Skocz do zawartości

Inny zapach pheromax 14ml niż próbki 1ml


arek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W pełnej wersji pheromax jest inny zapach niż próbki. Próbka była taka lekko słodka i bez zapachu alkoholu, co jest wyraźnie wyczuwalne w pełnej wersji. Pani ze sklepu mówi, że odbiór zapachu feromonów to sprawa indywidualna. No tak, ale to dotyczy tylko mnie. Jaki macie pomysł? Dodam, że próbka działała duuuużo lepiej. Ten praktycznie nie wywołuje żadnych reakcji ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć, może po prostu się trochę przyzwyczajasz do phx. Nie miałem próbki, kupiłem od razu duży flakon i za pierwszym razem to było piorunujące działanie (gorąco i wypieki na twarzy i czerwone uszy) :). Później już tego nie czułem ale nie dawałem znacząco większej dawki.  

 

Może być tak samo jak z testerami perfum, które są mocniejsze niż same perfumy. Co do zapachu to ja od zawsze czuję zapach piżma, innym jak to mówią "śmierdzi knurem" sprawa indywidualna :) a i tak się używa bo to wciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam, nie zakładam nowego wątku bo to bez sensu. Nurtuje mnie jedna rzecz. Według oficjalnych informacji dostępnych w różnych miejscach feromony są związkami bez zapachu. Zatem jakim cudem piszecie tutaj że mają zapach?? Albo mają zapach albo nie mają ?!

 

 

Chyba nie uzyskam tutaj odpowiedzi. 

Edytowane przez PST79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to feromony są zapachowe i bezzapachowe. Dużo zależy od tego, na jaki produkt się zdecydujesz ;) Przeczytałam, że te feromony, które opisywane są jako bezzapachowe to i tak mają swoją "woń feromonową". Czy ją wyczuwamy to już pewnie zależy od naszego nosa. Osobiście stosuje Pheromax, który jest opisany jako bezzapachowy i mogę powiedzieć, że ja delikatną woń wyczuwam. Zupełnie mi on nie przeszkadza, aplikuje na niego perfumy i cieszę się efektami ;)

Trafiłam kiedyś na ciekawe badania o tym, jak różnie możemy odbierać zapach feromonów. Zachęcam do zgłębienia tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności