Skocz do zawartości

Runda druga z Pheromax-em


interstate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mimo tego, ze zarejestrowalem sie na forum dopiero teraz, sledze Wasze watki i wypowiedzi juz od dawna, stosujac w miedzyczasie kilka zakupionych na stronie feromony.pl produktow.

Moje aktualne zamowienie wlasnie do mnie dotarlo - kolejny juz flakonik NPA i druga probka Pheromax-a. Co do tego drugiego produktu chcialbym sie wypowiedziec i zapytac Was o rade. Otoz kilka miesiecy temu, gdy testowalem pierwsza zakupiona probke, nie bylem jeszcze zaprawionym w boju uzytkownikiem feromonow. Popelnilem kilka bledow zwiazanych z ich uzytkowaniem. Najbardziej spektakularny mial miejsce podczas imprezy w klubie. Kompletnie nieswiadomy negatywnej woni jaka charakteryzuje sie Pheromax, spsikalem nim szyje nie stosujac na to zadnych innych perfum. Efekt byl skrajnie ambiwalentny - kolezanki najpierw wykazywaly zainteresowanie, ale po paru chwilach "odwracaly sie na piecie", zaczynaly tanczyc albo rozmawiac z innymi facetami. Moje zdziwienie przerodzilo sie szybko w niechec do Pheromax-a. Po dokonczeniu w niedlugim czasie probki wrocilem do stosowania NPA. Nie krylem zdziwienia czytajac niektore opinie na forum wynoszace pod niebiosa Pheromax-a. Dopiero po jakims czasie, majac w pracy stycznosc z osoba ktora nie starala sie zakamuflowac zapachu swojego potu poznalem, ze Pheromax pachnial bardzo podobnie. Byl to zapach ostry jak zyletka, generalnie niemily, choc nie tak... hmm... wulgarny i ordynarny jak wiele innych zapachow z ktorymi ludziom zdaza sie miec stycznosc i ktore sa z natury postrzegane za te smierdzace. Pheromax po prostu pachnial specyficznie, co dopiero po jakims czasie uswiadomilo mi, ze wczesniej powinienem byl go zidentyfikowac i zakryc perfumami poniewaz moze on przez wiele osob byc wyczuwany duzo intensywniej i duzo bardziej negatywnie. Teraz, bedac doswiadczonym uzytkownikiem feromonow, rzucam kolejne wyzwanie Pheromax-owi liczac, ze nie popelnie juz wiecej bledow mlodosci i zauwaze pozadany efekt jego stosowania.

Prosze jednak Was o rade odnosnie wspomnianego wyzej kamuflarza: czy to prawda, ze zakryty Pheromax moze z czasem wyjsc z powrotem na wierzch gdy ulotni sie juz zapach perfum? Czy jest sens mieszania w jednym flakoniku Pheromax-a z perfumami i stosowanie ich bezposrednio lacznie (i jak sie taka mieszkanka ma w kontekscie pytania wczesniejszego)? Istnieja zapachy ktore nie sprawdza sie z nim, tzn. nie zakryja calkowicie nieprzyjemnej woni?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Tak, to absolutna prawda. Po zakryciu Pheromaxu parfumami- po pewnym czasie- ten produkt feromonowy przebija zapachem zaaplikowane wcześniej perfumy. Po jakim czasie? Zależy ile dałeś perfum oraz czy są one wystarczająco intensywne. Może to być nawet po 30 minutach. W związku z tym należy stosować intensywne perfumy i dopsikiwać się nimi co jakiś czas, aby Pheromax nic nie przebił.

Nie chodzi nawet o to, że poczujesz jego zapach po ulotnieniu perfum. Perfumy z czasem są słabsze, ale Pheromax nie traci swej intensywności i z tego powodu ten problem.

 

Czy można mieszać Pheromax z perfumami?

Coż, nie próbowałem tego. Mam prawie cały duży flakon i w ogóle go nie używam. Nie wiem nawet czy go nie zwrócić. Wiesz, chodzi o w/w problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, ze jestem swego rodzaju purysta milego zapachu, schludnosci i sytuacje w ktorych ktos moze odebrac moj zapach negatywnie sa absolutnie niedopuszczalne. W kontekscie Pheromax-a zaczynam sie zastanawiac, czy skorka jest warta wyprawki - czy korzysci jakie mozna odniesc po stosowaniu Pheromax-a warte sa ryzyka negatywnego odbioru naszej osoby przez inne, wyczulone, ktore wyjda z zalozenia, ze sie zwyczajnie nie myjemy badz nie uzywamy antyperspiranta.

Na pewno razem z Pheromax-em w kieszeni bede nosil inny zapach ktory w razie potrzeby zastosuje. Jestem szczesliwym posiadaczem niesamowicie trwalej i intensywnej Manii Armaniego (w wersji EDP), mam nadzieje, ze do tego celu nada sie ona idealnie.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwym posiadaczem niesamowicie trwalej i intensywnej Manii Armaniego (w wersji EDP), mam nadzieje, ze do tego celu nada sie ona idealnie.

 

Hej! Chyba nie ma EDP w wersjach męskich. Pomijając Gaultiera2, ale to przecież unisex. Czy oby coś Ci się nie pomyliło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meska Mania sprzedawana byla na rynku brytyjskim w wersjach Eau de Toilette i Eau de Perfume. Roznila sie od perfum sprzedawanych u nas w kraju (nota bene opoznionych z premiera o okolo trzy lata) matowym, a nie przezroczystym flakonem (takim samym jak SUMMER Mania) oraz brakiem edycji EDP. Jej opakowanie 100ml drozsze bylo od wody toaletowej o 10 funtow.

Jest to, jak do tej pory, jedyny stricte meski zapach w wersji EDP z jakim sie spotkalem.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam tez stosuje feromaksa do klubu i najlepszym rozwiazaniem jakie moze byc to takie ze gdy kupujesz firmowe perfumy dostajesz probke jakiejs innej znanej marki wystarczy ze zuzyjesz ja wczesniej,a sama probke napelnisz zakupinymi perfumami wtedy w klubie kiedy bedziesz czul ze twoje perfumy slabna idziesz do toilet i psikasz sie ponownie-wtedy jest zaj***sty efekt mowie Ci,wchodzisz na sale i kazda kobieta sie za toba oglada:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie rozumiem was......czemu przezywacie tak tym zapachem popsoty przeba wlasnie albo wiecej perfum aplikowac albo brac z soba w probce i tyle.......

LUDZIE LICZY SIE PRZECIEZ DZIALANIE FERO....JAK DZIALA I EFEKTY. A NIE TAM JAK SMIERDZI CZY CO TAM .....nie rozumiem tego, dla mnie to jest rzecza blaha ....zastanowcie sie

 

pozdrawiam..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Feromony typu pheromax śmierdzą. To ma być ukryta broń - co z tego że kobieta podejdzie do Ciebie, przyciągnięta ich wonią... Jeśli poczuje że od Ciebie wali jakimś potopodobnym zapachem.

 

W przeciwieństwie do osób które używają feromonów, ich ofiary nie wiedzą najczęściej o ich istnieniu, więc nie rozpatrują brzydkiego zapchu w kategoriach skutków ubczonych. Po to się maskuje feromony, żeby pachnieć miło, a nie odstraszać ludzi - najlepsze feromony nie przyciągną do ciebie osobnika płci przeciwnej, gdy będzie od ciebie walić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soc- 100% racji!

 

dostajesz probke jakiejs innej znanej marki wystarczy ze zuzyjesz ja wczesniej,a sama probke napelnisz zakupinymi perfumami wtedy w klubie kiedy bedziesz czul ze twoje perfumy slabna idziesz do toilet i psikasz sie ponownie

 

Wiesz, nie każdą próbkę da się otworzyć. I nie każda ma atomizerek! I trzeba dokładnie przemyć próbkę po starym zapachu, jeśli wleje się do niego nowe perfumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość próbek się da, nawet jeśli na takie nie wyglądają. A jeśli już robimy zakupy w perfumerii to próbki można sobie najzwyczajniej wybrać - powiedzcie że chcielibyście coś z atomizerem którego można by było później użyć. W perfumerii pracują też ludzie i szczerze mówiąc leją na to czy dadzą Ci tą próbkę, czy inną, jeśli mają wybór. Przecież nie od tego zależą ich dochody... ;)

 

Wniosek: Wystarczy poprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam puste opakowania po próbkach- Chanel Allure Homme Sport, Lacoste Pour Homme i Essential. Spokojnie można je otworzyć, a na przykład Gaultiera 2 już nie! Chyba, że jakimiś obcęgami, ale prędzej ją połamiemy, niż otworzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Może tak, może nie.

Jeśli ktoś ma mało feromonów - owszem.

Jeśli ktoś ma mało perfum - nie bardzo.

 

Nie będą to perfumy z feromonami. Zapach feromonów będzie czuć normalnie, a gdzieś w głębi może przewinie się jakaś nutka perfum, która i tak zostanie negatywnie odebrana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności