Skocz do zawartości

POPTRZEBUJE RADY DOSWIADCZONYCH


Rafeek

Rekomendowane odpowiedzi

ujeła mnie twoja prośba i poczułem mnieodparta pokuse odpisania ci!

Powiem ci szczerze ze z taką ilościa to zby6nio sie nie popbawisz, tak 3 góra razy ale porządnie!

 

Najlepiej to bym to wykorzystał jak już bedziesz miał dziewczyne np. na randce, będziecie blisko siebie itd. itp. gdy przjdziesz z nia tzw. etap wstepny i beziecie na nieco zaawansowanym stopniu, że będzies zmiał pewnośc ze feromony posłużą w końcu do tego do czego służą...;)

W przeciwnym razie pójdziesz sobie z 3 razy na imprezę, moż ezrobisz jakowe wrażenie na laskach ale szybko ci sie skończy i tyle na tym, no chyba że impra będzie przednia...i warta zachodu. No chyba, że...jesteś tak dobry w zaliczaniu dziewczyn że to bęzie tylko mały pomocnik do twojej wielkej gry...

Mysle ze rozumiesz o co chodzi!

 

Jakie miejsca?...jakie tylko chcesz...najlepiej takie przy których masz pewność że dziewczyna niuchnie feromony, czyli okolice głowy, szyi, niektórzy walna nawet na włosy (? - tego jeszcze nie próbowałem, a ponoć dłużej trzymają!). Niektórzy proponująna nadgarstki, ale moim zdaniem to szyja jest lepsza. To w takich okolicznościach jak impreza, gdzie tańczysz i machasz rękoma, podajesz jej rękę na przywitanie itd. zwłaszcza że jest to na miejksce silnie ukrione i alkohol szybciej sieulatnia, ale dla mnie za daleko od jej głowy. No chybaże jesteś na randce to git...idealne! Dotkasz jej głowy, włosów a ona niuch niuch przy okazji!

 

Musicie wyrobić soebi triki przy których jest sposobnośc że ona niuch nie feromony!Np. przypadkowe zbliżenie głowy gdy szepczesz dziewczynie do ucha by ja o cos zapytać, a feromony masz włąśnie na karku z tej strony głowy co jej ucho....

 

Myśłe że sie rozumiemy!

 

Aha i jeszcze jedno..doradzał bym ci urzycie odrazu tych dwóch naraz feromonów, np. jedną częsc karku smarujesz chiikarą a drugą pheromax, lub dwie strony pheromax a po środku chikara! Lepszy efekt, pheromax sam w sobie hmmm też spox ale w większych ilościach. Jakich? no tak na wyczucie, sdam poczujesz...ajk zwyczajny perfum, a moz eciut mniej ale ciut!?

PZdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko o to bym sie tak nie martwił, do tego trzeba naprawd ebardzo bardzo dużo wylać! Raz wylałem dla jaj na siebie ok 1/3 buteleczki chikary czyli jakies 3-4ml na raz! przerzyłem ale więcej tegoi nie powtórze, ludzi ezaczeli sidę dziwnie zachowywać!

Ale spox tak pare razy tym w kulce na jeden bok karku, i drugi bok, tak byś sam poczuł zapach feromonów, i nie szczyp się z tym a po środku z raz psiknij chikara, ...mas zje w żelu jak preception czy w buteleczce?

W sumie po zapachu dojdziesz czy jest wporzo!

 

Niektórzy też daja feromony na tył karku, tego tez nie próbowałem ale moze skutkowac ale to przy wiekszych aplikacjach by osoba z przodu wyczuła, pamiętaj ze to chodzi o ten zapach oni mnaja czuć lekko ten zapch, to on podnieca, saeż produkty rzeczywiście bezwonne ale to i tak chodzi o ten zapach (a raczej w takim wypadku "niewyczuwalny aromat")!

Jak cię denerwuje zapach feromonów bo na mnie czasem dziwnie działa to psiknij sobie na tors regularne perfumy, by przykryły zapach ale raczej odradzam na pkt. na jakie aplikujesz feromony, za barzdo zagłusz ich działanie, zwłąszcza w zatłoczynch miekscach.

 

A i jeszcze jedno, pamiętaj tez o miejscu gdzie idziesz, jak na dyskoteke to musisz brać pod uwagę że to jak z regularnymi perfumami, . W takich miejkscach, przeysconych różnymi aromatami :) ledwo wogóle coś cokolwirek czuć i musisz wylac na siebie nieco więcej. Zapachy mieszaja sie z sobą i zagłuszją, tak samo jak sie spocisz...

No kurde w sumie sprawa jest banalna, traktuj to jak pefumy o wiekszym stężeniu...

 

Żeby przesadzić to trzeba naprawde wpakowa cnieco na siebie, ale sam to wyczujesz bo zapach powinien ciebie samego już mocno a to mocno drażnić. Co jest jak przesadzasz? W sumie nic szczególnego, niektórych głowa boli (co używają), a ludzie mogą mieć dziwne jazdy w stylu, wydaje im sie że jesteś bardzo obreaożony, smutny, wkurzony (w zależności od tego jaki rodzaj feromonu dominowął w produkcie)i podchodza i pytają sie: co jest? co jest grane? takie tam!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! podczepię sie trochę pod topic bo też potrzebuje rady kogoś doświadczonego... :wink:

w skrócie wyglada to tak: urok osobisty trochę działa ale porzeba jednak tego czegoś co pomoże mojemu wybrańcowy w końcu się zdecydować...

ale problem jest taki że spotykamy się tylko na wykładach, nie używałam nigdy takich perfum i trochę się obawiam ich działania, tego jak będą inni na to reagować i przede wszystkim jak to wpłynie na moje zachowanie (a uczelnia takie głupie miejsce...)

doradzicie coś? PROSZĘ... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakies 3-4ml na raz! przerzyłem ale więcej tegoi nie powtórze, ludzi ezaczeli sidę dziwnie zachowywać!

 

Dziwnie? To znaczy jak?

 

 

@kicia- do wyboru masz P10, Pheromax, Alchemy i RM.

 

P10- za drogie.

Pheromax próbka- ok.

Alchemy- możę być za słabe.

RM- może być dobre.

 

Moim zdniem nie masz za dużego wyboru- bierz Pheromax próbke +RM. Będzie to dobre połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powedzmy ze w taki sposób jaki by normalnie tego nie robili.

Np. podchodzi do mnie typ pijany totalnie i pyt asie co sie dzieje, czemu sie nie bawie i w taki oscentacyjny właściwy sobie sposób, a ja sie na niego patrze i ....no tak juz weim co sie dzieje....feromony!

W skrajnych przypadkach nie polecam takiego doświadczernia! Ale spoko żeby przedobrzyć to musiałem naprawde dużo na siebie władować aż mnie zaczeło samego zatykac od tego zapachu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafeek, masz Pheromax, więc musisz bardzo uważać na zapach. Niektórych on wręcz odrzuca. Ty sam możesz go w ogóle nie odczuwać, a inni będą dziwnie patrzeli na ciebie, jednocześnie nic nie mówiąc (chyba, że ktoś potrafi powiedzieć wprost: "ej, ty, słuchaj, walisz jak skunks!", ale chyba niewiele jest takich osób). Niestety raz albo dwa razy mi się przydarzyła taka przygoda. Bardzo niemiła sprawa. Sam wyczuwam Pheromax, ale nie jest on jakoś nadzwyczajnie dla mnie niemiły, i wtedy to zignorowałem. Także jak we wszystkim - umiar. I przykrywać perfumami własnymi.

Jeżeli chodzi o Chikarę, to tu już takiego niebezpieczeństwa nie ma. Ja używam od jednego do dwóch psiknięć na szyję i zawsze działa jak trzeba. Wyczuj swoją dawkę. Nie bój się testować. Próbuj stosować jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności