Skocz do zawartości

stan zakochania


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

witam feromowiczow

 

A wiec mieszkam i pracuje w Anglii w hotelu kiedy przyjechalem tutaj spotkalem kobiete w ktorej od razu sie zakochalem normalnie milosc od pierwszego spojrzenia nie wiem czy ona uzywa fero i dlaczego za kazdym razem gdy ja widzialem to mi serce bilo szybciej .Minelo ponad dwa lata teraz znam jezyk wczesniej nie znalem wiec jest lepiej przez ten okres nic sie nie wydazylo bo ona ma kogos ale w koncu tafilem na ta strone i zakupilem pheromaxa probke i zadzialal tylko ze ja nie mialem smialosci podejsc do niej mamy i mielismy caly czas kontakt wzrokowy bardzo silny tylko jest problem jej chlopak,

wiem ze do mnie teraz czuje cos bo za kazdym razem nawet kiedy bylem bez fero gdy prubowala mnie unikac i nie patrzyla mi w oczy rozmawiala z ludzmi a ja stalem bardzo blisko niej to slyszalem jak sie zmienil ton jej glosu dodam ze serce walilo mi i zaloze sie ze ona tez to czula

chodzi konkretnie ze nie wiem co zrobic zeby byc z nia wiem ze mam szanse bo sie jej podobam nawet kiedy bylem bez fero i nie uzywalem ale pisze do was z wielka prosba zeby ktos mi pomogl zaranzowac mniej wiecej rozmowe z nia , problem polega na tym ze ona pracuje w biurze wychodzi nie czesto a ja sprzatam hotel i jestem wszedzie i widzimy sie tylko gdy przechodzimy prze korytarz albo na stolowce na obiedzie ,

jeszce zeby tylko bylo malo jej chlopakj manager zadzwonol do dyrektora i prawdopodobnie powiedzial ze podrywam mu dziewczyne potem podejrzewam dyrektor zadwonil do mojej boss i ja pracuje 4 miesiace na nocki kiedy normalnie sie pracuje 4 tyg. i zmiana na popoludnie badz rano

czesc ludzi zaczela sie dziwnie patrzec na mnie, jej juz sporo nie wiedzialem gdyz pracuje na rano a ja koncze juz o 6 30 wiec sie nie widzimy ale dwa dni temu siedze na stolowce otwieraja sie drzwi i wchodzi ona i pierwsze co

wzrok na mnie i wychodzac robila to bardzo powoli tak jak by chciala zebym za nia poszedl a zawsze wpadala i wypadala w ciagu paru sekund tylko po kawe, uzylem wczesniej pheromaxa 1psik z probki 3 ,

4 h wczesniej wiec pewnie i tak nie dzialal zreszta ona przeszla kolo mnie

bardzo zalezy mi na tej kobiecie i nie wyjade stad dopoki nie spytam sie jej

czy mam jakies szanse ta osoba jest dla mnie wyjatkowa i ja to czuje w sercu i mysle ze ona tez to samo czuje , mam npa i mam duza butle pheromaxa i rowniez chikare w zelu ,wiem ze ona czuje bardzo silne pozadanie do mnie ,nie wiem najwyzej pojde do niej do biura powiem ze ja kocham i przestane sie meczyc albo sobie poprostu w koncu strzele w leb

i zakoncze to wszystko

 

prosze o pomoc

 

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj sie czy masz szanse bo powie Ci ze nie masz i co zrobisz ? utwierdz ja w przekonaniu ze masz szanse no zawsze sa szanse :-)

 

 

sytuacjia jest ciezka ale nie bez wyjscia jest wokoł Ciebie duzo szumu moim zdaniem to dobrze ze o Tobie gadaj :) rob swoje zapros ja gdzies albo spotkajcie sie po robocie lub wez od niej nr tak na poczatek.

 

 

 

 

Pozdro. Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noj dzis sie dowiedzialem ze jest lipa zadzwonilem do pracy do niej do biura i sie spytalem czy chcialabys pujsc ze mna na obiad a ona ,nie mam chlopaka no to przeprosilem a ona mie martw sie o to i koniec tzn dala mi kosza ale jednego nie rozumie kiedy mnie widzi czuje strach przeciez to jest milosc ta sama reakcja chowa sie zaglada na mnie stoi przy maszynie i mi sie wypina robi powolne ruchu dziwne i nie zrozumiale a uzywam caly czas pheromaxa takze zawiodlem sie bardzo bo jest z nim z managerem i tylko dlatego ze ja jestem sprzataczem i pracuje krucej niz on to hyba on jest z nia nie potrafie zapomnoc i sie pogodzic z tym siostra do mnie wyslij jej bukiet roz z listem anonimowym nie wiem co o tym naprawde sadzic to hyba bezsensu prosze o rady odpuscic zapomnac czy dalej walczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

walcz facet nie poddawaj sie a myslisz dlaczego cie przeniósł na nocną zmiane? bo gosciu sie boji widzi ze ona na ciebie inaczej patrzy. podejdz do niej i ja przepros za to ze zadzwoniłes rozmowa w 4 oczy jest zupełnie inna niz przez telefon powiedz ze ci przykro i zeby sie nie gniewała bo zrobiła na tobie miłe wrazenie i dlatego chciałes ja lepiej poznac bo wydaje sie miła osoba a i potem bedziesz juz miał jakis punkt zaczepienia to nie jest tak ze ona od razu wskoczy ci do łozka ma poukładane zycie i taki romans moze jej tylko zaszkodzic musi zobaczyc ze nie tylko chcesz seksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ludzie zaczeli dziwnie sie patrzec na Ciebie przestan uzywac PHX..

Prawdobodobnie jest to nie najlepsze fero dla ciebie.

Niestety, PHX nie jest odpowiednie do pracy one nadaje sie tylko do podrywu na jedną ,noc ,dyskoteke itp..

Sprobuj uzyc perception badz Chikare te dwa fero nadają sie na kazda okazje.... z dodatkiem npa tylko jak masz jakas zalatwic wazna sprawe.

Polecam PHX na nocne wyprawy.

Rozmawiaj z tą dziewczyną tak jak ze swoja najlepsza kolezanką,kilka negatywnych komplementow dla niej nie zaszkodzi a tym bardziej zblizy ją do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
kilka negatywnych komplementow dla niej nie zaszkodzi a tym bardziej zblizy ją do ciebie.

 

 

A co to są negatywne komplementy, które nie szkodzą, a zbliżają do siebie....? :shock:

Na serio pytam, bo pierwszy raz o tym słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Negatywne komplementy"- to w sumie taka nazwa własna, bo komplementy zawsze są pozytywne. Mogą być negatywne uwagi, ale generalnie polega to na tym, że nie słodzi się w kółko kobiecie, bo w końcu może to być denerwujące. Gdy ktoś tak wychwala daną kobietę może byc automatycznie zaszufladkowany jako "zwykły frajer, który jest tacy jak inni".

Większość facetów może często komplementować kobiety. Negatywną uwagą pokazujesz, że stać cię na krytykę jeśli jest taka potrzeba i tym samym nie podlizujesz się jej. Znasz swoją wartość i jesteś pewny siebie, a to po części się kobietom podoba. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności