Skocz do zawartości

Odzyskaś Go za pomoca feromonów??


Kami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) A wiec mysle ze powoli warto sie zastanawiac jakie feromony kupic. Otóz chciałabym je zastosowac do konkretnej sytuacji.

We wrzesniu poznałam suuper kolesia:):) świetnie sie dogadujemy:) Z czasem zostaliśmy para :D:D:D Bylismy ze soba prawie 3 miechy. W chwili obecnej jestesmy na etapie kolezenstwa badz przyjazni. Spotykamy sie niemal codziennie(szkoła). To ja zerwałam. Mozna powiedziec, ze to było zwykle nieporozumienie.. no ale cóz stało sie.. Chciałabym Go odzyskac,ale nie wiem jak to zrobic.. Czy feromony przydadza sie w tym przypadku?? Jak tak to jakie??

PS. Nie zalezy mi na miłych spojrzeniach wszystkich chłopaków świata. Chciałabym tylko zwrócic na siebie Jego uwage, innych mam gdzies, jesli chodzi o te sprawy. Nie chciałabym tez, by On na skutek feromonów myslał tylko o tym jak zaciagnac mnie do lózka:/:/ Chodzi mi o zwiazek i zaufanie. Chciałabym by było tak jak kiedys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że relationship magic było by dbrym rozwiązaniem dla między innymi takich przypadków jak twój.

Chociaż co do tego zaciągnięcie do łóżka... Osobiście uważam że miłość to Przyjaźń połączona z pożądaniem, jeśli w tej chwili jesteście przyjaciółmi, wystarczy w nim wzbudzić pożądanie i mix gotowy :D Dla porządania, najlepszy jest Preromax woman.

Z resztą, jeśli chcesz byście byli parą, raczej chcesz by cię pragnął, prawda? :) To już od Ciebie zależy kiedy dopuścisz go do bardziej intymnych sytuacji. Im dłużej zwlekasz, tym bardziej będzie narastało pożądanie :). Nie odżucaj go oczywiście kompletnie, musisz go kusić, odkrywać się przed nim powoli, by pragnął tego bardziej bardziej BARDZIEJ

 

iiii wszystko będzie gitez ;) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Kami, miałam podobną sytuację,otóż chciałam wzbudzić miłość pewnego chłopaka, w którym od dawna sama się zakochałam. Choć znaliśmy się, nigdy raczej nie rozmawialiśmy ze sobą (chodziliśmy do jednej klasy). Użyłam małego PODSTĘPU :twisted: żeby go zaintrygować oraz używałam też codzinnie do szkoły Pheromax Woman. Chlopak szybko zwrócił na mnie uwagę,niestety parą nie zostalismy, bo chyba brakło nam śmialosci :( Ale mogę powiedzieć, że na pewno mu się podobałam. Na pewno uwagę zwróciłam tym,jak juz powiedzialam, małym podstępem a raczej prowokacją, ale Pheromax pomógł mi utrzymać jego zainteresowanie moją osobą. Szczerze polecam Ci Pheromax lub BTB. Chłopak na pewno nie będzie chciał cię od razu zaciągnąć do łóżka - feromony AŻ tak nie działają, szczegolnie ze znacie sie dłuzej, a jak juz wspominalam, przy dluzszych znajomosciach feromony mogą miec troche slabsze dzialanie. Wiec bez obaw. Co do Relationship Magic... u mnie osobiście sie ten feromon nie sprawdził, ale wybór należy do Ciebie :) Warto spróbować użyć feromonów w tym celu o którym mówisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powinnam miec problemu z niesmiałoscia:P:P W jego obecności zawsze mam o czym rozmawiac, jestem osoba bardziej śmiałą niz zwykle:P:P Co do feromonów najbardziej zastanawiam sie nad Pheromaxem a Relationship Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pheromax. Sprawdziłam to i to jest najlepszy feromon jeśli chcesz wzbudzić milość. Relationship moze Ci pomóc pogłębić przyjaźń a chodzi raczej o to, zeby on znowu zobaczył w tobie atrakcyjną sexy kobietę, w ktorej się zakocha!! osobiscie więc polecam pheromax jako zdecydowanie skuteczniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności