Skocz do zawartości

Pheromax, BTB, NPA -Dłuugo testowane. ;)


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Po stosowaniu przez okres około 4 miesięcy podzielę się z wami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w zakresie stosowania feromonów.

Pierwszy raz zakupiłem fero w czerwcu. Byłem akurat świeżo po zakończeniu 6 letniego zwiazku i w pewien sposób feromony stanowiły przez czas "kuracji" lekarstwo. Zakupiłem wtedy Pheromax i BTB. Pierwszą moja reakcją po zaplikowaniu to było pobudzenie jakbym przyłożył ze 3 kawy. Nie mogłem "zagłuszyć" żadnymi perfumami woni PHX. Perfumy słodkie nie nadają się zbytnio. Najlepiej do tego celu nadaje sie Davidoff Cold Water gdyż sam w sobie ma zaj***sty zapach, ktory podoba sie kobietom. JP Gaultier La Male również się nadaje tylko raczej do bardzo eleganckiego ubioru, marynary i te sprawy. :) Tyle o przykrywaniu.

 

Czego spodziewać się po feromonach?

Z obserwacji:

- Żeby fero zaczely dzialać potrzeba aby laska powdychala sobie zapachy ok. 3 min.

- Jak już się nawdycha, zaczyna wykazywać zainteresowanie. I TUTAJ UWAGA! Jezeli bedziesz stał jak baton czekajac na reakcje i magiczną moc feromonów to sie kur... doczekasz... :) Musisz poprostu zachowywać się jak samiec Alpha. Opowiadać pierdoły, prawić jakieś delikatne komplementy, opowiedzieć śmieszną historię w stylu, że jesteś rolnikiem, masz 4 ary ziemi i ciagnik, blablabla..... :) Musisz być poprostu chociaż troche smieszny. Musisz wytrzymać 3-5 minut - musisz być poprostu sobą!

Czysty flirt. Po tym czasie zacznie gadka się kleić, czyli:

- Gęba nie będzie jej się zamykać... :)

- Będzie podekscytowana,

- Oczywiście będzie chwalić Twoje perfumy -bez fero nie chwalą... :)

Oczywiście twój wygląd zewnętrzny też ma duże znaczenie. Także, schludne ciuszki w miarę odpowiednie do sytuacji, ogolona gemba, jednym słowem - ŚWIERZYNKA!!!!

Konkluzując: Feromony + Ty = Przykucie uwagi

Masz teraz czyste pole do działania. Jak posterujesz, tak będziesz miał.

 

Oczywiście zauważyłem również jak działają poszczególne feromony.

 

PHEROMAX

Jak dla mnie wygrywa. Do klubów, na spotkania w towarzystwie.

Jezeli ide w tlum to aplikuje 1,5 psiknięcia. Imprezka ze "znajomymi", 1 psiknięcie. Od pheromaxu jestem uzależniony. :) Jeżeli chociaż przez chwilę widzisz zainteresowanie kobiety która podoba Ci się - DZIAŁAJ!!!

PHX to moja druga sqra. ;)

 

BTB

Jakoś najmniej reakcji po nim zauważylem. Oprócz gadatliwości, brak reakcji podseksualnych, tylko wzmożone zainteresowanie rozmową. Używam ich do pracy. Kolesie mają "rispekt"... ;) a koleżanki lubią pogadać.

 

NPA

Zaszokowało mnie jego działanie zarówno na mnie jak i na kobietach.

Po aplikacji stałem się bardzo arogancki i śmieszny jakbym się ostro zjarcał. :) Laski? Udziela im się klimat. Po 10 minutach jezeli posterujesz odpowiednio rozmową, laski same zaczynają gadac podtekstami...:)

NPA używam na szczególne okazje. Na wyrwanie laski w pubie lub clubie stosuje 2 krople NPA + 1 psiknięcie PHX i przykrywam Cold Water. Jest rzeźnia.... ;)

Feromony są tylko dodatkiem!!! Nie odstawią za Ciebie całej roboty. Nie uklęknie przed Tobą odrazu laska dobierając się do rozporka... :D Jeżeli masz lasce coś do zaoferowania to oferuj. Laski działają emocjonalnie. Czyli musisz sam przeprowadzić atak a feromony będą Twoim aniołem stróżem, który sprawi że akcja przebiegnie pomyśnie. ;)

Tyle narazie słowem wstępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam!

BTB testuje od około miesiąca a NPA od około dwóch tygodni i powiem krótko to i to rewelacja jak dla mnie.A jak połączysz to w odpowiednich proporcjach laski roz......la dosłownie.Opisze tak krótko reakcje kobiet na tą mieszankę,trochę bezczelnie no ale tak reagują w moim przypadku.Co sie z nimi dzieje:

ręka za szyją,poprawianie włosów(przesadne),kontakt wzrokowy jak nigdy,oczy jak byś rzucił urok(pięć złoty,spirale...),czy tu jest wolne(chociaż obok i dalej też jest wolne),lusterko,pomadka,głęboki oddech,te kocie ruchy i tak dalej...a tu juz tak miedzy wierszami kto zajarzy ten skuma o co chodzi,myślą no wiecie o czym:nie kontrolowane gryzienie warg a tak w ogóle opcja szczena w dól :?:o:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności