Skocz do zawartości

Skomplikowana sprawa - jak odzyskać utraconą kobietę?


wrazliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Sprawa przedstawia się w następujący sposób: przez 1,5 roku byłem z dziewczyną, moją pierwszą notabene (mam 23 lata) i najważniejszą. Wcześniej miałem luźne relacje z 4 innymi przedstawicielkami płci pięknej, ale nie decydowałem się na związek bo brakowało tego 'czegoś'. Niestety, w tego Sylwestra rozstaliśmy się (ona zerwała). Skumulowało się wiele problemów, głównie związanych z jej niską samooceną i wzajemnym wyrzucaniem sobie przeszłości. Pojawił się inny mężczyzna, i mimo, że zapewnia, że "Ty byłeś moją pierwszą i może ostatnią prawdziwą miłością" to nie chce mi dać szansy na związek w tej chwili, twierdząc, że szuka spokoju i stabilizacji, a przy mnie jest agresywna i nerwowa. Ona sądzi, że mnie ogranicza, że przez nią nie mogę się 'wyszaleć' (bo popełniłem ten błąd, że kiedyś o tym mówiłem) Zaoferowała mi przyjaźń, a ja chcę ją odzyskać (bo wiem, że tli się w niej uczucie i sentyment) i dać jej to czego być może nie dawałem w takiej ilości jak potrzebowała - czyli pewności, że jest najważniejszą osobą w moim życiu. Chciałbym zbudować w niej zaufanie do moich słów i do mojej osoby (bo jak twierdzi tego nam brakowało) oraz tego by uwierzyła w to ile dla mnie znaczy. Po prostu chciałbym by do mnie wróciła (jak twierdzi "jeśli jesteśmy sobie przeznaczeni to będziemy kiedyś razem). Chciałbym pomóc przeznaczeniu. Czy są jakieś feromony, które pomogłyby w osiągnięciu celu? Chodzi mi o to by zbliżyła się do mnie i by zaistniał między nami ponowny kontakt fizyczny (przytulenia, pocałunki) a przede wszystkim zaufanie i chęć spotykania się (wzbudzenie tęsknoty) Wiem, że jest jeszcze szansa na uratowanie tego bo jeszcze w Wigilie potrafiła przyjechać do mnie z prezentem na 15 minut (mimo, że sama droga to 2h) by mi go tylko wręczyć. Czy feromony mogą pomóc? Mam z nią kontakt smsowy/przez gg oraz spotkania. Jeśli trzeba opiszę całą sytuację dokładniej. Bardzo proszę o pomoc... i odp. - czy fero faktycznie mogą pomóc?

 

EDIT: chciałbym by można było używać przy tym szarego Hugo Bossa

EDIT2: nie chodzi mi o pożądanie i seks, tylko w wskrzeszenie związku, wzbudzenie tęsknoty i poczucia zaufania... tak by znów czuła się przy mnie najlepiej.

EDIT3: i co jeśli nie trafię z feromonami??? co jeśli wzbudzę w niej wręcz przeciwną reakcję???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przeznaczenie jak to przeznaczenie co jest nam zapisane to już tak będzie i nawet to jakie najpierw feromony wybierzesz i czy je w ogóle wybierzesz też jest zapisane.Ja głęboko wierzę w przeznaczenie i wydaje mi się,że już samo to,że trafiłeś na tą stronę jest przeznaczeniem :)

 

Ja osobiście po przeczytaniu twojego krótkiego życiorysu,tego co chcesz osiągnąć i tego,że chcesz to przykryć szarym Bossem zaproponowałbym Ci BTB :)

Ale nie sugeruj się tylko moją poradą bo różnie na różnych ludzi to działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i... juz? po prostu ;) ? i naprawde to moze pomoc w odbudowie zwiazku? no i czy jest jakies ryzyko, ze ona zareaguje na te feromony neagatywnie?

 

EDIT: a cos do 150zl? czy raczej warto zainwqestowac wiecej?

 

EDIT2: cytat o chikarze "Wysyła typowo męskie sygnały o serdecznym, przyjacielskim charakterze." ... kurcze... te 'przyjacielskie' mi jakos nie pasuje tu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z feromonami jak z seksem może być cudownie,bardzo dobrze,dobrze,przeciętnie,tak sobie albo nawet nie dobrze.

BTB warte są swojej ceny ale ja do niczego Cię nie namawiam ile mogłem pomóc tyle Ci pomogłem.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zapominalski desperat...

 

ale czy feromony naprawde dzialaja? czy to fikcja?

 

nie chce niczego zepsuc.................. moze moje naturalne feromony wystarczaly jej? i teraz cos zaburze... ?

 

a takie rzeczy jak Relationship Magic... Lure... czy Pheromax... do moich celow sa dobre czy raczej nie?

 

wybaczcie, ze tak draze... ale naprawde chwytam sie juz wszystkiego by odmienic los...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam o tym zielonego pojecia! pierwszy raz zetknalem sie z tematem!

 

i na dodatek w tak delikatnej sytuacji! nie chce feromonow do wyrywania panienek... chce odzyskac milosc... czy to zle, ze podchodze do tematu delikatnie???

 

nie mowiac juz o tym, ze dla mnie 200zl to duzo i nie chce sie naciac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ost usłyszałem że nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie są tylko rózne wybory...

 

jesli chodzi co bym polecil to tez chikare, to trudny do okreslenia zapach dla mnie taki niewinny lekki troche slodkosci w sobie ma ale takiej innej nie potrafie tego opiasc zabardzo, ma moc siłe i elegancjie tak jak ktos wspomnial mercedes, nie znalazlem podobnych perfum z tym zapachem a mam gdzie sprawdzic rózne zapachy, szary hugo to troche powiem oklepany perfum tak slyszalem z opini pań ale używalem go z npa i działał wpożądeczku pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przeznaczenia to powiem Ci tyle jak sam nie wiesz i nie jesteś przekonany czy ono naprawdę istnieje to proszę nie wypowiadaj się na ten temat co usłyszysz,bo ludzie dużo potrafią gadać na tematy o których nie mają zielonego pojęcia...Mógłbym Ci wyjaśnić wszystkie sprawy z tym związane ale to nie forum o tematach tabu :) A co do wyborów to oczywiście,że możemy oszukać trochę przeznaczenie ale nie zawsze nam to wyjdzie...

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności