Skocz do zawartości

fero dla siostrzeńca


sordid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś mój siostrzeniec podpatrzył mnie jak aplikowałem BTB. Oczywiście nie omieszkał mnie zapytać ,,czym tam się smaruję". Jako, że chłopak na swój wiek jest mocno rozgarnięty to bez bajerowania opowiedziałem mu wszystko o feromonach, których używam. Oczywiście spodobało mu się i resztę dnia truł mi żebym załatwił mu jakieś. Nie wiem, czy się zgodzić, bo siostrzeniec maju skończy dopiero 15 lat, ale z drugiej strony wiem, że jest bardzo dojrzały i rozsądny. Nawet wygląda na co najmniej 2 lata więcej niż ma. Ma dużo starszych kolegów (na oko od 16 do 19 lat), których złe zachowania wcale na niego źle nie wpływają. Ufam mu dość mocno. Jak myślicie zgodzić się? Jak tak, to co mu zapodać? Myślałem, żeby BTB, bo jest uniwersalne, ale znów dość mocne. Może ze względu na młody wiek coś słabszego? Myślę, żeby dać mu coś co rozwinie jego kontakty z rówieśnikami i nauczycielami w szkole no i trochę zainteresuje dziewczyny jego osobą :P . Co mogę mu zafundować i czy w ogóle się zgodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest na ten temat takie ze lepiej poczekac niech chłopak skończy gimnazjum. wydaje mi sie ze jak by wydało sie ze stosuje on feromony to raczej jego stosunki by sie nie porawiły tylko pogorszły z nauczycielami. mogli by odebrac to jak alkohol lub nakotyki sam wiesz ze nasze społeczeństwo duzo na temat fero nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wiem coś o tym jak można podpaść szybko nauczycielom za jakąś głupote bo w domu mam byłą nauczycielkę. czasmi lepiej nie poprawiac czegoś co jest i tak dobre.Ewentualnie możesz podzielic sie czasami swoimi fero jak bedzie miał on jakąś dyskoteke jezeli siostrzeniec sie nie bedzie tym chwalił. szkoła to jest raczej niebardzo odpowiednie miejsce do fero zawsze ktoś sie znajdzie co może donieść a on ma dopiero 15 lat. ja pochodze z małej miejścowości i wiem jak wiadomości sie rozchodzą i człowiek zostaje z przypietą łatą co sie za nim ciągnie przez jakiś czas. poczekaj i na innych opinie zobaczymy co ludzie myślą o tym na forum. albo można założyć nowy temat od jakiego wieku można zacząć "zabawe z feromonami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powiedziałem młodemu, że mogę kupić mu alchemy, a jak zobaczę, że używa z rozwagą i będzie miał na koniec roku czerwony pasek to dostanie w nagrodę od wujka chikarę. Będzie miał dodatkową motywację do nauki, a to mu dobrze zrobi. Mu i mi, bo będę miał kiedyś z kim z dumą na piwo pójść :).

 

Teraz młody czeka na kieszonkowe żebym mu alchemy zamówił hehe... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie na podryw ? :wink: Tam jest Androstenon (dominacja oraz autorytet)

 

Osobnik, który wydziela więcej androstenonu odstrasza swoich rywali próbujących zdobyć jego wybrankę. Jest istotą agresji i dominacji u mężczyzn

 

RM jest ponad dwa razy droższe. Niech się młodzian uczy niuansów od młodego wieku, potem łatwiej mu będze operować "bombami feromonowymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam alchemy , ja również zaczynałem od tego feromonu. Jest względnie tani i nie ma raczej problemu w razie wykrycia to po prostu perfum. Poza tym moim zdaniem daje zauważalne efekty. Alchemy gold jest do biznesu jedna z trzech wersji zaraz po męskiej i damskiej.

 

 

Edit: Z tego co widzę to nie ma już w ofercie Alchemy Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności