Skocz do zawartości

NPA + Pheromax -first time-(test)-prośba o rady!


jerzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całą społeczność feromonową :D

 

Jako iż jest to mój pierwszy post miło dołączyć do grona feromonowego :)

Dzisiaj odebrałem swoją paczuszkę w której skład wchodziło:

- flakonik NPA

- próbka Pheromax

- saszetka Perception

- + jeszcze jakas próbka :)

 

Moje nastawienie do używania feromonów jest powiedziałbym bardzo dobre. Ogólnie nigdy nie miałem kłopotów z tak zwaną 'gadaną' czy coś w tym stylu. Postanowiłem spróbować z czystej ciekawości z przekonaniem, że fero działają na ludzi.

Jak większość z Was od razu postanowiłem narzucić trochę na siebie:)

No i właśnie to trochę to: 2psiknięcia próbki Phero na szyje(1x), nadgarstki(1x) + dwa przechylenia NPA za uszy, (to drugie po 1godz. od pierwszej aplikacji) wcześniej zapoznałem się z większością tematów na tym forum także mniej więcej wiedziałem co i jak. Jestem teraz jakieś 4h po nałożeniu .

Pierwsze spostrzeżenia :

- pierwszy kontakt z kobietą (mniej więcej ten sam wiek) w salonie sprzedaży marki "bugatti" .... ujmę to w jednym zdaniu: .... Już wiem co mieliście na myśli mówiąc o tych kobiecych spojrzeniach :D:D

- następnie miałem spotkanie z kobietą młodszą ode mnie o 6 lat i dla niej to chyba była za duża dawka, bo gdy wcześniej była bardzo 'napalona' to tym razem szybko chciała jechać do domu.. :D i całe szczęście :)

- kolejne spotkanie to ta moja jedyna, znaczy się moja kobieta i tu pełne zaskoczenie... zero efektu (spotkanie 3h od nałożenia)..

 

Oczywiście to dopiero początek mojej zabawy z feromonami, ale najlepsze jest to że dzisiaj jest piątek.. Jutro zaplanowana impreza(domówka) u koleżanki, a w niedziele istna klubowa biba...

 

Mam pytanko do doświadczonych użytkowników. Co jak i ile polecicie mi na niedziele :) pare uwag odnośnie mojej osoby, z natury jestem po prostu duży :) to znaczy dobrze zbudowany, wysoki (ostatnio nawet lekarz powiedział ze tak wielkiego serca to od 10 lat nie widział :D)

kolejna uwaga to fakt, iż hmmm... jak by to napisać ... moja kobieta od zawsze twierdzi ze mam swój własny zapach, zapach mojego ciała który jest dość intensywny....

 

Będę wdzięczny za rady i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj najpierw z PHX, potem z NPA, a na końcu dopiero z obydwoma naraz. :wink: Zmniejszaj i zwiększaj dawki, zmieniaj miejsca aplikacji (na ciele rzecz jasna), do klubu dawaj troszkę więcej, na codzień mniej, używaj perfum i obserwuj, prowokuj, rozmawiaj z ludźmi, przyglądaj się dziewczętom i tak dalej :) Sprawdź jak działa na znajomych, jak na nowopoznanych, a jak na (jeszcze) nieznajomych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności