Skocz do zawartości

Moja 1 historia z fero


Lucifer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono , chcialbym opowiedziec moja 1 historia jaka mi sie zdzazyla po urzyciu fero. Otoz ,jakis czas temu rozstalem sie z kobieta ,nasze kontkaty ograniczaly sie do wyjscia do kina ,albo jakiego drinka. Na nasze wczorjasze spotkanie ,zaplikowalem sobie fero (npa na szyje i pheromax na nadgarstki) i co sie stalo??? Bez problemy wyladowalismy w lozku ,szczegolnie sie przytulala do miejsc za uszami gdzie bylem posmarowany. Jestem pewien ze to fero wlasnie pomogly mi w tym ,gdyz wczesniej NIC takiego sie nie dzialo. Teraz jade na klubowy weeknd do prozaka z karkowie i on-offu w wawie. napisze jak stanie sie coz ciekawego:P Jak narazie moja doswiadzczenia z fero uwazam za bardzo udane.

 

Pozdrowienia

Lucyfer ^^

 

ps. przepraszam za literowki ,jestem dysortografem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend zaczolem w klubie prozak w Krakowie ,cudowne miejsca polecam www.prozak.pl ,na poczatku bylo spokojnie ale potem jak towarzystwo sie leeko napilo i zawial "wiatr z kolumbi" poczulem jak dziwnie sie na mnie patrza panie siedzace w moim otoczeniu ,skonczylo sie to tkz. blowjobem w klubowej toalecie (wiem ze to zenujace) ale coz napalonej kobiecie sie nie odmawia ,w trakcie imprezy bylo rownie ciekawie ,zakonczylem ja z cudowna pania o nie znaym mi imieniu u mnie w hotelu. Wiec coz jak na 1 raz w klubie przygode z fero uwarzam za bardzo udana^^ , dzien drugi nie byl tak ektycujacy jak 1 ale do najgorszych nie nalezal ,nic ciekawego w zwiazku z fero sie nie wydarzylo. Podsumowujac ,ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z dzialania fero ,i wiem ze DZIALAJA na kobiety. Sam nie jestem ani piekny ani bogaty, uwazam sie za dobrze ubranego zwyklego zjadacza chleba:p Jak rada moge stwierdzic ,ze kobiety same sie na ciebei nie zucaja ,musisz wykazac troche invencji tworczej i inicjatywy ,niesmialosc jest raczej przeszkoda wiec przelamcie sie ,nie ma nic do stracenia a do zyskania jest wiele... nie moge sie doczekac nastepnego weekndu. Jak cos sie stanie w zwiazku z fero dam znak sygnal..

 

Pozdrowienia z piekla

Lucifer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności