Skocz do zawartości

Pytanie dot. Alchemy


LOLO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dot. Feromonu „Alchemy” właśnie zamówiłem sobie 2 buteleczki (for men) ale wyczytałem w niektórych postach że Alchemy niesprawdzaną się dobrze podczas uwodzenia czy zwróceniu na siebie uwagi przez płeć przeciwną.

Opis alchemu na głównej stronie zawiera taki tekst „Najsilniejsze działanie na płeć przeciwną” ale z tego co widzę w niektórych postach to trochę nie ciekawie się to zapowiada :).

A co wy myślicie o Alchemach czy rzeczywiście działają tylko na niektóre osoby czy to tylko kwestia czasu aż ktoś zwróci na mnie swoją uwagę? Czy może jak na 1 raz polecacie coś innego?

P.S. Jeszcze jak ktoś by mugł podać jakieś wzkazówki dot. Alchemów to byłbym wdzięczny :D

Pozdrawiam LOLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie stosowalem Alchemy, ale raczej wiekszosc uzytkownikow nie zauwazylo duzych zmian, ale oczywiscie byly tu osoby na ktore Alchemy swietnie dziala.Musisz po prostu na sobie przetestowac.Jezeli chcesz feromony na podryw to radzilbym Ci zakupic probke pheromaxu i przetestowac.No ale moze Alchemy cos u Ciebie zdziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemy to pierwsze moje fero i jestem z niego zadowolony.. Trochę czasu minęło i w buteleczce trochę zostało ale często sobie zapodaję alch. Może nie ma piorunujących efektów ale przynajmniej nie wywołuje agresji jak NPA. Alchemy działa to fakt bo jedna kumpela przez pewien czas kleiła się do mnie i niewiedziała sama czemu (miała faceta już) :lol: .

 

I na pewno pobudza tylko nie przedawkuj bo głowa boli straszennie :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolisz Cassi to wtrącę się ze swoimi spostrzeżeniami na temat Alchemy tzn. ja osobiście zakupiłem go dwa razy i zastanawiam się właśnie nad kolejnym w ramach odpoczęcia od tych mocniejszych specyfików. Jeśli chodzi o działanie to najlepiej widoczne w sytuacji bardzo bliskiej jeśli chcecie poczytać dokładniej o co mi chodzi to: http://rand.feroblog.pl/index.php/wspomnienia/poczatek/

 

Poza tym umówiłem się też z taką jedną dziewczyną, która pod koniec spotkania powiedziała mi, że sama nie wie co ale coś bardzo ciągnie ją w moją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych tygodniach mam zamiar zacząć wpisywać nowe posty bo niestety na razie nie miałem za bardzo czasu, poza tym zastanawiam się w ogóle czy ktoś to czyta ;). Powiem szczerze to Alchemy w moim przypadku miała chyba najbardziej subtelne działanie. Szkoda tylko, że była zmiana olejku eterycznego zastanawiam się czy nadal jest ten który ostatnio miałem. Z tego co widać na zdjęciu to dalej jest zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz wpisywać nowe rzeczy, to i czytelników pewnie przybedzie :-)

 

A tak w ogóle to fajny pomysł z tymi blogami. W pozytywny sposób "zmusza" do obserwacji, a i łatwiej potem niektóre wydarzenia odnaleźć i spojrzec pod nowym kątem..

 

 

A tak w ogóle, to Alchemy może mieć na mnie fajne działanie, bo zawiera Alpha-Androstenol, tak jak móje Lure, a w dodatku jest wzmocnione Kopulinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassi jest to tak, że ta osoba nie wiedziała do końca co ja przyciaga. Podchodziła blisko ocierała sie a jak dochodziło do pocałunku żadnych oporów nic lgneła jak mucha do lepu.

 

Oczywiście to nie sprawka samego fero bo wczesniej nad tym pracowałem jakiś czas, nie nalezy nastawiać się że fero załatwi sprawę. I uważajcie na dawki żeby nie przesadzic bo efekty mogą być niezbyt miłe. Jak osoba na której wam zależy sie zrazi to lipa uwieżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności