Skocz do zawartości

Najlepszy,najsilniejszy produkt jaki istnieje.


lunatic

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje czegos takiego co sprawiloby ze dziewczyna sama by do mnie podeszla, zaczela rozmowe, czegos tak silnie dzialajacego, czemu nie mozna sie oprzec

Znacie takie cos?

 

Hehe, jestem w zielony w temacie ferro, ale na chlopski rozum biorac, to ciezko zeby fero bylo wyczuwalne na duza odleglosc. Wiec tak czy siak jak Ci sie ktos podoba to musisz sam wystartowac albo zblizyc sie bardzo, co zreszta jest prawie rownowazne rozpoczeciu jakiejs gadki z Twojej strony. Wydaje mi sie, ze ludzie traktuja fero jak zloty srodek i mysla, ze siedzac na 4 literach one zrobia za nich wszystko. Tak chyba niestety nie jest, albo i stety nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie na ferum było odnośnie działania feromonów, ale po raz kolejny: FEROMONY TO DODATEK DO OSOBOWOŚCI!! Siedzieć i czekać na jakiś szczęśliwy traf można i bez feromonów. Jest to dodatek który ma nas wyżej stawiać w pierwszych kontaktach. Kiedy to następuje określenie jacy jesteśmy (z tego co mi wiadomo następuje to w około minute od poznania tzw. pierwsze wrażenie, które jest bardzo ważne.) A co jest powodem tego, że sam nie możesz podejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest to ze jestem niesmialy i sie wstydze, a kiedys mi sie zdarzylo że pierwszy raz w zyciu podeszla do mnie nieznajoma dziewczyna na zajeciach w szkole i sie przedstawila i w ogole sama zaczela gadac ze mna, potem jeszcze przez nastepnych kilka zajec tez tak zawsze do mnie podchodzila i siadala kolo mnie mimo ze wokol bylo pelno wolnego miejsca, ale musialem cos spartoczyc bo potem juz przestala tak robic, moze dlatego ze ja nic nie robilem albo ze kiedys ja prawie zupelnie zignorowalem jak podeszla i sie obrazila, bez sesu, nie wiem czemu tak sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest to ze jestem niesmialy i sie wstydze, a kiedys mi sie zdarzylo że pierwszy raz w zyciu podeszla do mnie nieznajoma dziewczyna na zajeciach w szkole i sie przedstawila i w ogole sama zaczela gadac ze mna, potem jeszcze przez nastepnych kilka zajec tez tak zawsze do mnie podchodzila i siadala kolo mnie mimo ze wokol bylo pelno wolnego miejsca, ale musialem cos spartoczyc bo potem juz przestala tak robic, moze dlatego ze ja nic nie robilem albo ze kiedys ja prawie zupelnie zignorowalem jak podeszla i sie obrazila, bez sesu, nie wiem czemu tak sie dzieje

 

Kobiety nie lubia nudnych facetow. Co zreszta dziala i w druga strone. Trudno zeby non stop wychodzic z inicjatywa. Pannie sie to znudzilo po prostu. Swoja droga nie dziwie jej sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze byla to raczej sugestia, iz ona byla przekonana o tym, ze jestes nudny a do tego wlasnie nie zbyt pewny siebie skoro nie robiles nic w kierunku nawiazania z nia jakis ciekawych kontaktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kobiety nie lubia nudnych facetow.

Sugerujesz ze jestem nudny?

 

Rand juz Ci to wyjasnil. Chodzi o to, ze tak sobie mogla pomyslec i pewnie pomyslala. Trudno zeby miala inne zdanie skoro Ty nic nie robiles w tym kierunku. Swoja droga od razu dam Ci rade, nigdy nie mow pannie, ze jestes niesmialy, spokojny, nie lubisz imprez itp. Pomysl w druga strone, czy interesowala by Cie niesmiala panna, ktora by siedziala jak mysz pod miotla i nic nie robila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje czegos takiego co sprawiloby ze dziewczyna sama by do mnie podeszla, zaczela rozmowe, czegos tak silnie dzialajacego, czemu nie mozna sie oprzec

Znacie takie cos?

 

Musiał byś być chyba jakimś znanym aktorem lub piosenkarzem, żeby tak sie stało :D

Chyba nie istnieje taka substancja nawet wśród nielegalnych specyfików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tydzien zastanawialem czy sobie kupic fero i stwierdzielm dzisiaj, ze to glupota i wlasciwie czulbym sie bezwartosciowo jesli musialbym siegac po takie rzeczy. Tak wiec ja bede mial paredziesiat w kieszeni. Nie mam problemow z niesmialoscia, i Tobie tez radze zrezygnowac z tych "konskich szczochow". Lepiej popracuj nad osobowoscia, bo to na Ciebie ma leciec panna, a nie na szczocha ktorym sie spryskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wypowiedź znawcy tematu, który nawet nie praktykował użycia "końskich szczochów" jak to określił. Ale tak jak rozumiem jesteś wielkim teoretykiem i znawcą tematu, doceniam Twoje zdanie i podejście oczywiście możesz je publicznie wygłaszać. Poza tym panna nie leci na to czym się spryskasz, a na to kim jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leamas, feromony to dodatek. Zawsze najwazniejsze bedzie to, jak sie zachowujemy. Jednak, jesli nie stowoles nigdy dobrych fero, nawet nie wiesz co tracisz. Tu juz nawet nie chodzi o to, czy kobieta bedzie toba bardziej zainteresowana. Niektorzy wiedza o czym pisze.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności