Skocz do zawartości

Nowy - szuka nietypowej porady :) (Chikara, NPA, BTB).


nikolya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ciesze sie, ze znalazlem to forum. Wlasnie odebralem przesylke, z dosc spora zawartoscia Smile Po dokladnej analizie forum, stwierdzilem, ze zakupie Chikare, BTB, a takze NPA. Dodatkowo dostalem probki The Edge i Perception.

 

Moja sprawa wyglada dosc nietypowo, ale od tego jest forum, aby sie pytac i pisac. Jestem gejem (mam nadzieje, ze nie zostane zbanowany) Smile Chyba nie ma na tym forum osoby, ktora pisalaby o tym, jak feromony dzialaja na gejow, wiec bede pierwszy, moze kogos bedzie to interesowac.

 

Otoz, moje pytanie brzmi.

 

Dzis spotykam sie ze swoim bylym facetem, z ktorym bylismy 7 miesiecy. Bylo, jak bylo. Sprawa jest swieza, bo rozstalismy sie 2 tygodnie temu, za sprawa innego faceta, ktory troche namieszal miedzy nami. Przez to wszystko byly klotnie, niepotrzebne slowa i rozstanie. Zalezy mi na tym, aby moj byly facet, ponownie zauwazyl we mnie, czlowieka atrakcyjnego, zabawnego, po czesci jako obiekt seksualny, kogos komu moze ufac, i ktory chce dla niego, jak najlpiej. I tu nasuwa sie pytanie...

 

Jakich feromonow i w jakich ilosciach powinienem uzyc na dzisiejsze spokanie? Idziemy na zakupy, pozniej pewnie na kawe i bardzo zalezy mi na tym, aby w jakis sposob zaczal inaczej mnie odbierac, tym bardziej, ze jutro idziemy razem na kolacje we dwoje i chcialbym aby dzisiejszy dzien byl takim wstepem, przed jutrzejszym wieczorem. A jutro na kolacje czego powinienem uzyc???

 

Rozumiem, ze moze nikt nie bedzie chcial tego komentowac, ale z nami gejami, jest troche tak, jak z kobietami Wink Chce aby moj facet, zobaczyl we mnie tego faceta, ktorego widzial kiedys.

 

Bardzo prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź zwyczajnie sobą i uwierz w siebie :)

on zobaczy w Tobie, to co Ty zdrowo potrafisz w sobie zobaczyć.

to jest coś, co przyciąga do nas innych ludzi.

jezeli feromony pomogą Ci przełamać zdenerwowanie, czy jakąś psychiczną blokadę, to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszanka luzu, pewności siebie, dobrego humoru z "nie wiem, czy powinno mi na tobie zależeć" :wink:

wiem, że nie do końca na taką odpowiedź czekasz, ale tak już jest, że najlepszymi mieszankami jesteśmy my sami wymieszani z pozytywnym nastawieniem :wink: do swiata i samych siebie (od tego drugiego się wszytsko zaczyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca, na taka odpowiedz czekam ;) Fakt faktem, ze raczej jestem pozytywnie nastawiony, tyle ze nurtuje mnie jeszcze to, co i w jakich ilosciach powinienem uzyc. Planuje pol kropli NPA pod nos i za ucho i dwa psikniecia Chikary. Nie wiem, czy to dobry pomysl, dlatego tez prosze o pomoc.

 

Tak jak pisalem wczesniej, posiadam jeszcze NPA, probke Percepion i The Edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy jest inny, ma inne oczekiwania, psychikę, chemię ciała. Naprawdę jesteś skazany samodzielne znalezienie własnej drogi ;) Inni mogą, co najwyżej, podzielić się WŁASNYM doświadczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielić się mogę, nawet bardzo chętnie, ale musisz jednak pamiętać, że nie ma Chikary dla kobiet, więc jej nie stosowałam do żadnego podrywu.

 

Może po prostu się psiknij i sprawdź?

 

Ja doradzę tylko tyle, że w tej materii mniej znaczy więcej. Jako początkujący nie przesadź z dawką, ale zaproponowana przez Ciebie mieszanka wydaje się być ok. Do boju :!::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikolya, jeśli on lubi męskich facetów, to NPA będzie idealne. Poza tym, NPA mocno nakręci ciebie. Ja sam po NPA staję się przebojowy, towarzyski, czasami mam tak gadane, że... ;) Dobra rzecz.

Dorzuć do tego Chikarę i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

Dzis mialem na sobie The Edge + po pol kropli NPA za uszami i Chickara x 2. Wszystko przykryte Aqua Di Gio.

Generalnie bylo milo i sympatycznie, jakis taki troche zmieszany siedzial, z glowa spuszczona w dol, chociaz kiedy sie nie patrzylem mu w oczy, widzialem ze na mnie patrzyl. Ale kiedy nasze oczy sie zeszly, zaraz odwracal glowe.

Po spotkaniu dostaje smsy w stylu przepraszam itp itd. A na koniec, a nawet przed chwila, buziaka w smsie. Nie wiem, czy to moc feromonow, czy mnie, ale zauwazylem jakies nadzieje heh.

Jutro idziemy na impreze, najpierw posiadowka w mieszkaniu wsrod znajomych a pozniej klub. I tu pytanie, co zastosowac? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się określić w jakim stopniu pomogły Tobie feromony, bo liczyło się oczywiście to co do siebie czuliście, w jakim byliście nastroju, itd. Mimo wszystko, z pewnością zmieniły jego odczucia i Twoje nastawienie. Fajnie, że się dobrze zakończyło! Eksperymentuj dalej i pisz co tam nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności