Skocz do zawartości

Phx a temperatura


auri

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy, mamy lato (przynajmniej kalendarzowe). Wiadomo równierz, że w wyższej temperaturze feromony działaja krócej, ale intensywniej. I tutaj pytania- od jakiej mniej więcej temperatury czas działania fero się skraca? Zakładajac, że w normalnych warunkach fero utrzymuje się 8 godzin(jeżeli się mylę, to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu-nie dostałam ulotki do próbki), to w wyższej temperaturze po jakim czasie należałoby wznowić dawke? Macie z tym jakieś doświadczenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Auri!

Generalnie nie zostało ustalone, od jakiej temperatury czas działania feromonów się skraca. Osobiście uważam, że od tej, w której się normalnie pocisz. Wiadomo, przy poceniu się wszystkie środki chemiczne szybiej parują. Z feromonami w tym przypadku jest tak, jak z perfumami.

 

Feromony utrzymują się 8 godzin? To zależy od danego produktu. Na przykład Alchemy, RM czy Chikara zawierają glikol i glicerynę, która wydłuża czas działania feromonów. W przypadku Pheromax są to- wg. ulotki- 2-4 godzin, a według strony feromony.pl- 6. Może i tyle działa, ale zapach czuć 24h (na skórze).

 

Dawkowanie w wysokiej temperaturze zależy właśnie od jej wysokości.

Jeśli się intensywnie pocisz to- moim zdaniem- powinno się dawkować może i co 3 godziny (chodzi o Alchemy, bo z nim trudno przedawkować).

 

Jeśli natomiast chodzi o Pheromax to nie polecam go stosować w upale, bo nie wytrzymuję jego zapachu (no, chyba, że z bardzo mocnymi perfumami, ale i feromonów i pefum wówczas dawkujemy naprawdę minimalnie), sam tak nie robię, więc nie mam z nim doświadczeń.

Poczekajmy na wypowiedź FERUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Pheromax są to- wg. ulotki- 2-4 godzin, a według strony feromony.pl- 6. Może i tyle działa, ale zapach czuć 24h (na skórze).

 

W takim razie po jakim czasie w normalnych warunkach trzeba wznowić dawke aby przedluzyc dzialanie?

 

 

Jeśli natomiast chodzi o Pheromax to nie polecam go stosować w upale, bo nie wytrzymuję jego zapachu

 

Phx Woman jak dla mnie prawie nie ma zapachu, więc u nas nie ma z tym takiego problemu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach warunkach można zwiększyć dawkę po 2-4 godzinach!

Może i u Was- kobiet- nie ma z tym problemu, ale słyszłem, że dla niektórych przedstwicielki płci pięknej czują ten zapach w damskeij wersji Pheromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kobiet oraz mężczyzn nie wyczuwa zapachu Pheromax Woman.

 

Pheromax jest bardzo stężony i nie proponowałbym stosować go ponownie wcześniej niż po 2h od pierwszej aplikacji. Najbezpieczniej miejsce, w którym aplikowane były feromony, dokładnie umyć przed ponownym zastosowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Wybaczcie że odkopuję temat, ale nie ma co zakładać specjalnie nowego a moje pytanie jest krótkie i powiązane z tym.

 

Za kilka dni powinna mi przyjść próbka phx, za kolejne kilka dni wyjeżdzam na wakacje do egiptu gdzie temperatura w słońcu osiąga nawet 50*c.. uważacie za dobry pomysł tam stosować phx? może do wyjazdu dam rade zakupić jeszcze tą chikare jeżeli phx nie będzie się nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności