Skocz do zawartości

Nowy - szuka nietypowej porady :) (Chikara, NPA, BTB).


nikolya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ciesze sie, ze znalazlem to forum. Wlasnie odebralem przesylke, z dosc spora zawartoscia :) Po dokladnej analizie forum, stwierdzilem, ze zakupie Chikare, BTB, a takze NPA. Dodatkowo dostalem probki The Edge i Perception.

 

Moja sprawa wyglada dosc nietypowo, ale od tego jest forum, aby sie pytac i pisac. Jestem gejem (mam nadzieje, ze nie zostane zbanowany) :) Chyba nie ma na tym forum osoby, ktora pisalaby o tym, jak feromony dzialaja na gejow, wiec bede pierwszy, moze kogos bedzie to interesowac.

 

Otoz, moje pytanie brzmi.

 

Dzis spotykam sie ze swoim bylym facetem, z ktorym bylismy 7 miesiecy. Bylo, jak bylo. Sprawa jest swieza, bo rozstalismy sie 2 tygodnie temu, za sprawa innego faceta, ktory troche namieszal miedzy nami. Przez to wszystko byly klotnie, niepotrzebne slowa i rozstanie. Zalezy mi na tym, aby moj byly facet, ponownie zauwazyl we mnie, czlowieka atrakcyjnego, zabawnego, po czesci jako obiekt seksualny, kogos komu moze ufac, i ktory chce dla niego, jak najlpiej. I tu nasuwa sie pytanie...

 

Jakich feromonow i w jakich ilosciach powinienem uzyc na dzisiejsze spokanie? Idziemy na zakupy, pozniej pewnie na kawe i bardzo zalezy mi na tym, aby w jakis sposob zaczal inaczej mnie odbierac, tym bardziej, ze jutro idziemy razem na kolacje we dwoje i chcialbym aby dzisiejszy dzien byl takim wstepem, przed jutrzejszym wieczorem. A jutro na kolacje czego powinienem uzyc???

 

Rozumiem, ze moze nikt nie bedzie chcial tego komentowac, ale z nami gejami, jest troche tak, jak z kobietami ;) Chce aby moj facet, zobaczyl we mnie tego faceta, ktorego widzial kiedys.

 

Bardzo prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś wypróbować jakąś linię feromonów dla gejów . Dostępne także w Polsce

 

Wystarczy poszukać ;) Ja sama z linią Hot nie miałam na razie nic wspólnego, więc nie wypowiem się na temat ich jakości.

 

Edit: i jeszcze http://pheromore.com/pheromones-gay-men.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności