Skocz do zawartości

Recenzje: NPA WOMEN


Agace

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... no zobaczymy... zamówiłam czekam na paczkę, jak przetestyje to dam znać, było by świetnie gdyby doszła na środę ale cóż, nie podchodzę do tego zbyt entuzjastycznie bo poczta może mnie zawieść, eh... nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Użyłam kilka razy tego NPA. Z tym, że raz (według zaleceń) było to 0.5 kropli a raz przez przypadek nalało mi się za dużo (z 3 czy 4 krople) potem to zmyłam, więc nie wiem ile zostało tego na mnie.

 

Parę dni temu użyłam 1 kroplę NPA i pojechałam "w interesach" ;) Był tam pewien mężczyzna który oprowadzał mnie po lokalu który chciałam wynająć. Może z 10 minut to trwało, porobiłam parę fot, trochę zagadałam... a już po chwili koleś przedstawił mi się z imienia i był bardzo miły... hmm...

 

Ale lepsze było w piątek na imprezie :) Użyłam 1.5 kropli na szyję i jeszcze lekko skropiłam bluzkę (1 kropla) którą jednak ubrałam dopiero po dotarciu na imprezę, czyli jakieś 4 godziny później. W końcu pomieszczenie było zadymione, można szaleć ;) Spotkałam tam kolegę którego nie widziałam odkąd wyjechał do Anglii (co miało miejsce prawie 2 lata temu), a ktory zawsze mi się podobał. On jednak zawsze niespecjalnie się mną interesował. I stał się cud ;) Kolega wyraźnie mnie adorował, brał na kolana, chwytał za rękę, prawił komplementy... Jestem w głębokim szoku :roll: Fakt, że wyglądam trochę lepiej niż w czasach gdy widzieliśmy się po raz ostatni, ale żeby aż tak... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a może za dużo użyłaś? Bo o takich skutkach 'ubocznych' nic nie napisali ;) Ja na imprezie poznałam też bliżej laskę, która - jak mi się wydawało - zawsze krzywo na mnie patrzyła, a okazało się, że możemy razem konie kraść :) Ale nie wiem czy kojarzyć tę znajomość z feromonami... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może... :?: A może to akurat na te konkretne laski tak podziałało... :?:

 

Zawsze staram sie jak najmniej, zwilżam palec o dozownik i wcieram w szyję tylko to...

 

 

Pozostaje dalsza faza testów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

W końcu mogę napisać...

 

Cóż, sądzę że NPA działa, na pewno na mnie bo gdy powąchałam je bezpośrednio z flakonika poczułam zawrót głowy.

Myślę że działa, zwłaszcza w relacjach mniej intymnych, raczej biznesowych, ale jeśli chodzi o podryw, imprezę czy działanie na partnera Pheromax jest niezastąpiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Co do działania NPA to wypowiadalam sie tez w innym poście,ale własnie na mnie ma działanie ok, i na kobiety w otoczeniu też ,są jakby bardziej przychylne i sympatyczne,a wczesniej zrezerwą,może też z większym respektem.to samo moja suka-pies -tez jak poniucha to jakas taka inna.NO ale problem z facetami że przy tej samej dawce sa jakby bardziej zdystansowani ignruja mnie ,i w ogóle jakos ta nie fajnie nawet Ci którym sie podobalam bez fero,więc nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie po tym widać działania NPA dziewczyno. Faceci przez działanie NPA wyczuwają, że jesteś silną, pewną siebie kobietą. Czują respekt. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w ich oczach jesteś tak pewna siebie, że nie ma sensu z Tobą flirtować, bo nic z tego nie będzie.

Oczywiście, nie wszyscy faceci, ale większość, woli kobiety, którymi będą mogli się opiekować (czyt. odkręcić słoik, wymienić żarówkę, poczuć się męsko). Stosowane przez Ciebie NPA wpaja im do głowy: to samowystarczalna kobieta, nie mam po co się nią interesować, nie mam u niej szans. Chcesz żeby faceci Cię podrywali? Pheromax

 

Tyle moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem tylko skąd to oniesmielajace działanie skoro NPA woman zawiera Estratetraenol a tu wklejam cos o tym związku:

 

Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Estratetraenol?

 

Estratetraenol wpłynie na Ciebie pobudzająco i podkreśli Twoją kobiecość. Mężczyźni postrzegać będą Cię jako bardziej atrakcyjną oraz seksowną. Związek ten, podobnie jak inne feromony, silnie wzmaga istniejące już podniecenie seksualne [77].

 

Ciekawe dlacego nie wspomniano o npa woman skoro pisze że zawiera?

 

Produkty zawierające Estratetraenol: BTB, Pheromax Woman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
I własnie po tym widać działania NPA dziewczyno. Faceci przez działanie NPA wyczuwają, że jesteś silną, pewną siebie kobietą. Czują respekt. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w ich oczach jesteś tak pewna siebie, że nie ma sensu z Tobą flirtować, bo nic z tego nie będzie.

Oczywiście, nie wszyscy faceci, ale większość, woli kobiety, którymi będą mogli się opiekować (czyt. odkręcić słoik, wymienić żarówkę, poczuć się męsko). Stosowane przez Ciebie NPA wpaja im do głowy: to samowystarczalna kobieta, nie mam po co się nią interesować, nie mam u niej szans. Chcesz żeby faceci Cię podrywali? Pheromax

 

Tyle moim skromnym zdaniem.

 

no wlanie, chya masz racje. Ja mam NP i PHX probke, jak stosowalam npa, powoli od 0.5kropli to zadnych efektow, ani na mnie ani otoczenie, potem zwiekszalam. dolozylam phx z probki lekkie mazniecie i stweirdzam ze NPA namnie raczej wywolalo agresora, a nie pewnosc siebie, moze przesadzilam z dawka, ale stosowalam stopniowo, facet na ktorego chce miec "wplyw" raczej byl zdystansowany (nawet jak nie mialam agresora),jakos tak mnie unikal, ale jak zaczelam stosowac tylko phx sa zmainy, wiecej chce ze mna przebywac, akos bardziej sie przysuwa itd..

 

czy na kogos tez tak dziala npa? ze ma agresora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Po npa jestem tak pewny siebie że jak coś nie wychodzi po mojej myśli to czuję się agresywny.

Staram się tego nie okazywać ale mogę się wtedy pokłócić z najpiękniejsza laską jaką znam.

Muszę bardzo uważać na npa.

Rozcieńczyłem go w stosunku 1/6 i smaruję się tylko wężykiem z atomizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 years later...
  • 1 month later...

O, to temat dla mnie :lol:

Jestem osobą raczej nieśmiałą. Oczywiście bez przesady, nie jakaś szara myszka, ale przywódca stada też nie jestem. Wystąpienia przed grupą, zarządzanie grupą to dla mnie wyzwanie. Jakiś czas temu dostałam propozycję awansu na team leadera. Nie mogłam odmówić, ale wiedziałam, że będę musiała przełamać swoje słabości :roll:

Poczytałam trochę na feromony.pl i wybrałam NPA. Wzięłam wersję Touch, bo atomizer jest dla mnie wygodniejszy. Jedno psiknięcie na nadgarstek, pocieram jeden o drugi i... normalnie czuję wiatr w żaglach! :D:D  Pierwsze spotkanie podsumowujące pracę zespołu i zwyczajnie byłam  w szoku, że z taką lekkością mogę prowadzić prezentację ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze mam gdzieś w domu Npa. Używam raczej sporadycznie, na specjalne okazje. Na co dzień mam raczej inne ulubione mieszanki. To prawda, że  Npa daje dodatkowy power. Po zastosowaniu czuję się bardziej pobudzona i towarzyska. Nie jest mi to raczej potrzebne, bo z natury jestem dość energiczna ;) Częściej wybieram BTB, które bardziej mnie tonuje i zbliża do innych. Natomiast jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, aby łatwiej było mu przejąć inicjatywę w działaniu, podkreślić swoją dominację to myślę, że w tym sprawdzi się idealnie :)

Pozdrawiam S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności