Skocz do zawartości

Najlepszy środek do jednorazowego zarywu


tobi

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj i poczytaj tutaj na forum co ludzie najbardziej zachwalają i co polecają w takich sytuacjach. :)

Osobiście w wyborze między PHX a Perception wybrałbym na Twoim miejscu PHX, jest o wiele skuteczniejszy, zresztą sam poczytaj. Niestety nie mam doświadczeń z Alchemy, więc Ci nie poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam phx od połowy lutego i stosuje go 1 lub 2 w tygodniu niecałe psikniecie i mysle ze do konca maja mi starczy. pamietaj oczywiscie o jego zapachu jest dość specyficzny musisz go przykryc perfumami inaczej sie nie ruszaj bo podryw moze okazac sie porażką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHX wcale nie musi być najlepszy, bo może się okazać że np. na Ciebie wogóle nie działa, albo działa słabo itp. Dla jednych PHX jest rewelacyjnym narzędziem "zbrodni", dla innych nie. Dlatego masz możliwość zwrócenia feromonów! :P:wink:

Wszystko to kwestia Twoich indywidualnych preferencji i nastawienia. Jeśli jesteś osobą wstydliwą i cichą, nigdy nie flirtowałeś z żadną dziewczyną, a na samą myśl o tym przechodzi Cię dreszcz niepokoju, to nawet ten "najlepszy" PHX może nic nie poradzić. Co innego, jak będąc taką osobowością wraz z używaniem fero Twoje nastawienie do spraw damsko-męskich zmieni się pozytywnie, wówczas możesz mówić o działaniu feromonów. Podobno feromony podnoszą naszą atrakcyjność o 20% a nawet więcej. Dlatego najlepiej jest testować, testować i jeszcze raz testować żeby dowiedzieć się co najlepiej pasuje do Ciebie i w jakich ilościach. Oczywiście na początek polecany przez wszystkich jest PHX, ponieważ próbka jest niedroga, a same fero są przez wielu oceniane na "mocne". Na ile starczy próbka? Nie wiem, ale tutaj na forum było to opisane wiele razy (podobno ok. 20 dużych psiknięć). To pewnie zależy od tego czy będziesz stosował je codziennie czy rzadziej.

Moja opinia końcowa: zaopatrz się w tą próbkę Pheromax, jest niedroga i bardzo fajna, jeśli się nie spodoba - zwróć, albo wymień. Jeśli jednak możesz przeznaczyć więcej kasy to polecam Ci na początek oprócz PHX spróbować "legendarnego" tu już chyba NPA. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :!::D

 

Aha... Perfum obowiązkowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak chcesz zostac jej przyjacielem to prosze bardzo.Podoba Ci sie dziewczyna, to musisz ja w sobie rozkochac, sprawic zeby nie mogla spac, myslac o Tobie.Doswiadczylem na wlasnej skorze jakie spustoszenie moze robic Pheromax w glowach dziewczyn.Co prawda ja nie mam na celu poderwac jednej, jedynej.Prawie co tydzien nowa slicznotka sie nawija :lol: .I nawet tym najladniejszym puszczaja wszelkie hamulce pod wplywem Pheromaxu-to jest cudowne!!!Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że na początku lepiej operować samym fero i wedle upodobanie przykrywać zapachem. Nabierasz wtedy szybciej wprawy i doborze ilości preparatu i masz możliwość swobodniejszej modyfikacji tej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, thx za odpowiedzi...

ale jeżeli wlałbym 2ml PHX do 30ml Antonio Banderasa to wyszłoby mi to na wiele dłużej.... a z 2 strony czy jak tak zmieszam to proporcje nie będą za małe? i jak sie psikne dwa razy za ucho to nikt nic nie poczuje (dosłwonie)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności