Skocz do zawartości

Pheromax i ja


element

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę opisać Wam moje wrażenia z testowania Pheromaxu. A więc to jest moja historia.

Tak de facto to niezbyt wierzyłem w siłę feromonów. Co mnie skusiło do ich zakupów? Na pewno jednym z powodów była wizyta na tym forum i przeczytanie chyba wszystkich postów. Drugim powodem i do tego ważniejszym była ogromna chęć odbudowy mojego związku. Trwał zbyt długo (8 lat), żeby z niego rezygnować, a zbliżał się ku końcowi. A więc. w poniedziałek wielkanocny zamówiłem próbkę pheromaxu, w czwartek odebrałem bardzo zadowolony z szybkiej przesyłki. Pierwsza próba nastąpiła jeszcze tego samego dnia. Nadmienie tylko, że zapach pheromaxu rzeczywiście przypomina mi zapach potu i muszę go maskować wodą Cuba. Umówiłem się ze znajomym i poszliśmy na małe piwko do lokalu, na moje nieszczęście wystąpił brak kobiet, ale o dziwo kupel zaczął ze mną nawijać jakbym nie widział go kilka lat, a widzieliśmy się w środę też na piwku i był cholernie drętwy.Więc sobie myślę, że chyba to działa. Idę do domu, siedzę sobie przy stoliku z moją, coś tam gadamy, ona cały czas była wpatrzona we mnie, co rzadko się zdarzało. I nagle jakby włączył się w niej agresor, kłótnia, wrzaski i wszystko co można sobie wyobrazić. Puentą jest to, że już nie jesteśmy ze sobą. Mówię sobie oki. W piątek włączam anonse w erze i wypatruję sobie jakiejś ofiary. Jest! I zaczynam nawijkę. Ostatnio czytałem o NLP i postanowiłem wykorzystać nabytą wiedzę. Powiem szczerze, że przyniosło to bardzo wymierne korzyści. Jeszcze tego samego dnia spotkałem się z Tą osobą. Oczywiście miałem na sobie pheromax. Spotkanie conajmniej dziwne, bo przyjechała po mnie na przystanek swoim autem, zabrała mnie w jakieś miejsce na uboczu. Siedzieliśmy sobie tak w autku i rozmawialiśmy, a ona cały czas patrzyła mi się w oczy. Niesamowite uczucie. Na koniec odwiozła!!! mnie do domu i umówiła się ze mną na dzisiejszy wieczór, ale już nie w samochodzie tylko w jakimś klubie. Jestem zszokowany, działaniem feromonów. Jestem osobą zamkniętą w sobie i bardzo nieśmiałą i zazwyczaj małomówną w przypadku obcych kobiet. Ale wczoraj wyszedłem z siebie. Dzisiaj mam zamiar kontynuować sprawdzanie pheromaxu. W miarę możliwości będę wam wszystko relacjonował.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności