Skocz do zawartości

Pytania odnośnie nowych eksperymentów


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze rozumiem? Działa nawet wtedy, gdy nie czuć tradycyjnym zmysłem powonienia. Jak to jest? Pheromax niby trzyma się od 2-4, ale w miejscu, w którym zaaplikuję to czuć go przez cały dzień (wtedy, gdy przyłożę nos do skóry!- ważne).

Tak, feromony działają nawet wtedy, gdy nie można ich wyczuć.

 

Ponieważ stężenie w spryskanym miejscu jest najsilniejsze, oczywiste jest więc, że po zbliżeniu do niego nosa bardziej będziesz wyczuwał ich zapach. Z daleka nie będzie już tego efektu.

 

Skoro glikol wydłuża działanie feromonów, to czy jesli zastosuję na przykład NPA, a na to Chikarę, to czy CHK utrwali NPA?

:) Teoretycznie tak, ale myślę, że powinieneś to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś czytałem, że mężczyźni są bardziej wyczuleni, wrażliwi na feromony, w przeciwieństwie do kobiet. To prawda?

Raczej tak, bo- jak zwykle- wyczytałem to chyba w "Focusie" :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś czytałem, że mężczyźni są bardziej wyczuleni, wrażliwi na feromony, w przeciwieństwie do kobiet. To prawda?

Raczej tak, bo- jak zwykle- wyczytałem to chyba w "Focusie" :P .

 

Nie wszystkie informacje zamieszczone w gazetach są prawdziwe. Nawet w artykule, który wspominasz znajdują się błędy.

Powiedziałbym, że jest odwrotnie, ale wszystko zależy od związku. Kobiety są bardziej wyczulone na Androstadienon, natomiast mężczyźni na Estratetraenol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w czwartek i piątek nie używałem w ogóle feromonów. Takie test. Co się stało? Niemalże to samo co w przypadku stosowania feromonów! Czy możliwe jest, aby ludzie postrzegali mnie inaczej, wtedy, kiedy używałem chemii oraz po tym, ale już bez feromonów? Czy mieliby już inne zdanie o mnie?

Co Ty na to ferum? Co Wy na to ferumowicze?

 

Aha, dziewczyny tak samo na mnie ponętnie spoglądały :wink:

 

EDIT;

Kolejna porcja pytań;

1. Dlaczego różni producenci posiadają te same opakowania na feromony w kulce? Czyżby byli ze sobą powiązani czy są one robione specjalnie dla feromony.pl?

2. Czy jeśli zaapaliuje się feromony, a następnie lekko zwilży wodą i wytrze (a zapach czuć będzie dalej, lecz nie aż tak intensywnie), to czy będą one działać? Czy możę na mniejszą odległość? Mniej intensywnie?

3. Czy jeśli będą wdychał feromony prosto z buteleczki, to będą one działać? Czy może pojawią się objawy przedawkowania?

4. Co się stanie jeśli do buteleczki z feromonami dolejemy z 1ml wody? Jeśli o feromony z glikolem chodzi (RM czy CHK), to zapewne glikol będzie się unosił na powierzchni. A jeśli chodzi o produkty bez glikolu/gliceryny (np. Pheromax)?

 

EDIT;

I jeszcze jedno. Nie wiem czy pytałem się o to, ale dla pewności spytam.

Podobno np. Pheromax trzyma się od 2 do 4 godzin. Dziwne, ale je czuję jego zapach niemalże przez cały dzień. Czy to znaczy, że cały dzień ten środek działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy. Po pierwsze - jeżeli stosujesz feromony na co dzień, bardzo możliwe, że Twoje ubrania przesiąkły zapachem lub też na skórze pozostały feromony dnia poprzedniego. Po drugie - ciężko jest porównać dwie różne sytuacje. Kto wie tak naprawdę co stałoby się drugiego dnia, gdybyś stosował fero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego różni producenci posiadają te same opakowania na feromony w kulce? Czyżby byli ze sobą powiązani czy są one robione specjalnie dla feromony.pl?

Nie sądze, aby różni producenci stosowali te same flakony. Być może flakony są zbliżone. Flakon z kulką jest pewnego rodzaju standardem.

 

2. Czy jeśli zaapaliuje się feromony, a następnie lekko zwilży wodą i wytrze (a zapach czuć będzie dalej, lecz nie aż tak intensywnie), to czy będą one działać? Czy możę na mniejszą odległość? Mniej intensywnie?

Test wykonać musisz już osobiście. Nikt nie miał takich doświadczeń.

 

3. Czy jeśli będą wdychał feromony prosto z buteleczki, to będą one działać? Czy może pojawią się objawy przedawkowania?

Będą. Producent jednego z produktów, które zawierają kopuliny proponował, aby wdychać je przed wyjściem na siłownię, ponieważ wdychanie kopulin według niektórych badań podnosi poziom testosteronu mężczyzn aż o 150%.

 

4. Co się stanie jeśli do buteleczki z feromonami dolejemy z 1ml wody? Jeśli o feromony z glikolem chodzi (RM czy CHK), to zapewne glikol będzie się unosił na powierzchni. A jeśli chodzi o produkty bez glikolu/gliceryny (np. Pheromax)?

Żadnego produktu nie powinno się mieszać z wodą.

 

I jeszcze jedno. Nie wiem czy pytałem się o to, ale dla pewności spytam.

Podobno np. Pheromax trzyma się od 2 do 4 godzin. Dziwne, ale je czuję jego zapach niemalże przez cały dzień. Czy to znaczy, że cały dzień ten środek działa?

Od 2 do 4 godzin jest najbardziej intensywny. Oczywiście, jeżeli zastosujesz większą ilość, będziesz wyczuwał go znacznie dłużej.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie.

Czy oby na pewno Pheromax w atomizerze starcza na około 280 dużych aplikacji??? Tak jest napisane w opisie owego produktu.

Co prawda w instrukcji Pheromax coś pisało o 280 aplikacjach, ale czy nie chodzi o niepełne dozy, czyli 140 dużych aplikacji? To jest już bardziej wiarygodne, bo mi jakoś Pheromax za szybka schodzi jak na 280 dużych doz.

 

Jeśli jest to błąd, to czy nie można byłoby poprawić tego bubla? Nie chciałbym, aby inni wprowadzani byli w błąd- podobnie jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak już wiele razy pisałem, według przeprowadzonych badań nad feromonami, percepcja Androstadienonu zmienia się wraz z upływem czasua

A ja miałem tak, że zawsze czułem, później nie, a teraz ponownie go czuję. Co to może być?

 

Naklejka czarna oznacza produkt dla mężczyzn, czerwona dla kobiet.

A jak nie miałem żadnej naklejki na próbce. Zostało to wprowdzone niedawno?

 

Miałem tak z samego początku stosowania Chikary. Robiło mi się ciepło i jakieś ogólne takie pobudzenie, teraz już mi się to nie przytrafia.

Właśnie, dlaczego tak jest?

 

 

I czy trwają prace nad nowymi produktami? Ulepszaniem istniejących feromonów? I co to za nowy produkt, który wyszedł na rynek zagraniczny? (aquagen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele razy pisałem, według przeprowadzonych badań nad feromonami, percepcja Androstadienonu zmienia się wraz z upływem czasua

A ja miałem tak, że zawsze czułem, później nie, a teraz ponownie go czuję. Co to może być?

Tak, jak już wcześniej napisałem - percepcja Androstadienonu zmienia się wraz z czasem. Na dzień dzisiejszy nie jest możliwe udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, dlaczego każdy inaczej odczuwa zapach tego związku. Badania trwają.

 

Naklejka czarna oznacza produkt dla mężczyzn, czerwona dla kobiet.

A jak nie miałem żadnej naklejki na próbce. Zostało to wprowdzone niedawno?

Tak, naklejki wprowadzone zostały niedawno, aby ułatwić rozróżnienie produktów.

 

Miałem tak z samego początku stosowania Chikary. Robiło mi się ciepło i jakieś ogólne takie pobudzenie, teraz już mi się to nie przytrafia.

Właśnie, dlaczego tak jest?

Twój organizm przyzwyczaił się do Chikary. Nie reaguje już tak gwałtownie, jak dawniej. Oczywiście, moc produktu pozostaje niezmieniona.

 

I czy trwają prace nad nowymi produktami? Ulepszaniem istniejących feromonów? I co to za nowy produkt, który wyszedł na rynek zagraniczny? (aquagen)

Jak najbardziej ;) Na początku przyszłego roku pojawi się zupełnie nowy, bardzo interesujący produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chwila, mam pytanie. Dlaczego np. P10- jeśli posiada stężenie wysokości 1,0mg/ml (0,1000%)- posiada 10 mg feromonów? Chikara również posiada 10mg, ale stężenie posiada trochę niższe- 0,0667% (0,67mg/ml). Jak to jest? Oj, chyba ktoś tu kręci...

 

1ml- 1g

1g- 1000mg

No, przynajmniej jeśli o wodę chodzi, a alkohol etylowy czy tam metylowy to to samo raczej, bo miesza się z wodą.

 

Jeszcze jedno- CHK posiada dodatkowe składniki jak np. glikol itp., ale nie wkręcajmy do sprawy tego.

 

 

I drugie pytanie- ile godzin na skórze trzyma się P10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.love-scent.com/product_info.php/products_id/121

 

Jeszcze raz napomknę o nowym produkcie- Aquagen.

Dlaczego w 14ml tego specyfiku znajduje się aż 21 mg feromonów???

Na feromony.pl pisze, iż trzeba uważać na produkty o zawartości feromonów wyższym niż 1mg/ml, gdyż powyżej tego wytrąca się osad.

Aquagen to produkt chyba taki sam jak Chikara tylko zawiera większą ilość feromonów- ma tyle samo składników co CHK i jest chyba od tego samego producenta.

Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feromony.pl pisze, iż trzeba uważać na produkty o zawartości feromonów wyższym niż 0,1mg/ml, gdyż powyżej tego wytrąca się osad.

 

Osad tworzy się gdy feromony przekroczą 1mg/ml czyli o stęzęniu większym niż 0.1% Wygląda na to, że ten produkt o którym Piszesz nie zawiera tyle fero, bo wychodziłoby 1.5 mg/ml Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, myli mi się ciągle! Przepraszam, ale już poprawiłem.

 

 

Osad tworzy się gdy feromony przekroczą 1mg/ml czyli o stęzęniu większym niż 0.1% Wygląda na to, że ten produkt o którym Piszesz nie zawiera tyle fero, bo wychodziłoby 1.5 mg/ml Pozdro :wink:

 

Właśnie, o to się pytam! Nie może mieć 21mg w 14ml flakoniku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda moją edukację chemiczną zakończyłem na niskim poziomie, ale wydaje mi się, że być może jest tak, że jest tam 14mg feromonów i 7mg innych środków fero-podobnych. Nie znamy dokładnego składu specyfiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androstenon w alkoholu etylowym, mniej więcej, powyżej stężenia 0,10% ulega wytrąceniu. Przy zastosowaniu oleistego nośnika, np. gliceryny możliwe jest uzyskanie wyższego stężenia, do 0,17%.

 

Rzeczywiście, możliwe, że znajdują się w nim standardowe feromony + kilka nowych związków, które mogą mieć wyższe stężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym temacie już pisałem o tej ciekawostce, ale przypomnę to.

 

Podobno Pheromax starcza na 280 dawek- dużych dawek. Coż, nie wierzyłem, więc zrobiłem eksperyment. Przelałem z dużego flakonu Pheromax do małego 5ml z kulką. Napsikałem 20 dawek do ujścia flakoniku 5ml- po dokładnych oględzinach wyszło, że jest tam około 2ml.

Wychodzi na to, że 10 dawek to 1ml, a 14ml falkonu to 140 dawek, czyli 280 dawek to małych będzie. Ale dodam, że małe dawki (czyli naciśnięcie główki atomizer do połowy) jest trudne i niepraktyczne, bo często środek może się polać gdzie indziej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze trzy pytania do ferum.

1. Podobno feromony działają do momentu ulotnienia się się ich zapachu (od 4-6 godzin), hmm, ja akurat Pheromax czuję przez cały dzień. Jak to jest?

 

2. Dlaczego niektóre produkty są bezwonne (ZUPEŁNIE) jak np. dawny Alchemy GOLD, a niektóre "śmierdzą"??? Tak, wiem, że Alchemy GOLD przeznaczony był dla sprzedawców, no, ale nie sądzę, aby zapach np. Pheromax podniecał dziewczyny (przynajmniej nie wszystkie). Skoro nie wszystkim ten zapach odpowiada, to dlaczego producent go nie wyeliminuje (podobno zna on taki sposób!)?

 

3. I dlaczego- skoro aplikator Pheromax dawkuje za dużo środku przy jednym psiknięciu- producent nie zmieni atomizera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności