Skocz do zawartości

JAKIE FEROMONY DLA JAKIEGO ZNAKU ZODIAKU


juzekkrol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co ukrwyac osoby o różnych znakach zodiakach różnią sie od siebie, zachowanie styl bycia jest na pewno z tym bardzo związany .

 

Pomyslalem By KAŻDY UŻYWAJĄCY FEROMONY niech poda swó znak zodiaku i produkt który n niego najlepiej działa , myslę że pomorze to niektórym w wyborze tego złotego srodka :)

 

ZAPARASZAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno też się zastanawiałem nad umieszczeniem takiego tematu na forum dlatego że, każdy człowiek jest inny, jedni są nieśmiali, inni przebojowi i każdy z nich na pewno wydziela swoje naturalne feromony, i tu właśnie nasuwa się pytanie: jakie syntetyczne feromony stanowią najlepsze uzupełnienie własnych, dlatego bardzo pomocne były by wypowiedzi forumowiczów na temat własnej osobowości i wpływie na nią jak i na innych ludzi wytestowanych feromonów.

 

Oczywiście dla osób zainteresowanych można byłoby wpisać również swój znak zodiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie jest fajny ,atrakcyjny z zewnątrz to i fero nic mu nie da,najwyżej polepszy rozmowe nic więcej :) Są już te czasy w których węch nie rządzi tylko wzrok :D

A jeśli na odległość słyszysz że jesteś fajny ,to z fero złamiesz ten pierwszy krok ponieważ dodają pewności i to wszystko :D

Feromony głównie działają w kwesti biznesu, a kwestia podrywu jest znaczna od innych reguł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie jest fajny ,atrakcyjny z zewnątrz to i fero nic mu nie da,najwyżej polepszy rozmowe nic więcej :) Są już te czasy w których węch nie rządzi tylko wzrok :D

A jeśli na odległość słyszysz że jesteś fajny ,to z fero złamiesz ten pierwszy krok ponieważ dodają pewności i to wszystko :D

Feromony głównie działają w kwesti biznesu, a kwestia podrywu jest znaczna od innych reguł.

 

Zgadzam sie, jesli ktos jest naprawde brzydki to niech sie nieludzi ze cos sie zmieni, najwyzej moga go bardziej lubic.W podrywie to zaden znak zodiaku nie pomoze.Najlepiej poczytac sobie pare materialow o podrywie np Shark'a i wtedy wyruszac na dziewczynki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodze do końca, ponieważ uważam że nawet jeśli ktoś nie jest zbyt urodziwy (nie mówie tu o ekstremalnych przypadkach), to wszystko może nadrobić znakomitymi zdolnościami prowadzenia rozmowy, podrywania, wykazaniem się ciekawym charakterem i zainteresowaniami. Jest bardzo dużo dziewcząt, które potwierdzą że ważniejsza jest dla nich osobowość niż wygląd (musimy pamiętać, że one myślą zupełnie inaczej niż my). Dla niektórych wygląd to tylko połowa całej osoby, dla niektóych to 100%, a dla innych nie liczy się prawie wogóle! Najważniejsze w tym wszytskim i tak pozostanie wnętrze człowieka, którego u niektórych możemy nigdy nie poznać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje, bardzo wazna jest osobowosc, charakter, ale dziewczyny jak i przede wszystkim chlopacy patrza przede wszystkim na wyglad to jest moim zdaniem 75% powodzenia w podrywie.Tobie mowia ze wazniejsze jest wnetrze od wygladu zewnetrznego??To Cie pewnie troche oszukuja, bo dziewczyna naprawde ladna, swiadoma swojej wartosci przede wszystkim patrzy na "obraz" chlopaka.No ale nie wszystkie oczywiscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kobiety patrzą właśnie głównie na charakter i osobowość i na tej podstawie oceniają faceta. Owszem, wygląd też jest ważny, trzeba być zadbanym i przyjemnie wyglądać, ale nie jest to większość sukcesu.

 

Wyobraźcie sobie atrakcyjną kobietę i faceta, który jest nieśmiały, mało gadatliwy, nudny, ale ma wyrzeźbione ciało, jest przystojny. Jakie odczucia? Czy zechciałaby się z nim związać? No nie wiem, a może wolałaby takiego, który jest inteligeny, dowcipny, potrafi porozmawiać na wiele tematów i rozmawia z nią na zupełnie inne tematy, aniżeli większość

jego konkurentów (zamiast pytań "jaki jest twój ulubiony kolor?", na przyład "co cenisz w związku?", o zaufaniu i innych uczuciach), a także jest przeciętnej urody, nie jest bardzo atrakcyjny. Jak myślicie?

 

Prawda jest taka, że mogą zadziałać jeszcze inne aspekty jak na przykład feromony (niekoniecznie syntetyczne) czy związanie pod wpływem wydzielanej wówczas adrenaliny (jest też takie "prawo", które mówi że podczas wydzielania adrenaliny czy innych związków wydzielanych podczas orgazmu, jesteśmy bardziej skłonni związać się z towarzyszącą nam wówczas osobą- hormon przywiązania i te sprawy :)

 

Oczywiście zdarzają się wyjątki, są kobiety, które kręci umięśnione ciało seksownego faceta, w końcu też mają one oczy- MOWA CIAŁA!!! W wyjątkach umieściłbym też większość nastolatek, które nie mają zbyt dużego doświadczenia z płcią przeciwną. Zresztą na przykład 25-latka, którą zagaduje kilku kolesi w krótkim okresie czasu kolejnym prymitywnym tekstem, po prostu olewa ich i nie patrzy na ich wygląd- myśli, że to kolejny frajer. Umiejętny tekst do podrywu i odpowiednia postawa to- moim zdaniem- klucz do sukcesu. Wiem na przykład, że dobre efekty daje zasada "im rzadsze, tym cenniejsze" dla obu stron, zresztą narzucanie się nie jest dobre i dosyć często mówię kobietom, że nie lubię się narzucać- w przeciwieństwie do kolesi, którzy piszą non stop o byle czym i myslą, że tym samym zdobędą przychylność.

 

Gdzieś na tym forum nawiązła się podobna dyskusja, lub pomyliłem fora. Myślę, że sprawa jest jasna- ogólnie mówiąc- mężczyzn zdobywa się poprzez oczy, kobiety- poprzez uszy.

Spójrzcie zresztą na zagadnienie NLS. Pewnie trafią się tacy, którzy nie wierzą w możliwości tej "nauki", ale ja jestem jej zwolennikiem...

 

To tak ogólnie- pomijając sprawy finansowe :)

 

Może kobiety się wypowiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% sie zgadzam z Alim!!

 

NIetrzeba byc DiCaprio czy cos w tym stylu zeby miec powodzenie u kobiet. Chyba ze ktos gustuje w 17-stkach co sa zapatrzone w gazetki typu "Bravo Girl" i w glowie oprocz zciagniecia nowego dzwonka do komorki maja w glowie pytania typu "czy jak sie bede calowac z chlopakiem to zajde w ciaze?"

Teraz sobie wyobrazicie ze spotykacie taka, dajmy na to przed gimnazjum :twisted: , lub w klubie o ile uda jej sie podrobic legitymacje szkolna :twisted: i chcesz byc oryginalny wiec sypiesz tekstem w stylu

(zamiast pytań "jaki jest twój ulubiony kolor?", na przyład "co cenisz w związku?", o zaufaniu i innych uczuciach)

 

Ona sobie najprawdopodobniej pomysli "łe, wcale nie jest podobny do justina Timberlaka ani nikogo innego z plakatow nad moim lozkiem.... wogole co za frajer!! Spice girs sie rozpadlo, doda poklucila sie z radkiem a on mi tu o uczyciach wyskakuje...."

 

Co innego pozniej, jak juz dojrzeja. Rzekl bym nawet ze kobieta predzej pojdzie do lozka z facetem srednio atrakcyjnym (tez nie mowie o skrajnych przypadkach) ale w ktorego towarzystwie czuje sie bezpiecznie, wygodnie i łączy ja z nim "niewidzialna i niewytlumaczalna więź, która promieniuje ciepłeim i rozgrzewa jej ciało centymetr po centymetrze, powodujac ze kazda chwila z nim spedzona mogla by trwać w nieskaczonosc....(...) :wink: " ; niz z kims kto mogl by byc na okladce "Bravo Girl", ale jest kretynem...

 

moze rzeczywiscie jakies kobiety sie wypowiedza na ten temat??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pózniejszej fazie znajomości z daną dziewczyną przewage ma osobowość ,nigdy na początku zapoznawania wtedy gra całe ciało najwięcej twarz,sylwetka :D

Więc ktojest dobrze zbudowany ,do tego ładną ma twarzyczke to bez wątpienia 80% dziewczyn jest jego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ja sama, chociaż jestem dość ładna rzadko miałam przystojnych facetów. Jakoś tak naprawdę patrzyłam sercem... :wink:

 

Kobiety na mężczyzna chyba naprawdę patrzą "przez uszy" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności