Skocz do zawartości

BTB :)


Gargamel

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy zamówiłem produkt chyba w pierwszy dzień od kiedy się pojawił na stronce. Przesyłka ekspres. Jeszcze dobrze paczki nie odebrałem na poczccie i odrazu w teren ale słabo zaaplikowałem i szał był przez 15 min. Przechadzki po mieście po sklepach i zaczepianie sprzedawczyń. Działa kamień z serca spadł te spojrzenia panienek w sklepach a ja tylko łach i jeszcze raz łach i zacieszam michę że działa nowy fero. Ale to było nic :twisted: drugi dzień zaaplikowałem ale nie trzymałem sie instrukcji obsługi i jeszcze nie do końca to było to. Ogólnie na panów to działało tak ze straszne gaduły, łatwiej sie dogadać i osiągnąć swój cel. A teraz parę Historii co i jak po BTB. Najlepiej sie okazuje u mnie działa jak dam po kropli za ucho i na nadgara ale uwaga musowo u mnie perfum. Poszedłem w sobotę na mecz. Tak niby z tajniaka kumpeli koło nosa machłem ręką. Dziewczyna zawiecha na 5 sekund jak by coś tak wąchnęła taka jakaś dziwna mina przez który przebija się usmieszek, po czym juz się od niej nie odczepiłem cały mecz mi marudziła :roll: oczy jak 5 zł i ten uśmiech :wink: dalej wieczorną porą ognisko. Ta sama dziewczyna był jeden moment że zblizylismy sie do Siebie złapała mnie za ręke i nie chciała puścić nom to ja nie dłużny zacząłem ją smyrać tu i tam dalej nie koncze... a zapomniałem dodać ze ma chłopaka :twisted: . Kolejna rzecz działa się dziś kolejna moja znajoma co ma chłopaka :wink: stoję czekam na busa ona mówi ze jedzie wcześniejszym doszła do wejścia do busa i co zrezygnowała stwierdziła że ze mnę pojedzie :twisted: dobra wsiadamy siadam koło niej i kolejna zdemoralizowana prze zemnie kobieta :P gdyby nie to ze byliśmy w busie kolejnemu kolesiowi bym przyprawił rogi. Później jeszcze w szkole na mnie patrzyła tym swoją słodkim wzorkiem. Wszystko dzięki magicznemu flakonikowi :D:roll:

:P Przypomniało mi się jeszcze przechodzę koło takiej fajnej dupci znam ją z widzenia ma jakiegoś tam chłopczyka i to samo najpierw mina później uśmiech i ten wzrok. Ale niemiałem czasu z nią pogadać :evil: Dalej strasznie po tym BTB odpędzić się od znajomych. Ostatnio siedziałem spryskany i konwersowałem z kumplem a tu tak nagle jedna kumpela moja za chwile druga później jej koleżanki i nagle 6 dziewczyn koło mnie zaczęło się kręcić. Szkoda tylko że to BTB nie działa na dalsze odległości :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności