Skocz do zawartości

Niedoświadczony - pierwszy zakup


Miś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam nadzieję, że o tym jeszcze nie było?

 

Dwa pytanka:

 

1.Jestem kompletnie niedoświadczony w używaniu i niebawem zrealizuje swój pierwszy zakup i w związku z tym mam pytanie, czy opłaca mi się (jako 'żółtodziobowi') i czy dobrze będzie kupować (a później stosować) NPA i PHX jednocześnie, czy lepiej ażebym jako 'nowy' poznał tylko jeden z tych środków?

 

2. Jak to wygląda ze zwrotami pieniędzy, bo nie za bardzo mogę sobie wyobrazić że w przeciągu roku odeślę na wpół zużyty towar, a sklep zwróci mi pieniądze... :?::roll:

 

 

Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam nadzieję, że o tym jeszcze nie było?

 

Witamy!

 

Ależ oczywiście, że było:!: :!: I to wiele razy. Nawet nie spróbowałeś użyć wyszukiwarki...? :evil:

 

Kup sobie dwa te specyfiki, jesli masz taką możliwość. Poużywaj jednego, potem drugiego, poobserwuj co się dzieje, jak to działa na Twoje otoczenie, na Ciebie. Potem zastosuj oba jednocześnie, znowu poobserwuj... ;)

 

Tak, zwrócą, jeśli zachowasz paragon.

http://ferum.pl/zwracanie-reklamacje-feromonow-t41.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z phx jest mozliwosc zakupu probki (bodajze 2 ml) ktora nie jest az tak droga jak sam phx wiec mozesz sobie kupic npa i probke phx sprawdzisz dzialania obu preparatow bo z tym to roznie bywa ( zalezy od osoby i od otoczenia) i pozneij wybierzesz jeden nie koniecznie musisz uzywac 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to ja mam pytanie tak nie dotyczate tematu troche

Czy kupowal ktos z was Relationship Magic ? z opisu ma podobny sklad nie wiem jak to w mg/ml w porownoaniau z % wychodzi no ale jezeli chodzi o sklad fero to maja podobny wiec i czy takie podobne maja dzialanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowłam i Pheromax i Relationship Magic. Na mnie, jeżeli już coś podziałało, to RM. Z opisu wynika, że jest on nieco słabszy i różni się składem jednego feromonu (w PHX jest to Androstadienon, a w RM Androsteron)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja bym sprobowal na sam poczatek probki PHX popatrzyl na efekty. i wtedy mozna bylo by naprzyklad zakupic NPA czy Chikare.

 

Wg mnie po Phx zobaczysz efeky jezeli nie ....sproboj wtedy z NPa

 

pozdrawiam

 

Już za późno :wink: Obecnie czekam na przesyłkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności