Skocz do zawartości

''Tylko dla koneserów feromonów''


Bullet

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich,ten temat przeznaczony jest tylko dla tych którzy mają jakieś pojecie i doświadczenie w feromonach i którzy je w jakiś tam sposób pokochali i się od nich uzależnili,amatorzy proszę nie pisać :!:

 

Postanowiłem otworzyć ten temat ponieważ tak bardzo pokochałem feromony,że teraz to nie wyobrażam sobie życia bez nich z ich pomocą moje życie często staje się bajką w której to ja rozgrywam akcję i jestem głównym bohaterem :D

Stały się dla mnie pasją jak kulturystka,kobiety,perfumy,cygara,whisky,kawa...od których w podobnym stopniu jestem uzależniony...Mówi wam to Życia narkoman :D:!:

 

A oto parę regułek,które ułatwiają życie z feromonami...

 

''Stosuj mało lub dużo ale systematycznie i obserwuj reakcję otoczenia,zrób z tego filozofię''

 

''Kobieta to tylko kobieta ale dobre feromony to coś więcej niż tylko feromony''

 

''Z feromonami jest jak z seksem,nie zawsze ten pierwszy raz jest cudowny i potrzeba czasu zanim się dojdzie do perfekcji,nie za każdym razem jest tak jak byśmy tego chcieli ale zawsze ciągnie nas do tego''

 

''Zapamiętaj,że tajemnica szczęścia nie leży w posiadaniu rzeczy,ale w rozkoszowaniu się nimi''

 

Fate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę się uważać za doświadczonego skoro korzystam z feromonów ponad 4 lata. Fajnie Bulllet, że założyłeś ten temat jak również postanowiłeś napisać coś dla ułatwienia mianowicie te parę regułek, które faktycznie mogą ułatwić życie i korzystanie z feromonów. Powiem szczerze tylko raz paradoksalnie miałem sytuację w której feromony pomimo tego, że zadziałały nie pomogły mi w osiągnięciu celu. Byłem na rozmowie w sprawie pracy i widziałem, że wywarłem na kobiecie z którą rozmawiałem całkiem pozytywne wrażenie, jednak jakiekolwiek ono nie było wykluczyło mnie tzw. brak doświadczenia zawodowego w branży. No cóż, będę próbował dalej póki co mam inna pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do napisania tego,natchnienia dał mi rand w naszym sporze,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

 

Te słowa dedykuję do tych którzy po przeczytaniu tego chociaż trochę to pojmą i zajarzą bo tu jest zawarta cała tajemnica w dostrzeżeniu prawdziwej mocy i

magi feromonów.

 

Zacznę od tego co napisał rand,że to ze mną jest coś nie tak bo piszę,że się pokłóciłem ze znajomymi.Ja tylko chciałem być całkowicie szczery.Ja nie chce tu się w żaden sposób wywyższać,ale to nie moja wina,że Bóg obdarzył mnie tak wielką szczerością,sercem i nadprzyrodzonym darem i że potrafię kochać ponad życie a wierzcie mi,że niewiele ludzi tak mocno potrafi,wielu tak się tylko wydaje,że potrafią ale najczęściej to są słowa nic nie warta i często rzucane na wiatr.Są oni tak zabiegani i zauroczeni codziennością i tym co im system wpoił od dziecka,że nawet nie mają pojęcia

o prawdziwej boskiej miłości i o tym co tak naprawdę się z nimi dzieje.Nie mówiąc już o niskim ilorazie inteligencji :( i materializmie :(

Praktycznie tylko z ojcem mogłem się dogadać i porozmawiać na tematy tabu ale niestety zmarł :( ,jest jeszcze dwóch przyjaciół :)

A wiecie jaka jest większość dzisiejszych starszych i bardzo często młodszych również,że chociaż w głębi duszy wiedzą,że nie mają racji,będą i tak za wszelką cenę bronić swojej prawdy gdyż zostało to im wpojone od dziecka i skoro twierdzi tak większość to musi tak być i kropka.

Teraz na świecie rządzi szatan kto ma tam jakieś małe obeznanie w tych sprawach ten wie,myślicie,że łatwo jest mi patrzeć na to jak bardzo zawładnął on ludźmi i się nimi bawi...?Ja wcale nie twierdzę,że jestem ten lepszy ale ja to wszystko widzę nawet to jak siedzi on we mnie bo każdy z nas rodzi się z grzechem pierworodnym,nie jest łatwo z tym żyć :(

J powiem wam,że feromony bardzo mi pomagają w tej sprawie,miło jest widzieć przy sobie ludzi uśmiechniętych,szczęśliwszych,serdeczniejszych...

Wtedy to Bóg bawi się szatanem :D

Gdy to piszę to łza na oko się ciśnie bo prosto z serca to płynie :cry:

''W każdym z nas siedzi szatan bo Bóg teraz na ziemi dał władze jemu,jak widzisz pozytywne działanie feromonów to tak jakbyś widział dotyk Boga dlatego tak bardzo nas to uszczęśliwia i ciągnie nas do tego''

''Trzeba najpierw umieć dostrzec zło żeby zobaczyć dobro''

Bardzo dużo mókłbym pisać na te tematy ale to nie forum o tym :)

J tak jak zastanawiała sie jedna osoba w swojej opinii na temat feromonów,niestety jakby je wszyscy stosowali to za ich pomocą i tak raju

tutaj na ziemi nie zrobimy ale chociaż częściowo możemy go zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacznę od tego co napisał rand,że to ze mną jest coś nie tak bo piszę,że się pokłóciłem ze znajomymi.

 

Faktycznie napisałem, tj. wywnioskowałem, że jesteś dość problematyczną osobą i w żadnym wypadku nie był to osąd. Co do tego co napisałeś niestety ja nie postrzegam tego w takiej kategorii tj. Boskości. Szanuję Boga bo nawet byłem przez kilka lat ministrantem jednak nastąpiło zwątpienie w tej kwestii nie tyle w samego Stwórcę co w sam kościół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient_ może i dla Ciebie nonsens ale jak widać Bullet uważa inaczej ma prawo napisać o swoich przekonaniach my się z nimi nie musimy zgadzać, ja tak jak wyżej napisałem też nie postrzegam tego w tej kategorii. Dla jednych coś ma sens dla innych go zupełnie nie ma. Co ciekawe wszystko można sprowadzić do Boga.

 

O ile same feromony są naturalne to te sztucznie produkowane w zależności od tego do czego je wykorzystujemy są bardziej narzędziem do manipulacji niż darem od Boga. Osobiście szanuje Go ale wolał bym do takich spraw nie mieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie,panowie nikt was nie pytał tu o zdanie bo nie o tym jest temat tylko żeby każdy dał coś od siebie,to co czuje,w czym pomagają mu feromony jakie najlepiej lubi itp.A krytykę proszę zachowajcie dla siebie :)

A jak już coś to dlaczego na pierwszym miejscu wymieniasz chrześcijaństwo moim zdaniem to jest akurat najgorsza z wiar zaraz po satanizmie,ja też kiedyś byłem ministrantem.

Chłopaki proszę was nie dochodźcie się ze mną na takie tematy bo to nie miał być dział tematowy o religiach i feromonach :(

A co do tematów religijnych to akurat trafiliście na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno od kiedy feromony są naturalne?przecież cały człowiek składa się z chemii,zastanowiłeś się nad tym zanim to napisałeś z czego jesteś zbudowany i co sądzisz,że chemia produkuje naturę :)

Dam ci prosty przykład bo widzę,że do ciebie trzeba konkretniej :)

Ile razy w życiu występuje twierdzenie,że ludzi łączy chemia może często jest to określane,że w sposób naturalny ale jednak z chemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności