Skocz do zawartości

Pheromax +NPA czy to ma sens?


AleX

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

ktos kiedys tu napisał ze pheromax oraz NPA mają działanie niemalże identyczne, czy stosowanie zatem naraz tych obydwu substancji nie mija sie z celem?

czy nie lepiej stosować NPA +chikara bądź Pheromax +chikara zamiast phero +NPA?

pytanie uściślijmy do podrywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś kiedyś przeczytałem na którymś z for, iż NPA, ma jeden składnik, który potęguje działanie feromonów agresywnych. Pheromax ma tych feromonó dużo, więc może dla tego tworzą one dobrą mieszankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phx i npa mają podobne działanie ale troche inny skład

NPA to typowy produkt w którym dominuje androstenon, jest zatem silny mocno pobudza ale niestety łączy sie z agresją od mężczyzn

w phx jest stosunkowo mało agresywnego A-nonu ale skutecznie to nadrabia zajebistym androstadionem

obydwa super sie uzupełniają i jest to naprawde niezły mix ale słóży nie tyle do podrywu co do wywoływania [pożądania

jak bedziesz go miał na sobie znacznie łatwiej jest ci podniecić dziewczyne i utrzymać to uczucie na wysokim poziomie ale gdybyś użył go w połączeniu z chikarą to dodatkowo wchodzi zaufanie które buduje sie wtedy o wiele łatwiej.

Jeśli jesteś dość młody 18-25 to produkujesz dość dużo własnego A-nonu i polecam ci mix phx+chikara naprawde wymiata :twisted:

jeśli jesteś gróbo po 30 i kupisz phx i NPA na pewno sie nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki grzaniec w pełni mnie Twoja odp zadowala tylko mogłem o to zapytac zanim kupiłem npa i phero :) jestem w gornej granicy 1 przedziału wiec z tego co mowisz phero i chikara bylo by dla mnie lepsze. zauwazyłem ze dwóch z moich kumpli tacy typowi macho sa dla mnie jacys inni, mozna zaryzykowac stwierdzenie agresywni. czy NPA równiez w kobietach wywołuja takie poczucie ze jestes samiec alfa czy to zasługa phero?? aha i jeszcze jedno jak dokupie teraz chikare to na tzw podryw ;) stosowac wszytskie 3 czy tylko phero i chikare albo npa i chikare. ??

z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś silnym samcem alfa, to proponuję duże dawki NPA. Nie będziesz zawiedziony. Na pewno się sobie spodobasz będąc trochę bardziej bezpośrednim facetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności