Skocz do zawartości

Jakich feromonów używacie?


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i czytam wasze wypowiedzi wiec dolacze cos od siebie. Ja juz dawno temu kupilem Relationshp magic(chyba to byly poczatki tego sklepu) no i powiem szczerze ze ze odczulem jakies efekty. Powiem mniejwiecej to samo co wiekszosc ze usmiechy spojrzenia ( no ale wkoncu cos w tym musi byc ze to zauwazamy - ta roznica przed i po) Wedlug tego co ja przezylem to jakies znacznej roznicy nie widzialem wsrod wiary ktora ja znalem mysle ze wieksze efekty daje na nowo poznane osoby.

W koncu tak jak ktos Cie poznal i ma o Tobie jakies zdanie to moze te feromony w jakims stopniu zadzialaja ale nie zmienia tego nastawienia do Ciebie na jakiegos super kolesia z ktorym niewiadomo co sie stalo. Co o tym myslicie bo sam juz nie wiem wlasciwie jak to z tym jest? Z tego co bylo na RM to pamietam ze bylem na jednej imprezie ( nie jestem kolesiem na ktorego wszystkie leca podkreslam ) stalem sobie na parkiecie tak z tylu i sobie obserwowalem:) byly 3 laski wokol mnie i musze przyznac ze 2 z nich przyblizyly sie chociaz wuchte miejsca byly wokół plus sojrzenia jakies. Nieskorzystalem z okazji bo nie byly w moim typie. To jest w sumie jedyna rzecz ktora sie wyroznila w czasie stosowania. Pozniej to gdzies na baletach zgubilem ponad poł flakonu :/

Po jakims czasie znow wziela mnie chec zakupu czegos to wzielem probke pheromaxu. No i tu to sie zaczelem gleboko zastanawiac bo oprocz intensywnego zapachu to w sumie nic nie poczulem tzn efektow. Teraz znowu odwiedzilem stronke i sie gleboko zastanawiam nad kolejnym zakupem... moze NPA ?? komentujcie mojego posta...

 

 

Do tego dodam ze przydatne artykuly do uwodzenia mozna znalezc na www.over.pl i cos o techikach nlp www.nlp.end.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termon, zerknij tutaj: http://ferum.pl/viewtopic.php?t=13&start=45

 

Poza tym, świetnie napisał ostatnio iceman69:

NIE JAK NA WAS DZIAŁA OTOCZENIE LECZ CO WY Z TYM POTRAFICIE ZROBIĆ

PO FERO JESTESMY POPROSTU BARDZIEJ WIDOCZNI I POSTRZEGANI JAKO LIDZIE KTÓRYM LEPIEJ NIE WCHODZIC W DROGĘ NP (NPA)

 

CO POTRAFICIE ZROBIC Z LUDZMI KIEDY WAS ZACZNĄ POSTRZEGAĆ TROSZKĘ INACZEJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności