Skocz do zawartości

NPA dziwne dzialanie...


wiecznytester

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam jedna znajoma w pracy (pietro wyzej) ktora probuje uwiesc od mniej wiecej 1,5 miesiaca. B.dobrze nam sie rozmawia, spedzilismy sylwestra u mnie w domu tylko we dwoje (siedziala w zasadzie prawie 21 godzin), miedzy nami jest atmosfera flirtu...ale ja chce by ona cos wiecej zaczela ze swojej strony robic.

 

Uzylem na nia NPA (czasem PHX) i po tygodniu zauwazylem u niej pewne zmiany:

 

- codziennie jak tylko wlacze komputer odzywa sie na gadu, lub dzwonimy do siebie po wewnetrznym - w sprawach sluzbowych oczywiscie:)

- jak nie mamy potrzeby by sie widziec (ona nie ma nic na moim pietrze ja na jej) to wyciaga mnie albo przejsc sie do bankomatu, albo na lunch...

- zaczalem ja postrzegac inaczej niz wczesniej (twarda kobieta, zla dziewczynka, bezposrednia, wiedzaca czego chce) a teraz raczej skromna, niesmiala, spokojna i stonowana dziewczynka....

 

ale gdy smsujemy ze soba wieczorami jest inaczej...Smieje sie, ze z czasem pewnie uda mi sie cos co nie udaje mi sie teraz czyli uwiesc ja a ona to skomentowala tylko: "hahaha no tak tak ciezka sprawa:)" bo ona powtarzala wczesniej, ze jest trudna do zdobycia i u niej mija troche zeby cos wiecej poczula...Dodatkowo staram sie w niej wzbudzac ciekawosc na kazdym kroku a ona mi ciagle pisze, ze ucze ja wstrzymywac ciekawosc...

ale nie mam pojecia po co to wstrzymywanie ciekawosci...

 

2x probowalem ja ostatnio gdzies wyciagnac...raz powiedzialem za pozno bo na 2h przed i juz byla umowiona a innym razem przeprowadzala sie i tez jednak nie wyrobila sie w czasie - mimo wczesniejszej akceptacji. Stwierdzilem, ze poki co 3 raz nie bede tego robil jak ona sama nie wyjdzie z inicjatywa...

 

Jak sądzicie?

 

Czy to NPA wplynelo jakos na jej zachowanie w naszych relacjach, ze zaczalem ja inaczej postrzegac...?

Dlaczego z jednej strony w trakcie pracy zaczyna wiecej wykazywac zainteresowania (mam na mysli ze lunche i wyjscia, bo wczesniej ich nie bylo) a poza nia jest jakos dziwnie...?

 

Nie muszę dodawać, że postawa Alfa jest w zasadzie cały czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze bawi się Toba , chce sprawdzic czy ci zalezy , moze sprawdza czy jestes wytrwały..

a jezeli sie do Ciebie czesto odzywa to na pewno sie jej podobasz

 

Ciekawe co by bylo jakbys ja zaczol jeszcze bardziej naciskac, lub całkowicie olał.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powinienem byl w takim razie zrobic...? :) Olać ją myslisz?:) Tzn zależy mi zaje**ście na niej, ale to łagodna i b.emocjonalna kobieta, pod przykrywka silnej twardej i niezaleznej....calkiem mozliwe, ze testuje...

 

Teoretycznie odzywa sie bo musi...bo mamy wspolne biznesy, ale wiecie jak to jest...chociaz na lunch nie musi wyciagac:)

 

Olac czy ponowic probe umowienia sie?;) Ostatnim razem niestety bylismy na dennym filmie..."Jeszcze raz" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobna sytuację. Też zakupiłem fero żeby zaczarować dziewczynę, która mi sie podoba. Na początku próbowałem rozmawiac z nia kiedy stosowałem fero. Jednak po jakimś czasie zrezygnowałem z powodu jej dziwnego zachowania( najpierw zaczyna prowokowac a później mnie olewa). NO i stwierdziłem że zrobię to samo ( prowokować i olewać). Myślę że przyniosło to pozytywny skutek. JEDNAK STOSUJ RÓŻNE DAWKI bo ja tak naprawde jeszcze niewiem jak rozdysponować NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności