Skocz do zawartości

Moje testy z NPA


Luke Terry

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec dzisiaj doszla do mnie paczka z npa. w miare mozliwosci bede tu pisal jakie widze efekty, poniewaz dopiero zaczynam przygode z feromonami.

 

dzisiaj byl pierwszy dzien. postanowilem uzyc pol kropli na szyje. zakrylem to zwyklym dezodorantem axe (wiem musze kupic jakies perfumy), no i w miasto.

 

na poczatek poszedlem do zabki po fajki. obslugiwaly dwie mlode dziewczyny. do jednej chyba przyszedl chlopak. w sumie efektu zadnego.

gdy szedlem po miescie patrzylo sie na mnie pare dziewczyn ale robily to jeszcze zanim kolo nich przeszedlem, a wiec to chyba nie bylo zasluga npa. z tego co czytalem to nie dziala na duza odleglosc i trzeba sie troche nawdychac.

 

w drugim sklepie tez nie widzialem u obslugujacej mnie kobiety zadnych nadzwyczajnych efektow. ale to nawet i dobrze bo byla w wieku mojej matki :lol: .

gdy wracalem do domu tez kilka spojrzen od wymijajacych mnie dziewczyn.

 

jutro przetestuje npa u fryzjera :lol:

 

ale najwiekszy sprawdzian bedzie w czwartek jak pojde do pracy. pracuje w miejscu przez ktore przewija sie bardzo duzo ludzi wiec zobaczymy efekty, ponad to czesto przebywam w pomieszczeniu w ktorym non stop sa przynajmniej dwie kobiety wiec test powinien byc obiektywny. o wynikach bede sie staral pisac na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npa chyba dziala :D

 

nie wiem czy to zasluga npa czy nie ale kolezanka z pracy ktora z reguly ma dosyc ponury humor i czesto jest opryskliwa do WSZYSTKICH i nie jest zbyt rozmowna, sama do mnie zagadywala, usmiechala sie i nawet chciala sie ze mna poczestowac swoimi sniadaniem (mimo ze kilka minut wczesniej zjadlem swoje).

 

kolejne testy jutro w szkole.

 

jak wroce i bede mial czas to napisze jak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności