Skocz do zawartości

POMOCY!!!


Rafeek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada nastepujaco

W duzym skrucie, dziwczyna zerwala ze mna po 4 latach od tak, mowi ze nie ma nikogo, choc sam nie wiem bo nawet jakby miala to i tak sie nie przyzna. walczylem i spotykalem sie na sile 2 tygodnie w koncu powiedziala ze mnie nie kocha i ze chce spokoju.Moze tak powiedziala bo tak jest a moze dlatego bo wiedziala ze jakby tego nie powiedziala to nie dal bym za wygrana.Pytanie czy w tej sytuacji mga pomoc feromony

Spotkam sie z nia za jakis miesiac moze pozniej, to bedzie jedna z nielicznych szans zebysmy byli sam na sam czy fero moze mi tu pomoc jak tak to jakie i jak ich uzyc i czy uzywac juz teraz czy 1 raz urzuc na spotkanie, do tej pory zadnych ie uzywalem

Kolega kupil sobie jakies fero "LOVE & DESIRE" -ale z tego co wiem nie dzialaja prosze o jakakolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafeek - moim zdaniem feromony moga pomoc w tej sytuacji, prawdopodobnie najlepsze w tym celu beda Chikara ktorej dzialanie mozna wzmocnic pheromax lub NPA, lub Relationship Magic ktory rowniez mozna wzmocnic jednym w dwoch powyzszych prodoktow. Jednak musisz pamietac ze feromony to nie wszystko i nie nastawiac sie na to ze uratuja Twoje zycie bo mozesz je latwo stracic feromony na pewno sa pomocne w takich sytuacjach aczkolwiek jesli dziewczyna ma innego chlopaka o czym Ci prawdopodobnie nie powie (jak sam napisales), lub inny powod dla ktorego do Ciebie nie wroci, to nawet feromony nie pomaga. Jesli przy pomocy feromonow postarasz sie, wzniecic w niej na nowo to uczucie ktore bylo i doprowadzic do tego zeby powrocily wszystkie wspomnienia, masz szanse na sukces pod warunkiem, ze to wszystko sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzudra nie słucvhsaj sie tego chłopka....to najgorsza rzecz jaką byś mógł zrobić! Ni edo tego służa feromony...miłości nimi nie znajdziesz!

 

Problem tkwi gdzie indziej...

Moja rada, posłuchaj sie jej i przestań jej w tyłek wchodzić. Zrób tak jak ona uważa i zacznij sioebie szanowac, jak bedzie po co to wroci sama. Jeśli chcesz czegoś trwałego, no chybaże traktujesz ją jako swoją miłostę.

Dojrzej chłopie, weź swoje feromony i idź na porządną impreże, spróbuj poderwac jakieś laski...

A ona, no cóż, musiszz być facetem i miec swoją godność, ale nei poprzez feromony to tak jakbyś ją oszukiwał. Jak kocha to sie jakos uoży i wróći, ajk nie to cóz papa

specjalnie dla ciebie byś się miał czym zając na czas jej nieobecności w twoim życiu... tajemniceuwodzenia.pl

 

tak na marginesie taie coś to ja przeżywałem jeszcze niedawno z 3 lata temu, z moją prawdopodobnie przyszła żona a nasza rozłaka trwała 1,5 roku, a takim lataniem za nią poprpstu jeszcze tylko komplikowałem.

 

Ludzie musza oddychać, myśłeć samodzielnie, być czasem sami ze sobą, przemyłśeć parerew spraw i co najwaznejsze dojrzec wkońcu

 

Pzdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci na pocieszke ze miałem prawie identyczna sytuacje, nie znam cie ani ty mnie, ale sytuacj abyłą podobna...

ona zrobiła mi to po 5 latach znajomości, znalazła soebi jakiegoś przydupasa o 3 lata młodszego..eh

Al ewydaje mi sie ze to normalne czasem związki takie coś przechodzą, zrób tak jak napisałem! NI eiunaczej, śmiem twierdzic że conajmniej co 32 związek ma tak!

ja żeby do tego dojść potrzebowałem więcej niż pól roku bo przez ten czas latałem za nią, aż sie wkurzyłem i powiedziałem że mam jej dosyc i cześć. Potem latała do mnie a ja miałem ja w tyłku. Aż potem sie wszystko jakos smao ułożyło!

 

Zajrzyj na te stronke i poszukaj innych! Polecam też Takie osoby jak David Deangelo, Ross Jeffries lae to trzeba mieć tez dystans i brać to przez pryzmat rzeczywistości...pozatym niesamowite rzeczy...miłego odkrywania!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiązka jest podobno do kupienia w Empiku za 30 pln.

No chyba że komuś sie nie chce chodzic po Empikach bo żal tych 3-ech dych albo, tak jak w moim przypadku, ktoś mieszka z panną która urwałaby mu łeb gdyby znalazła taką książkę, to moge przesłac na maila :)

Jest zeskanowana niesterty niezbyt starannie i czasem się trzeba domyślać co tam pisze ;)

No cóż coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dopiero od niedawna zaczynam sie tym bawić, ael powiem tak...to działa ale jest pewna cena tego! Nie iwme czy mnie ktos zrozumie..chodzi o twoje ego! W jednym ze swoich seminariów Deangelo mówi o tym, właściwie napomyka.

Po tym wszytskim prawdopodobnie twoje ego bedzie tak duże...z drugiej strony. Dla osób religinnych to poprostu sie gryzie! Nie idzie w parze co tam sie prezentuje. Bo to nie sprawa techniki ale całej twojej osobowości, podejścia do życia ect. cała filozofia. Najmieksza wersją tego jest Deangelo, bardzie skrajny Ross który nie boi sie chwytać spraw czysto New Age, czy innych. Sama technika indukowania NPL jest dzis bardzo ostro krytykowana, a moim zdaniem z powodu stylu bliksiemu, jak nie wziętego bezposrednio z New Age. Jest tu ogrom spraw i problemów!

Ale ... to działa!

W moim temacie, który zacząłem podrzuce wam polskich stronek z kąd możecie startować! Pozatym wyszła ciekawa książeczak "Antyzasady" wydawnictwa DJ Trójmiejskiej Grupy Wydawniczej! Całkiem ciekawa! Streszczeniem lecz bardzo ubogim Deangelo jest "Tajemnice uwodzenia" Fingera, ale po polsku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę siedzę w tym o czym teraz się wątek rozwinął, najbardziej w Davidzie DeAngelo. Warto poczytać trochę tych książek, dla osób niewtajemniczonych.

Ale to jest jednak forum o feromonach...

Co do tematu, to polecam Pheromax. Jak zawsze. Albo Pheromax z NPA, ale nie przesadzać z oboma. Ostatnio zauważyłem, że na jedną dziewczynę z którą teraz się spotykam w ogóle nie działa Pheromax, a NPA ją tak nakręca, że dosłownie szok. Trzeba pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności