzam do pl tylko na wakacje. podoba mi sie ona ja chyba tez jej bo z nia rozmawialem ale do niej tez sie lepi jej bylz chlopak i ona teraz niewie co wybrac, ale podejzewam ze wzbierze swojego bylego chlopaka bo on mieszka kolo niej a ja nie i niema sensu. niewime co robic moze mi poradzicie cos bo pheromaxy juz raczej nic tu niepomoga.

 

z gory dziekuje

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Wow, nareszcie ktoś potwierdza słabsze jednostkowe działanie PHX, a większe NPA. Myślałam, że to ja jestem taką-jakąś malkontentką... ;)

 

Nie tylko Ty: Mam to samo. Tak sie cieszylem jak po 2 tygodnioach znalazlem wlasciwa dawke (zreszta moj post "Dlaczego za duza ilosc ni edziala zostal przyklejony na glownej jako przyklad), ale chyba zapeszylem. Od tamtwego czasu przestalem czuc jakikolwiek zapach PHX I stracilem juz rachube jak to stosowac. Nawet ostatnio zrobilem test ponownie na przedawkowanie i nawet przy 2 pelnych psiknieciach nic nie wyczuwalem. Nie mowiac juz o tym ze efekty zniknely, ale nie jakies super tylko nie ZADNYCH w tej chwili, ani negatywnych ani pozytywnych. Chyba jednak bede musial zwrocic PHX bo szkoda mojego czasu i wrocic do NPA. Przy NPA efekty nigdy nie zniknely nawet po polrocznym stosowaniu. Szkoda. Zrobie miesiac przerwy i zastosuje ponownie a jak dalej nic nie bedzie to musze to zwrocic. Ostatnio straszne upaly byly i moze to przez to? Juz sam nie wiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności