Skocz do zawartości

Jakich feromonów używacie?


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich feromonów używacie? Które według Was są najlepsze? Do jakich sytuacji przypasowalibyście dane produkty? Fakt, że jest tabelka zastosowań, ale może macie swoje własne pomsły?

 

 

 

I tak oto; (może się powtarzam) próbki Chikary używam na wszelkiego typu imprezy (aż mi się owe próbki skończą), a na co dzień Chikary we flakonie. Próbkę Pheromax (bo flakonu dużego nie miałem) używam rzadko jak wychodzę do miasta. I chociaż w feromony.pl nie będzie już Alchemy GOLD to będę miał jeszcze trochę zapasu i planuję go użyć do szkoły, chociaż ma zastosowanie w biznesie to będzie działał jednakowo na obie płcie i takim sposobem zdobędę może przychylność nauczycieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich feromaniaków!

 

Muszę napisać, że stosuję feromony od wielu lat. Korzystałem praktycznie ze wszystkiego co dostępne było w Polsce i na zachodzie. Zaczęło się od Lure, ale do tego wolę nie wracać.

 

Ze wszystkich feromonów, jakie mialem okazję testować, najlepsze moim zdaniem są Chikara i NPA. Zdecydowanie wolę NPA od Pheromaxa.

Chikara ma niesamowity zapach i stosuję ją praktycznie codziennie, gdy wychodzę do ludzi. Fajnie działa.

Natomiast gdy mam ochotę się zabawić, stosuję dodatkowo właśnie NPA. NPA niesamowicie na mnie działa - pobudza mnie. Staję się przy tym bardziej bezpośredni i nie ukrywam, bardzo mi to odpowiada. Po fero bawię się nieporównywalnie lepiej, jak bez ich stosowania.

 

NPA+Chikara to jak dla mnie najlepsze możliwe połączenie feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax nie aż w takim stopniu. Poza tym, nie odpowiada mi jego zapach. Chociaż NPA też ma swój aromat :), to nie jest on aż tak wyczuwalny. Zdecydowanie wolę NPA od Ph.

 

Chikara działa inaczej. Mogę powiedzieć, że po NPA jestem bardziej zdobywcą i podrywaczem, a po Chikarze bardziej romantykiem. Oba są jednak świetne i polecam te dwa produkty każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, piszcie też jakie dawki stosujecie, gdzie,ile się utrzymują i po jakim czasie ewentualnie dawkujecie następną.

 

Myślę, że pomoże to także początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom feromonów.

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiłem Alchemy GOLD i Pheromax 2ml. Powiem szczerze, że na Alchemy się zawiodłem. Jeżeli daje on jakieś zmiany w zachowaniu, to naprawdę marginalne. Tak przynajmniej ja zauważyłem, a próbowałem naprawdę różne dawki i na ubranie, i na ciało... Z drugiej strony zauważyłem zupełnie coś innego. Pheromax działa po prostu kapitalnie, nie ma co tu dużo opisywać. Na stronie jest to napisane. Co do agresji, to nie spotkałem się, nawet przy tym jak kilka razy eksperymentalnie zwiększyłem dawkę, ale to nic złego ;]

Przed chwilą zamówiłem NPA - zobaczymy, co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem okazję przetestować kilka wyrobów oferowanych na tej stronie. Nie bedę się wypowiadał na temat NPA, gdyż jeszcze nie miałem okazji go wypróbować. Z moich doświadczeń wynika, że jeśłi chodzi o podryw, czy w ogóle wyjście na imprezę, Pheromax jest faktycznie MAXEM. Dziewczyny uśmiechaja się do Cibie, same podchodzą i chcą Cie poznać. Nie wspomnę o tańczeniu za mną w sposób taki , że czułem co trzeba jeśłi chodzi o bliskość tańczącej dziewczyny. Zaznaczam, że jej nie znałem. Jeśli chodzi o Chikare. Jest mocna i dobra, ale na podryw nie ma co liczyć. To "romantyczne feromony" jeśli chcesz rozkochać w sobie jeszcze bardziej dziewczynę, stworzyć odpowiedni nastrój-stosuj Chikarę. Również świetnie sprawdza się w negocjacjach, w pracy, po prostu wszędzie tam, gdzie masz byc postrzegany jako osoba godna zaufanoia, a zarazem pewna siebie i mająca odpowiedni autorytet. Jednak ze względu na cenę Chikary używam jej okazjonalnie. Na co dzień do pracy używam Alchemy Gold. To typowe feromony "do pracy" rozmówcy dobrze się przy mnie czują, z reguły osiagam swoje cele podczas negocjacji. Wieć na co dzien Alchemy Gold sprawdzaja się, anie sa drogie. Pheromax kupiłem na początku opakowanoie 2 ml i to polecam na początek. Te 2 ml starczaja na bardzo długo a można dzięki nim poznac potęge tych feromonów jeśli chodzi o podrywanie kobiet. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haszu- wolisz NPA od Pheromax, ale to tylko dlatego, że nie odpowiada Ci jego zapach czy nie daje efektów? Na początku też niechętnie stosowałem Pheromax, ale przyzwyczaiłem się i zapach mi się podoba;)

 

aha, a czy palisz fajki? Chcę wiedzieć, bo jak NPA Cię pobudza, to pewnie nie palisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja używałem najpierw Alchemy, potem Pheromax a teraz Chikara.Najlepszaz nich to Chikara.Nioesamowicie dzaiał na mnie i na ludzi.A na kobiety to jest niesamowite.Te spojżenia,zaczepki itp,le pamietac nalezy że to tylkoi cześc sukcesu.wiele zalezy od kultury, rozmowy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haszu- wolisz NPA od Pheromax, ale to tylko dlatego, że nie odpowiada Ci jego zapach czy nie daje efektów? Na początku też niechętnie stosowałem Pheromax, ale przyzwyczaiłem się i zapach mi się podoba;)

 

aha, a czy palisz fajki? Chcę wiedzieć, bo jak NPA Cię pobudza, to pewnie nie palisz...

 

Pheromax daje efekty i to duże, choć jakoś bardziej przekonuje mnie NPA. Pheromax jest zbyt silnie stężony.

 

A jeśli chodzi o papierosy, to nie palę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! w sumie nie wiem czy zakupic ten specyfik czy nie??A przed stosowaniem Feromonow dziewczyny zwracaly na was uwage????chodzi mi o to czy podobaliscie sie im.Ja w sumie nie narzekam na brak powodzenia(starsze dziewczyny mowia ze jestem przystojny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon_85, musisz pamiętać o tym, że feromony to nie wszystko. Najważniejsza jest twoja postawa, nastawienie i to jak się zachowujesz. Liczy się wszystko. Ludzie nie zachowują się dzisiaj jak typowe zwierzęta. Przy wyborze partnera nie kierujemy się wyłącznie zmysłem węchu, ale przede wszystkim wzroku. Ważna jest też kinestetyka oraz wszystko to, co robisz i mówisz.

Feromony to potężne narzędzie, ale pamiętaj o tym, że nie jest to nrkotyk, który sprawi, że nagle wszystkie laski będą Twoje :)

 

Co z tego, że facet stanie się niesamowicie pociągający, jeśli wciąż wyglądać będzie niechlujnie i zachowywać się będzie jak ostatni burak?

Która zechce takiego faceta?

 

Feromony są niesamowite. Jeśli nauczysz się z nich korzystać, możesz osiągnąć baaardzo wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon_85, musisz pamiętać o tym, że feromony to nie wszystko. Najważniejsza jest twoja postawa, nastawienie i to jak się zachowujesz. Liczy się wszystko. Ludzie nie zachowują się dzisiaj jak typowe zwierzęta. Przy wyborze partnera nie kierujemy się wyłącznie zmysłem węchu, ale przede wszystkim wzroku. Ważna jest też kinestetyka oraz wszystko to, co robisz i mówisz.

Feromony to potężne narzędzie, ale pamiętaj o tym, że nie jest to nrkotyk, który sprawi, że nagle wszystkie laski będą Twoje :)

 

Co z tego, że facet stanie się niesamowicie pociągający, jeśli wciąż wyglądać będzie niechlujnie i zachowywać się będzie jak ostatni burak?

Która zechce takiego faceta?

 

Feromony są niesamowite. Jeśli nauczysz się z nich korzystać, możesz osiągnąć baaardzo wiele :)

 

 

Masz całkowitą rację!

 

Simon_85- przy stosowaniu feromonów musisz być kulturalny, często się uśmiechać itp. i najlepiej jakbyś nie był chamski.

 

Najlepiej jakbyś przestudiował wszystkie podstrony feromony.pl :)

 

 

 

@haszu- Pheromax nie jest silniej stężony od NPA.

Pheromax- 0,035%

NPA- 0,048%

Widzisz rożnicę, ale Pheromax posiada androstadienon- feromon chyba najsilniejszy i to jego zasługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi :D oczywiscie wiem o tym ze trzeba byc kultilarnym i czesto sie usmiechac(czesto to robie) a nie jak moi koledzy tylko probuja zwracac na siebie uwage zaczepiajac dziewczyne w sposob pozostawiajacy wiele do zyczena np wyzywajac je.Ale narazie nie bede kupywal tego mam jeszcze czas>Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, większość niepełnoletnich osób podrywa dziewczyny różnymi głupimi tekstami, ale jeśli Ty SIMON masz inny pogląd na tą sprawę to Cię podziwiam. I masz rację, poczekaj trochę, ale najlepiej nie zamawiaj od razu dużego falkonu lecz mały lub próbkę, bo np. dany produkt może Ci nie odpowiadać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ali za wsparcie,nawet niektore dziewczyny na takie zaczepki leca ale nawet jesli dziewczyna bylaby najpiekniejsza to bym nie chcial z nia gadac skoro jest taka pu*****ska,wole dziewczyny naturalne ktore nie *** sie na prawo i na lewo.Apropo probek to te co maja 2 ml??Jak tak czytalem ta stronke to wnioskuje ze najbardziej pobudza i dziala na dziewczyny Pheromax

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo probek to te co maja 2 ml??

 

Tak, jest próbka 2ml Pheromax, ale jest też Alchemy i Relationship Magic 5ml lecz te produkty różnią się stężeniem. Najskuteczniejszy z tych jest chyba Pheromax, ale może nie odpowiadać Ci jego zapach, który dla niektórych osób może być nieprzyjemny (to normalna woń syntetycznych feromonów, a w szczególności androstadienonu). Jest też NPA, ale kosztuje on powyżej 100 złotych- i nie będę się na jego temat wypowiadał, bo jeszcze go nie stosowałem. Aha, Alchemy oraz RM są perfumowane!

 

Ktoś może stwierdzić, że RM ma niewiele mniejsze stężenie od Pheromax- tak, tylko że Pheromax posiada androstadienon (jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym feromonie to pisałem o nim już w tym temacie).

Aha, dodam, że ten składnik pobudza chyba 8 razy bardziej od podstawowych feromonów i może być też za mocny- kwestia zastosowania.

 

Alchemy posiada jeden składnik, a produkty o wielu feromonach działają- po prostu- lepiej (np. RM)! Dodam też, iż NPA mimo tego, że posiada "tylko" androstenon to zawarto w nim inne dwie substancje, których producent nie chce ujawnić.

 

EDIT; Zależy też do czego chcesz stosować feromony. Tutaj masz link do tabeli zastosowań.

http://feromony.pl/gama.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :D

 

Najlepiej stosować feromony na części ciała o obniżonej ciepłocie, czyli;

wewnętrzna strona nadgarstków, szyja, łokcie. Feromony muszą być odebrane przez oragan VNO, który znajduje się w naszym nosie- pamiętaj o tym. Zresztą dokładna instrukcja dołączana jest do każdych zamawianych produktów ze strony feromony.pl.

 

I jeśli chciałbyś zadać kolejne pytanie to załóż nowy temat w dziale "Ogólny", bo ten temat dotyczy "Jakich feromonów używacie???".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ali. Jak na razie mam próbki Chikary, i stosuje je za ucho i troszke na ubranie.

A dzis to mi sie przytrafila fajan historia.Załatwialem takie male pieniadze od pewnej instytucji.Siedzialy tam trzy dziewczyny.I na poczatku mowila mi jedna z nich,że trzeba oplacic taka oplate przygotowacza,ale po pol godziny powiedziala ,ze nic nie musze placic.Mysle ze to wplyw dzialania Chikary.Ale oprocz tego to wiadomo ma wplyw tez kultura,usmiech i uprzejmosc.Ja to wszystko stosuje i mi sie udaje.Ciekawe jak jeszcze zycie mie zaskoczy.Jak bedzie mi sie cos fajnego przytrafialo to bede pisal.Wy tez piszcie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony bardzo pomagają w praktycznie każdej sytuacji, nie tylko podczas wyjścia do klubu.

Gdzie nie wyjdę, czy to do sklepu, czy do fryzjera, zauważam zdecydowanie większą uwagę ze strony innych osób, zaciekawienie, ludzie częściej zagadują i generalnie są bardziej mili i towarzyscy. A jak bardzo, to już zależy od danej osoby.

 

Najciekawsze jest to, że gdy się przywyknie do pewnych efektów i przestanie się fero używać, widoczne jest, że ludzie znów stają się opryskliwi i gburowaci, stają się pochłonięci własnym życiem i mniej poświęcają mi uwagi. Wolę więc stosować. Z fero jest po prostu łatwiej! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że gdy się przywyknie do pewnych efektów i przestanie się fero używać, widoczne jest, że ludzie znów stają się opryskliwi i gburowaci, stają się pochłonięci własnym życiem i mniej poświęcają mi uwagi. Wolę więc stosować. Z fero jest po prostu łatwiej! ;D

 

Powiem Ci Haszu, że masz całkowitą rację!

Ja od feromonów się uzależniłem i nie mogę się bez nich obejść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy ktoś stosował już Love & Desire ?Interesuję się tymi feromonami więc szukam o nich informacji . Narazie z mojej dotychczasowej wiedzy wynika, że są doskonałym wyborem jeżeli chodzi o pierwszy zakup, dla nowicjuszy, bo flakonik kosztuje tylko 89 zł i zawiera 100 ml jest w postaci wody toaletowej. Będę wdzięczny za każdą notkę o tym produkcie!

Sam stosowałem Alchemy są w porządku!

A tak w ogóle to każdy kto twierdzi że feromony uzależniają ma rację! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love&Desire to marna podróba. Informacje, że zawiera feromony i jest bardzo skuteczny są nadwyraz niepoważne. Podobno skałada się on z takich feromonów jak; androstenol, androstenon, androsteron oraz androstadienon. Pheromax posiada wszystkie z tych prócz androsteronu lecz proszę, spójrz jakie są różnice w cenie, a tym bardziej w pojemności flakonu.

 

Na allegro.pl sprzedawane są w 99% feromony niedziałające, a wiem co mówię gdyż sam jednych (za 10 złotych) używałem (no, może czasem działające, bo raz może zadziałał). Cóż, tyle bardzo pozytywnych komentarzy o produkcie Love&Desire sa po prostu wypisywane pewnie zbyt pochopnie- jedna dziewczyna spojrzy na osobę stosującą ten produkt i tak rodzi się ekstra opinia (tak było też za mną i może też tak być z produktami z feromony.pl).

No, ale zresztą spójrz na zagraniczne strony z feromonami. Czy jest tam taki produkt? Obawiam się, że nie, bo także ja długo szukałem i nic nie znalazłem.

 

Najlepiej kup te Love&Desire i porównaj efekty między nimi, a Alchemy i opisz je tutaj.

 

Zerknij jeszcze na tą stronę i uważnie przeczytaj:

http://feromony.pl/PorownanieProduktow3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności