Skocz do zawartości

NOWOŚĆ: BTB Pheromones


Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką radością ogłaszamy narodziny nowego produktu: BTB Pheromones.

 

Produkt z mieszanką 6 najbardziej skutecznych feromonów dla mężczyzn i 7 dla kobiet. Jesteśmy współproducentami tego produktu, dlatego też możemy zaproponować go jako pierwsi na rynku. Zapowiada się naprawdę dobrze! :)

 

Dzisiaj rusza sprzedaż.

 

Strona produktu: http://www.feromony.pl/BTB

 

W tym wątku prosiłbym wszystkich użytkowników o jego ocenę.

Jak oceniacie zapach - czy jest wyczuwalny?

Co myślicie o opakowaniu?

Jakie zauważyliście rezultaty?

Jaka ilość kropel jest wg Was najbardziej skuteczna?

W jakich warunkach najlepiej się sprawdza?

 

Wszelkie komentarze są bardzo mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zamówiłam, ale chcę je dostać dopiero w przyszłym tygodniu, mam więc nie przelewać na razie pieniędzy by za szybko nie dotarły cy co? :roll: Chciałam już zrobić przelew, ale jak przyjdzie przesyłka w sobotę to masakra! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AleX, BTB to kompozycja wielu feromonów, zarówno tych agresywnych (-non), jak i łagodzących (estra-, -nol, -anon). Oczywiście, można by rzec, że to połączenie produktu agresywnego, jak NPA, z produktem łagodnym, jak Chikara, choć oczywiście nie do końca. Jest to tylko pewne uogólnienie.

Plusem jest to, że BTB praktycznie nie posiada własnego zapachu.

 

Pusia, przy składaniu zamówienia, zaznacz w uwagach, że chciałabyś otrzmać BTB dopiero w poniedziałek. Zajmą się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, przy składaniu zamówienia, zaznacz w uwagach, że chciałabyś otrzmać BTB dopiero w poniedziałek. Zajmą się tym.

 

Alex dziękuję serdecznie :lol: Wczoraj złożyłam zamówienie, czy mogę więc w temacie przelewu zaznaczyć datę wysyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowione ;]

NPA jak najbardziej sie sprawdzilo ciekawe jak bedzie z tym specyfikiem opis calkiem calkiem. Relacje napisze dopiero w piatek za tydzien przyjezdzam do Polski wiec bedzie trzeba odwiedzic pare klubow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do Ferum chciałem zamówić BTB i połączyć go z NPA(pheromone Additive bo mi zostało) i chciał bym się dowiedzieć jak to połączyć ile kropel BTB a ile NPA? i mam jeszcze jedno pytanko jak kupiłem NPA nie było daty ważności więc jak długo feromony działają(kiedy będą przeterminowane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie zamówiłem i już niemogę się doczekać!! Pheromax sprawdza się super, ciekawe jak będzie z tym. Czy ktoś już ma BTB i przeprowadził jakieś testy?? I mam pytanie czy BTB można będzie zmieszać z Pheromaxem?? (a tak wogóle to powiadamienie meielm fajna sprawa, gdyby nie to nawet bym niewiedział że jest coś nowego) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stornie głównej BTB napisane jest "jeżeli uważasz że produkt moze byc dla ciebie zbyt mocny kup relationship magic lub chikara" czy btb jest zatem lepsze jeśli chodzi o zaufanie od chikary?

pytam bo używam phx i npa i chciałem dokupic chikare i teraz nie wiem czy lepsze będzie npa i phx + chikara czy + btb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AleX, kup Chikarę - będzie dobrym uzupełnieniem do phx i NPA. Łączenie ich z BTB stworzy zbyt wielką chmurę feromonową.

 

David, BTB można mieszać z NPA. Mieszanie z Pheromaxem oczywiście jest dopuszczalne, ale ich feromony w pewnym stopniu będą się pokrywać. To już będzie sprawa indywidualna, którą musisz sprawdzić osobiście. Być może dla Ciebie będzie to dobre połączenie.

 

Namaste, jak wyżej, jest to sprawa indywidualna. Musisz wybadać jaka ilość kropel jest dla Ciebie odpowiednia. Sprawdź różne kombinacje i opisz to tutaj, na forum. Właśnie po to ono powstało, abyście mogli wymieniać się własnymi doświadczeniami.

 

Opisujcie jaka ilość najlepiej się dla Was sprawdza, w jakim połączeniu i w jakich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności