Skocz do zawartości

Skomplikowana sprawa - jak odzyskać utraconą kobietę?


wrazliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiec o tym,że nie tylko lata czynią człowieka mądrym i inteligentnym ale ogólnie całokształt czyli wszystko,to co nas otacza to gdzie się rodzimy jacy się rodzimy i ogółem wszystko... To,że przez lata możemy posiąść dużą wiedzę a to jak potrafimy ją pojąć i wykorzystać na własny sposób i jeszcze to jaką wiedzę,robi wielką różnicę.

Skoro twierdzisz,że ten człowiek ma bardzo dużą wiedzę i stawiasz go jak jakiegoś guru bo sam nie potrafisz się określić tylko zasłaniasz się kimś starszym świadczy to tylko o twojej inteligencji.

 

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma inteligencja do okreslenia sie, nie mozna byc posrodku?

zastanawia mnie czy ty w kazdej dziedzinie jestes wstanie sie okreslic ?

nie napisalem ze on ma 100% racji itp osoba jest wyksztalcona tutyly naukowe posiada pare publikacji, tak ze nie tylko lata ale i praktyka . Czy jest gury dla mnie raczej nie, nie jest to moja dziedzina zainteresowan tak ze uslyszalem przekazalem mozna sie z tym nie zgadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazliwiec - proponuje uzycia pheromaxa lub NPA, niech poczuje od Ciebie samca Alfa i może wszystko wroci do normy:)

 

i nie pokazuj jej ze zbytnio Tobie na niej zależy, bo na pewno nie wroci do Ciebie, nie można wymiękać w takich sytuacjach. Poczytaj forum uwo.pl

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze na jednym wozku jedziemy:D ale ja teraz biore sie w garsc i poprostu zaczne ja olewac a tylko czasami do niej przychodzic na chwile pogadac zeby poczula fera... raz juz zadzialalo ale spieprzylem i znow pokazalem ze mi zalezy:) mowie Ci mowia prawde odpusc na jakis czas ale nie zrywaj kontaktu sama przyleci... i czekaj czas leczy wszystkie rany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze robisz ale pamietaj podchodz raz nadzien na kilka lub kilkanascie minut zeby sie nawdychala fero:D ale jak bedzie pisac to nic nie odp chyba ze po jakims czasie... a jak Cie bedzie korcilo to se mow... nie moge jak chce ja odzyskac... nie moge jeszcze nie teraz... to pomaga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nawet byloby zbyt ryzykowne musisz potestowac i dobrac odpowiednia dawke ja tak robie choc juz pewna dziala na ta moja ale jeszcze testuje dzis np przecholowalem i radze ci zeys na niej nie testowal... :wink: potestuj na kims innym a potem dopiero zaatakuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedno psiknięcie Chikary jest w pełni wystarczające do przykrycia połowy kropelki NPA i nie ma potrzeby po czasie niczym poprawiać,feromonki się wymieszają i będą razem świetnie współpracować przez minimum cztery godziny po czym powoli zaczną sie ulatniać...

Nie martw się nie będzie przebijać NPA :)Chikara ma konkretny zapach,który

świetnie maskuje woń NPA.

 

Coraz więcej grzecznych ludzi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bullet :)

 

Mam już chikare i npa i fakt że zapach chikary jest super a jeżeli chodzi o npa to mi to śmierdzi alkoholem i niczym innym. Pytałem czy da się przykryć bo chociaż mam oba to jakoś nie mam za bardzo na kim testować bo raczej domownicy nie wchodzą w grę a z panną na której mi tak zależy i z powodu której zdecydowałem sie na feromony ostatnio rzadko się spotykam. No nic może w weekend się uda... Na początek pół kropelki npa + psik chikary. Trzymajcie kciuki hehe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :wink:

 

A jeśli chodzi o rodzinkę to powiem Ci,że Chikara+NPA dużo lepiej się sprawdza niż sama Chikara,mój ojczym po tej mieszance przy rozmowie wyskoczył do mnie z tekstem Pan,po czym ugryzł się w język :)

No ale tu wybór należy do Ciebie,ale ja osobiście proponowałbym Ci przetestować tego mixa na rodzince :) naprawdę niezła jazda :wink: mi to aż chwilami głupio było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Siemka

 

Mam pytanko mianowicie czy gdy dziewczyna otwarcie mówi że nie chce na razie być w związku to czy używanie feromonów (w moim przypadku NPA+ Chikara) zmieni jej nastawienie??? A może w takim przypadku nawet fero nic nie zdziała :( Dodam że twierdzi że się jej podobam. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzichurychu dobre pytanie zadałeś bo ja ma ten sam problem.ja jestem wiecej jak przyjaciel a mniej jak chłopak.zrozum człowieku kobiety. ja zaczynam przygode z feromonami narazie widziałem sie z nią raz jak mam fero ale po jej zachowaniu widze ze było warto. mi sie wydaje ze na ludzi ktorych dłużej znamy i oni nas to na efekty fero trzeba poczekać bo tego obrazu jaki ktoś ma zapisany w głowie o Tobie to tak sie od razu nie zmieni. ja bym jeszcze probował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą nieruszany ja też będę próbował dalej bo po pierwsze bardzo mi na niej zależy a po drugie nie po to wydałem ponad 3 stówy na fero żeby mi teraz w szafce zalegało. Masz racje nie łatwo jest zrozumieć kobiety (nie obrażając oczywiście Was drogie panie). Ja póki co jestem dla niej tylko przyjacielem twierdzi że najlepszym ale jednak tylko przyjacielem. Już kilka razy używałem NPA+Chikara podczas spotkań z nią i w różnych proporcjach ale prawda jest niestety taka że nie widzę kompletnie żadnych efektów ani na plus ani na minus :( Mówiąc szczerze to serio wątpię żeby coś kiedykolwiek z tego wyszło i powoli zaczynam się zniechęcać. No nic zużyje fero które mam a jak dalej nie będzie efektów na plus to mimo tego że mi zależy chyba dam sobie spokój bo innego wyjścia nie ma i kasy dalej w niej topił nie będę :cry:

 

pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności