Skocz do zawartości

Feromony działają. Już dałam się nabrać dwa razy.


melaniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się zemszczę. Nadchodzę!!!!! Bójcie się chłopaki.

 

Szkoda tylko, że niektórzy faceci nie używają feromonów odpowiedzialnie. Złamane serce naprawdę boli. :(((((

 

Ja nawet potrafię wyczuć zapach bezzapachowych feromonów. Jestem bardzo na nie podatna. Zdarzyło się to po marihuanie co prawda, ale teraz zamówiłam pheromax i sama się przekonam na trzeźwo.

 

Moje życie się teraz odmieni :)))))

 

Podsumowując- feromony działają, ale na nie świadomych niczego, uczuciowych ludzi. Ja już na pewno nie dam się na to nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i bym sie zabujala w koszuli hehe.

 

Wmawiajcie sobie, ze feromony to tylko dodatek, a osobowosc jest na pierwszym miejscu.

 

gó*no prawda. Nawet mucha by nie usiadla na co poniektorych, gdyby nie mieli feromonow. Jestescie tylko i wylacznie gnidami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak rozróżniasz faceta z feromonami i bez???

 

Np. on lubi gadzety z seksshopu, a gdzie mozna przede wszystkim spotkac feromony???? w seksshopie.

 

Co jak co, ale w sex shopie nie można spotkać pewnych i dobrych feromonów! Feromony z allegro i sex shopu to to samo, a zarazem ściema. Miałem 2 razy takie produty i lipa! Później brałem je z powodu ładnego zapachu, który i tak z czasem się znudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak rozróżniasz faceta z feromonami i bez???

 

Np. on lubi gadzety z seksshopu, a gdzie mozna przede wszystkim spotkac feromony???? w seksshopie.

 

Co jak co, ale w sex shopie nie można spotkać pewnych i dobrych feromonów! Feromony z allegro i sex shopu to to samo, a zarazem ściema. Miałem 2 razy takie produty i lipa! Później brałem je z powodu ładnego zapachu, który i tak z czasem się znudził.

 

 

Nie wiem do jakich seksshopow chodziles, ale skoro mozna pheromax kupic, to zaloze sie, ze nie tylko na internecie sherlocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuc bezwonne feromony cos nadzwyczajnego hehe:shock:

Wchodząc w to co napisalas mozna stwierdzic ze zakochalas sie w facecie ktory zucil Ciebie i teraz masz pretensje do całego świata :lol:

alez oczywiste ze osobowosc chlopaka jest na pierwszym miejscu nawet jezeli ma sie na sobie wszystkie dostepne feromony i nie ma sie gadanego to nawet przecietna laska sie nie zakocha

:) jesli laska ma na sobie fero a facetowi sie niespodoba to na 100% nic z tego niewyjdzie bo mężczyźni sa wzrokowcami a kobiety sluchaczkami

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wyczułam je po marichuanie. Jak je wąchałam, to nie był to zwykły zapach, za każdym wciągnięciem powietrza czułam falę zalewających mnie uczuć. Pozytywnych. Miłość.

 

Charakter nie jest ważny jak używasz feromonów. Pomyśl logicznie.

 

Jak jakaś laska nie spodoba się facetowi, a ten powącha ją i wyczuje feromony, to zacznie mu się podobać.

 

Bzdura, że kobiety to słuchaczki. Ja jestem wzrokowcem. A nie wszyscy faceci, to wzrokowcy. Mój sposó nauki polega na przeglądaniu książek (wystarczy że mam je przed oczami i zapamiętuję dokładnie nawet numer strony gdzie dana informacja się znajduje, wszelkiego rodzaju wykresy utrwalam w pamięci i na kole przypominam je sobie i piszę własnymi słowami analizując na bieżąco.) Jak wykłady nie są wyświetlane w power popintcie, to nic nie zapamiętuję. Nic a nic. A potem jak czytam moje notaki z takich wykładów, to jakbym po raz pierwszy je prawie czytała.

 

Tak więc wmawiaj sobie dalej, że to przez twój cudowny charakter poznajesz laski.

 

Ppowonienie jest najważniejszym zmysłem nawet ważniejszym od wzroku.

 

Teraz juz nie jestem sfrustrowana, bo złapałam kogoś na feromony. Zakochał się. A podczas seksu wącha dokładnie to miejsce, gdzi mam feromony :) i straszny potem z niego zwierz po kilku niuchach. Ja nie jestem zakochana. Wykorzystam i porzucę i tak będzie z każdym dopóki nie znajdę kogoś wartego większego zainteresowania.

 

 

Doświadczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powonienie jest najważniejszym zmysłem nawet ważniejszym od wzroku.

 

Z zapachem tak jest, ze w odroznieniu od zmyslu wzroku i sluchu bodzce biegna bezposrednio do pewnej czesci mozgu...

 

(nie pamietam dokladnie jak te czesci mozgu sie nazywaja, ale jak beda osoby zainteresowane, to znajde ksiazke w ktorej to przeczytalem)

 

Przez to, kotwice zapachowe sa najtrwalsze i najsilniejsze.

 

Tzn. okreslony zapach szybciej wywola okreslony stan,

niz podobny bodziec wizualny czy audio.

 

Jednak z feromonami jest troszke inaczej, bo nie sa one w zupelnosci odbierane przez zmysl powonienia...tylko przez jeden z narzadow przystosowanych do tego celu - VNO

 

Pozdrawiam,

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i bym sie zabujala w koszuli hehe.

 

Wmawiajcie sobie, ze feromony to tylko dodatek, a osobowosc jest na pierwszym miejscu.

 

gó*no prawda. Nawet mucha by nie usiadla na co poniektorych, gdyby nie mieli feromonow. Jestescie tylko i wylacznie gnidami.

 

 

hahahhahahahhahaha

aaaaaaaaaaaaaahahahah mocne

 

wyjdz panno nie nalezaca do zadnej grupy spolecznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Szkoda tylko, że niektórzy faceci nie używają feromonów odpowiedzialnie. Złamane serce naprawdę boli. :(((((-Melania ma racje.

 

Miałam kiedys taka "przygode" z ktorej sie staram wyleczyc juz ponad 2 lata.Poszlam sobie z kolezanka na piwo pod parasolki(czyli niby swierze powietrze-i siedzialo 3 kolesi.Nie zwrocilam specjalnie na nich uwagi...a tu nagle jeden zagaduje do mojej kolezanki,gadka szmatka, w koncu oni sie pytaja czy sie moga przysiasc,my mowimy ze tak i 1 przyszedl tak blisko mnie , ze w ogole bylam w szoku(mam dosyc niewielka sfere intymna, ktorą pozwalam przekraczac..)no ale usiadl,ok,nie chcialam byc niegrzeczna wiec nic nie powiedzialam,ale chwila rozmowy

i bylam kolesiem oczarowana...spedzilismy rrazem reszte dnia, noc,nastepny dzien... :? pierwszy raz mi sie zdarzylo cos takiego,bylam jak zaczarowana!!!!!!!!!pozniej 2 tyg,zwodzenia i koniec.Oczywiscie on mial dosyc.Ale do czego zmierzam, on na 100% uzywal fero...jak z nim bylam czulam cos...ja nieswiadoma niczego nazywalam to endorfinkami-glupia :lol: bo niby taka szczesliwa jestemm ze mi sie wydzielaja;/ nawet moja przyjaciolka mowi, ze jak tylko o nim pomyslalam,przypominalam sobie to cos,ten zapach(bo wlasnie sobie uswiadamiam ze pamietam uczucie tego zapachu)i mialam zupelnie inny wyraz oczu.Ja wiem jak sie zachowuje jak sie zakocham a to bylo jak...czar.No i przez taki "fero -czar"cierpialam 2 lata,bo nie mogalm sie z tym pogodzic.Wiec teraz chlopcy o przepraszam MLODZI WILCY :D

 

ostroznie!!!nie rancie dziewczyn!!!

 

ps. A TERAZ SAMA TEZ SOBIE ZAMOWIE FERO I WIECIE CO ZROBIE, SPOTKAM SIE Z TYM DUPKIEM I ON TERAZ BEDZIE JAK ZAMROCZONY:) ale spokojnie, dla reszty bede mila:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problem na kogo kto leci... żenada... laska leci na kogos jak jest atrakcyjny i nie nudny wyroznia sie jakos z tłumu ( nie mowie o fero ) i na odwrót facet tez wybiera kobiete ktora jest jego zdaniem atrakcyjna nie nudna i wyroznia sie z tłumu. kropka.

 

 

 

Bardzo mi sie podoba wasza pewnosc ze ktos ma fero ( mowie głownie do kobiet teraz ) jak bardzo bys sie zdziwila gdyby to nie byly feromony ? moze poprostu oczarowal Cie rozmowa i swoja wyjatkowoscia... ale nie to na 100 % feromony ( facet pewnie nie wie ze cos takiego istnieje ale ok niech bedzie ze to fero )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie tez mialem taka sytuacje ponad 2 lata temu poznalem dziwczyn i odrazu sie zakochalem tzn zakazdym razem kiedy ja widzialem i widze teraz po takim czasi serce mi bije szybciej 100 procentowej pewnosci nie mam bo jest atrakcyjna kobieta ale podejrzewam ze uzywa czegos ja natomiast zaczalem uzywac pheromaxa i zglupiala chodzila za mna w pracy a ja nic nie robilem i nie dzialalem

teraz ciagle gdy sie widzimy patrzymy sobie prosto w oczy nie wiem czemu tak jest co sie dzieje czy chemia sie zmieszala jest to u mnie zapisane w glowie i u niej tez na bank bo zakazdym razem sie patrzymy na siebie takze pare dni temu gadala do mnie az zalamanym glosem czesc i wzrok inny patrzenie pomyslalem ze chce pogadac ale odpuscilem i zadzwonilem do pracy z propozycja obiadu a ona poprostu nie niemoge mam chlopaka nie przejmuj sie tym narazie i wszystko bylem pewny z sie bedzie chciala umuwic ten wzrok patrzenie i lazenie kolo mnie wolne ruchy przy maszynie od kawy to samo jak brala z maszyny batoniki to specjalnie wypinala sie dwa razy i specjalnie wkladala dwa razy monete zeby sie schylic naprzeciwko ja siedzialem

mialem nalozony pheromax 1 i chikare w zelu na nadgarstki polowe dalem tzn myslalem ze wyjdzie i nic zawiodlem sie wiec dziwne poczula cos i zwatpila moze sie kapla bo jesli sama uzywa to zaczela myslec pewnie dlaczego przy nim jest inaczj czuje sie inaczej i odrzuca ta mysl zeby byc ze mna i jest z innym dla mnie to temat rzeka feromony

ale jesli chodzi o ten temat co rozpoczela ta dziewczyna jest ciekawy i powinien byc dokonczony falszywa milosc heheh cos w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

"Bardzo mi sie podoba wasza pewnosc ze ktos ma fero ( mowie głownie do kobiet teraz ) jak bardzo bys sie zdziwila gdyby to nie byly feromony ? moze poprostu oczarowal Cie rozmowa i swoja wyjatkowoscia... ale nie to na 100 % feromony ( facet pewnie nie wie ze cos takiego istnieje ale ok niech bedzie ze to fero )"

 

NIUNIU, MOZE NIE DOCZYTALES, ALE JA NAPISALAM, ZE JA ZNAM SIEBIE I NIE DAJE SIE OD TAK OCZAROWAC W CIAGU 5MIN.NIE LECE NA GLEBOKIE SPOJRZENIA W OCZY I NA TYPWE MESKIE CZERSTWE KOMPLEMENTY!!!

 

A TAK SWOJA DROGA,TO SKORO TAK NAPRAWDE WIERZYSZ, ZE CZLOWIEK(CZYT,FACET-W TYM WYPADKU)MOZE POPROSTU OLSNIC SWOJA BLYSKOTLIWOSCIA, BEZ FERO...TO CO TY TUTAJ CZLOWIEKU ROBISZ?/MANIPULANCIE TY;)nie bierz do siebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze w to a dlaczego tu jestem ? bo trafilem tu na to forum daaawno z takiego samego powodu jak wiekszosc z nas ( "bo dziewczyna mnie nie kochala" ) no ale teraz tylko odwiedzam forum i staram sie doradzac sam juz nie uzywam fero.

 

czyli uzywales fero...nie pomoglo i teraz tak rekreacyjnie wpadasz zeby uswiadomic ludzi-dobgrze rozumeim??baaardzo szlachetnie:)

a tak serio, to uwazasz ze fero sa nie potrzebne i nic nie daja??czy jak to jest.Powaznie sie pytam i to dla mnie wazne, zebys szczerze odp.bo ja caly czas sie zastanawiam i staram zadecydowac czy w to wchodzic czy niie:)

No i tak sie zastanawiam, co bys mogl mi doradzic..brac czy nie brac, o to jest pytanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzam tylko to co wiem ( dawkowanie etc z tego co czytalem na forum i z innych wypowiedzi )

 

 

A tak serio to uwazam ze fero sa niepotrzebne i nic nie daja - Moje zdanie. Jesli jestes inteligetna reszte na reszte pytan znajdziesz sama odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle kamil ze nie masz racji. feromony daja wiele... nie mozna spodziewac sie ze po uzyciu fero idac ulica laski beda sie ogladaly i biegly za toba z wywieszomym jezykiem... to troche nie tak dziala. natomiast kiedy zaczepiasz obca kobiete i zaczynasz rozomwe, jesli ona poczuje zapach fero to budujesz obraz w jej glowie w ktorym ty jestes atrakcyjny gosc. nie znaczy to wcale ze mozesz jej powiedziec "chodzmy do mnie to cie przelece". jak wiadomo atrakcyjnosc to nie wszystko, w przypadku kiedy jestes przystojny feromony daja tyle ze podczas sytuacji sam na sam kiedy sa warunki do sexu to kobieta przewaznie zaczyna o tym myslec. jesli nie jestes przystojny to feromony daja ci szanse, jesli kobieta poczuje twoj zapach to nie skresli ci odrazu "bo jestes brzydki" zapach przysloni defekty w wygladzie. dlatego wlasnie mysle ze fero sa przydatne dla ludzi. sam czasami korzystam ale nie do podrywania.

 

a co do problemu ktory poruszyly dziewczyny... no coz jesli twoja zemsta to zaciaganie facetow do wyrka i kochanie sie z nimi, poczym porzucenie nieszczesnego typa.. uwierz nie potrzebne Ci do tego feromony. a jesli sprowadzasz wszystkich facetow do wspolnego mianawnika i myslisz ze slinia sie na widok kazdej laski to jestes w duzym bledzie. to ze jakas panna sie spryska feromonami i zakreci tylkiem przy mnie nie znaczy ze juz bede z nia sie kochal. nie dla psa kielbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Kamilowi chodziło o fakt, iż najważniejsze - nie tylko w podrywie - ale i w codziennym życiu, jest osobowość, to jaką jest się osobą, jak się zachowujesz, co mówisz, itd. Chociaż nie da się ukryć, iż po feromonach człowiek zachowuje się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle kamil ze nie masz racji. feromony daja wiele... nie mozna spodziewac sie ze po uzyciu fero idac ulica laski beda sie ogladaly i biegly za toba z wywieszomym jezykiem... to troche nie tak dziala. natomiast kiedy zaczepiasz obca kobiete i zaczynasz rozomwe, jesli ona poczuje zapach fero to budujesz obraz w jej glowie w ktorym ty jestes atrakcyjny gosc. nie znaczy to wcale ze mozesz jej powiedziec "chodzmy do mnie to cie przelece". jak wiadomo atrakcyjnosc to nie wszystko, w przypadku kiedy jestes przystojny feromony daja tyle ze podczas sytuacji sam na sam kiedy sa warunki do sexu to kobieta przewaznie zaczyna o tym myslec. jesli nie jestes przystojny to feromony daja ci szanse, jesli kobieta poczuje twoj zapach to nie skresli ci odrazu "bo jestes brzydki" zapach przysloni defekty w wygladzie. dlatego wlasnie mysle ze fero sa przydatne dla ludzi. sam czasami korzystam ale nie do podrywania.

 

Moje zdanie jest takie ze nawet brzydki facet moze znalesc sobie piekna kobiete kazdy facet nie ukrywajmy ma 50/50 u kazdej kobiety nie wazne czy jest piekna czy brzydka i to bez fero ma tyle szans. A atrkacyjnosc polega na tym w skrocie iz jestes meski / kobieca i ile na Ciebie leci plci przeciwnej to tak w wielkim skrocie mowiac potocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co to atrakcyjnosc. Ty wyraziles swoje zdanie a ja moje, wcale nie naklaniam Cie do tego zebyc zmienil swoj poglad na ta sprawe. kazdy przeciez postrzega swiat inaczej. pozatym atrakcyjnosc to tylko jeden z elementow podrywu, ale trzeba pamietac o tym ze bez tego daleko sie nie zajdzie w tej kwestii. a fero MOIM zdaniem bardzo to ulatwia dla osob ktore nie znaja sie na rzeczy i sa typowym beta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności