Skocz do zawartości

Pheromax-efekty


Mr.x

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec zamówiłem Pheromax próbkę.

Zamówielm przed weekendem, wiec miałem sporo czasu na małe przygotowania zanim paczka przyjdzie.

Zrobiłem przegląd moich perfum.Okazało sie, że najbardziej trawały zapach to Pi Givenchy.Dodatkowo sam w sobie jest bardzo lubiany przez kobiety.Mocny,orientalny zapach.

Przez prawie tydzien odwiedzałem miejsca, które zazwyczaj odwiedzam w ciagu tygodnia.Praca,znajomi,sklepy itp.

Dokładnie obserwowałem zachowanie ludzi przed użyciem Pheromaxa.Test miałbyć jak najabardziej obiektywny.

 

Wreszczcie doczekałem się paczki.Jedna aplikacja i czuje lekki zapach.Dla mnie nie PM nie smierdzi.

 

Pierwszy dzień.Zadnych mocnych efektów nie obserwowałem.Jedynie zwiekszona gadatliwość.

Następne dni były ciekawsze.

Najczeciej oberwuje zawieszanie przy kontakcie wzrokowym.

Przykłąd:Kasjerka w supermakecie ktore nie raz mnie obługiwałaj.Kontakt wzorkowy i zwiecha.Przed soba ma kartke A4 z kilkudziesiecioma kodami

i pol minuty szuka jednej pozycji.Musiałem jej pokazac palcem.Oczy błyszczace,rumience na policzkach...

Zauważyłem, że PM dość mocno działa na młode dziewczny.Widocznie to wpływ androstenonu.Przykład w pracy podchodzi do mnie klientka, dziewczyna ok 18lat.Zamienilem z nia dwa zdania i zwiecha.Na chwile zaniemówła.Źrenice jak 5gr.Tego dnia przyszła jeszcze dwa razy :)

Oczywiscie zauważyłem tez działania na starsze osoby.

Stoje sobie przed sklepem ic czekam na kogos.W koło mnie nie ma nikogo.Po kilku minutach po prawej i lewej stronie stoja dwie kobiety (wiek ok 40lat) Staneły w odelgłosci 1m ode mnie.Obie sie nie znały.Jedna przepakowywała zakupy.Druga cos tam grzebała w torebce.W koło wolny cały chodnik...

Z Pm załatwiłem sprawde która wydawała sie nie do załatwienia.Oczywscie rozmawiałem z kobietą.Udało sie mimo tego, że PM nie jest uważany za feromony socjalne.

Oczywiscie dziewczyny czesto pytaja co to za perfumy.Mało tego osoba która kiedys uważala PI Givenchy za zapach duszący teraz uważa, że jest fajny.

Potwierdzam że feromony najlepiej działąja po kilku minutach.Po godzinnym kontakcie z PM dziewczyna byla bardzo podekscytowana.Wrecz pobudzona.

 

 

 

Niestety do feromonów potrzebne jest nastawienie.Gdy miałem słaby dzień efekty były sporo mniejsze.Jeśli mamy wysoki poziom energii efekty

są piorunujące.Nie traktowałbym feromonów jako ostatniej deski ratunku dla zdesperowanych.Jesli czujemy sie swietnie +zaplikujemy feromony ekekty musz byc wiodczne.Jesli nadal ich nie widzimy, to radze poczytać troche o mowie ciała.

Polecam swietna książke http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,414267.html#fullinfo

 

Po tej lekturze znaczniecie bedziecie potrafili dostrzec działanie feromonów.

 

Dodam jeszcze że efekt bedzie wiekszy jeśli przekaz bedzie spojny to Toba.Nie czujesz sie męski i pewny siebie to popracuj najpierw nad tym.

Kup sobie jakis oryginalny ciuch,obejrzyj Hitch,skocz na bunji i naładowany energia i feromonami wyruszaj na podryw :)

 

Narazie tyle.Wiecej napisze niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Npa jest dużo bardziej agresywniejszy,zauwazyłem że nawet jedna dawka Npa to jest za dużo ,najlepiej robic mixy z fero socjalnym PHX, Chikara, Perception...

I nie zapomniec o jednej rzeczy,aby miec humor zaj***sty bo bez tego fero prawie nie działa.

:D

P.s Ostatnio zrobiłem mix z próbki Chikary i PHX,Wtedy miałem pewnosc że fero działa w 99% przechodząc obok lasek kazda zagadywała nie wierzyłem że takie cuda istnieją to się nazywają efekty jakich kazdy sie spodziewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

PHX + Chikara jak dla mnie rządzi

wylałem już cały flakon PHX na siebie i z odpowiedzialnością moge powiedzieć że to najlepsze fero jakie stosowałem- nie ma nic lepszego jeśli chcesz ostro podkręcić jakąć dziewczyne

jeśli doda się do tego psiuka chikary (co jest jak dlamnie najlepszym połączeniem) i odpowiednio zagada to prawie każdą laske można uwieść

Jak kiedyś tak zrobiłem panna poweidziała mi że czuła sie przy mnie jak by była w innym wymiarze, do tego świecące oczka i lekki rumieniec na twarzy naprawde świetna sprawa jednak durzo więcej satyswakcji daje mam gdy osiągne to bez ferum chodz jest to troche dłuższe i nieco bardziej upierdliwe ale satysfakcja że jechało sie bez rzadnych wspomagaczy jes tego warta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a ile czasu stosujesz phx jak kilka dni to moze byc zbyt krotko albo nieodpowiednią dawke aplikujesz napisze ci moje ostatnie spostrzezenia stosowalem npa dzialalo na kilka lasek stosowalem razem z chikarą ale jak do tego dodalem phx to zauwazylem ze jedna klijentka odrazu zadzialal phx a npa na tą laske wczesniej nic niedzialal mialem kilka takich sytacij :D:D

czyli potestuj jeszcze troche powinienes zobaczyc efekty jak dlamnie phx jest troche lepszy od npa ale połączenie tych 3 fero wymiata raczej lepszego połączenia nigdy nie znajdziesz takie jest moje zdanie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o won npa to raczej mniej zmierdzi niz pheromax tak słyszalem :D

a wiesz co jak dlamnie oba te produkty niemają wogole zadnego zapachu wiec niemoge ocenic tego

ale musze maskowac to poprostu niewiem jak dla innych fero pachnie

tylko raz wyczulem silny smrod npa jak mi sie troszke na poduszke wylało capiło potem niemiłosiernie przez kilka dni nie polecam takich wybryków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zawiodlem sie nad mixem.

OToz postanowilem polaczyc PHX NPA i BTB.

psikniecie PHx

1 kropla NPA i BTB i co nic zadnej reakcji ze strony plci przeciwnej.

SAm nie wiem czem przeciez wczesniej stosowalem POLAczenia NPA i BTB i bylo ok TAk samo sam PHX i zawsze byly. a od jakiegos czasu nie ma...................

Nie wiem co sie dzieje moze juz nie widze Efektow FEra bo sie do nich przyzwyczailem........oj

 

a i nie przesadzielm z iloscia.

 

MOZe wiecie co sie dzieje mowie TU DO TYCH JUZ BARDZIEJ DOSWIADCZONYCH.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze nie widzisz ja tez juz srednio widze i teraz heh ost przedawkowuje specjalnie bo chcialem zobaczyc co bedzie i dalem 5 przechylen (po 2 za uszy i 1 pond nos) npa plus przykrylem la male do tego duza ilosc alkoholu heh agresja bylo troche niepotrzebna no ale chcialem to mam jakos przezyje heh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkkkk0 - też tak kiedyś miałem. Pomogło odstawienie na 2-3 miesiące. Teraz znów stosuję i różnica jest diametralna. Po prostu,rzeczywiście jest jak mówisz - przyzwyczaiłem się do efektów i normalne stało się to, że ludzie są niesamowicie mili i otwarci. Dopiero gdy przestałem stosować zauważyłem tego brak i ponownie efkty, gdy zacząłem od zera.

Jest jeszcze możliwe, że masz już je na wszystkich ubraniach i pachniesz nimi nawet, gdy nie stosouejsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności