Skocz do zawartości

Działanie Pheromax...


scoty

Rekomendowane odpowiedzi

:D dopiero zaczynam przygodę z formum więc przepraszam za niedociagnięcia

 

Zakupiłem próbke pheromaxu i bomba, rewelacja. Jedno psiknięcie na szyję i dwie laski pierwszego dnia po zastosowaniu mało co mnie nie zjadły spojrzeniami ( oczywiści w pozytywnym znaczeniu ) :lol: podoba mi sie to teraz czas na NPA. Czego mam sie spodziewać po NPA czy nie jest za agresywny na stosowanie w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czym się zajmujesz :evil:

 

a tak w ogóle to radze przetestować NPA oddzielnie na początku i zobaczyć jakie będą efekty dopiero potem próbować je mieszać, jeżeli chodzi o moje doświadczenia z NPA w pracy to nikt raczej negatywnie nie reagował na moją osobę, zauważyłem jedynie że koleś który się zazwyczaj jąka, przy mnie jąkał się jeszcze bardziej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz masz racje ja tez tego nie chcem.W pracy w szkole potrzebne sa przyjazne stosunki z plcia meska.Ale w niektorych sytuacjach, np jak idziesz gdzies przez miasto wieczorem, to jest mniejsze prawdopodobienstwo ze ktos Cie zaczepi.Bedzie czul respekt i bedzie wolal to jakiegos "pedalka" sie przyczepic.Ale ogolnie to kazdemu zalezy na przyjaznych stosunkach z ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak idziesz gdzies przez miasto wieczorem, to jest mniejsze prawdopodobienstwo ze ktos Cie zaczepi.Bedzie czul respekt i bedzie wolal to jakiegos "pedalka" sie przyczepic.

 

Masz rację, ale zbyt dużo naćpanych (pseudoklubowiczów?) chodzi po nocach, szczególnie w weekend więc takich to fero raczej nie powstrzymują od zaczepek itp, może nawet przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

cassi polecem :lol: he he npa mnie dołowało

 

a teraz zauważyłem że p-max nawet 0,5 dawki zajefajnie działa, na początku stosowałem 1,5 dawki i było fajowo :lol: te spojrzenia hihi, wystarczy tylko dobra bajera i .......... :roll:

Od jutra zaczynam dalsze testy i mam nadzieję że będzie super ( mieszanka p-max i npa oczywiście minimalne dawki ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności