Skocz do zawartości

PROBKA 2ML ATOMIZER


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM 22 LATA OBECNIE PRACUJE W WIELKIEJ BRYTANII

BARDZO ZNANEJ SIECI HOTELU KILKA TYGODNI TEMU ZAMUWILEM PROBKE PHEROMAX NA TEST WSPOMNIALEM ZE PRACUJE W HOTELU A WLASCIWIE RESORCIE GDZIE PRACOWNIKOW JEST MNUSTWO JAK I DZIALOW JA PRACUJE W DZIALE HOUSKEEPING CZYLI JESTEM GENERALNIE W CALYM HOTELU WIDOCZNY PONIEWAZ SPRZATAM W ROZNYCH MIEJSCACH JESLI CHODZI O TA PROBKE TO NIE CHCE NAPISAC ZE TO NIE DZIALA I WOGOLE JEST DO NICZEGO ALE SZCZERZE NIE ZAUWAZYLEM ZADNYCH EFEKTOW A UZUWAM FERO JEDNO PSIKNIECIE NA SZYJE I PRZYKRYWAM TO CAROLINA HERRERA ALBO ALLURE CHANELL ALE EFEKTOW NIE WIDZE MAM PROBLEM JESLI CHODZI O POZNIEJ W PRACY TEN PHEROMAX SMIERDZI PO KILKU GODZINACH NAWET USLYSZALEM OD TAKICH ANGIELEK KTORE SE SZEPTALY CZE POTZREBUJE WZIASC PRYSZNIC A KOLEGA MOJ IRLANDCZYK POWIEDZIAL CZE COS TUTAJ SMIERDZI I OBWACHAL MNIE I POWIEDZIAL ZE TO COS JAK MOULDEX DODAM ZE TO DO CZYSZCENIA PODLOGI DORADZCIE MI JAK TO STOSOWAC O MOJEJ PROBCE ZOSTALO TYLKO NAPISANE ZE EFEKTY SA ZAUWAZALNE JUZ PO JEDNEJ DAWCE A NAJSMIESNIEJSZE JEST TO ZE ZALECANA JEST DDUZA LICZBA ESKPERYMENTOW CZYLI STOSOWANIE ROZNEJ ILOSCI A JAK JA MAM ZASTOSOWAC ROZNA ILOSC Z PROBOWKI KTORA JEST JESZCZE SPECJALNIE PAKOWANA W SPRAYU DODAM ZE PO CZULEM SIE POBUDZONY CZYLI MUSI COS BYC W TYM ALE NIE WIEM CZY DZIALA NA INNYCH A OBSERWUJE LUDZI DOKLADNIE KOBIETY Z KTORYMI PRACUJE ZERO REAKCJI OPROCZ MNIE CZUJE SIE PEWNIEJ Z FEROMONAMI CZY KTOS MI MOZE POWIEDZIEC JAKA ILOSC SIE STOSUJE Z PROBOWKI Z ATOMIZEREM ZEBY KOBIETY ZACZELY SIE OGLADAC MAM FERO ALE NIE POTRAFIE WYKORZYSTAC ICH ALBO NIE UMIEM POMOZCIE PROSZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zastosowac minimalną dawke :)

i oczywiscie przykryj ją wlasnymi perfumami :)

Stosuj na włosy jak dla mnie to najlepiej sie spisuje te miejsce.

I dobrze usuwaj feromony bo pheromaxa jest strasznie trudno pozbyc sie .Nawet po 3 myciach danego miejsca na które stosuje czuje jeszcze won i to na koniec dnia i po umyciu :D

Reakcje ze strony kobiet są zauwazalne od poczatku tylko tak jak kazdy początkujący nie widzisz ich ale po tyg będziesz dobrze je zauwazal :)

A jesli chodzi jak mozesz ocenic czy kobiety sa tobą zainteresowane poszukaj np.forum.lover.pl a wtedy szybko będziesz zauwazal zainteresowanie wobec kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas samej rozmowy z kobietami zauważysz na pewno, że są bardziej gadatliwe i dobrze się z tobą czują. Ale jeśli chcesz zobaczyć co naprawdę potrafi zdziałać fero, potestuj w sytuacjach intymnych, gdy jesteś z kobietą blisko, z kobietą która jest tobą zainteresowana. Wtedy możesz być wręcz przerażony efektami ;d

Jeżeli dziewczyna ma cię gdzieś, to w najgorszym przypadku efekt może być neutralny. Gdy dziewczyna coś do ciebie czuje, to lecą iskry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności