Skocz do zawartości

btb w biznesie


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zainteresowanych tym yematem :) dzisiaj rano dostelem nowiutki flakonik btb:) . powiem szczerze ze byłem mile zaskoczony(z reguly podchodze ostroznie do takich nowosci jak feromony a tu prosze taka mila niespodzianka:) . mialem 3000tys obrotu !!! (z reguly przecietny obrot dzienny to 1000 zl ) dalem dwie kropelki pod szyje i tak okolo pul pod nos . mam jeszcze pare pytan do ferum (i do tych co sie znaja dobrze na feromonach ) 1: czy feromony dzialaja na tworzywach sztucznych np. plastik i itp. chodzi mi o to czy np jesli rozetrze ok dwóch kropel btb na wielu wieszakach czxy to bedzie dzialac .? 2:jezeli to bedzie dzialac to co jak dlugo powinienem rozcierac : co 2dni - co 3dni czy co 4 dni? (podobno feromony sie kumuluja na ubraniach itp tak wiec pytam ) 3: czy jezeli bede rozcieral ok dwóch kropel nawielu wieszakach z ubraniami . to czy moge je stosowac jednoczesnie na cialo (czy to niebedzie za duzo ? . tak na marginesie dodam ze ten sklep jest z odzieza damską :) czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą radą chyba będzie stwierdzenie, że "lepiej dać mnie, niż więcej". Nauczysz się wtedy dawkować i ew., w razie potrzeby będziesz mógł zwiększyć ilość. A jak przedobrzysz, to ludzi możesz wystraszyć i czekać na wywietrzenie potem bardzo długo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobry pomysl z tymi wieszakami (ja bym na to nie wpadla), jednak mysle ze feromony dzialaja w polaczeniu z Toba a nie jakas rzecza. Fajnie sie komponuja z ludzkim zapachem i perfumami, ale z wieszakami chyba nie wyjdzie. Jednak to tylko moja opinia, nie zaszkodzi sprobowac, najlepiej zaaplikowac feromony np. po jednej czesci sklepu a po drugiej nie. wtedy bedzie mozna zaobserwac czy dzialaja (gdzie bardziej lgna kobiety)

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem gdzies ze niektore osoby rozpylaja w sklepie feromony i ich zyski poszly w gore wydaje mi sie ze to jest niezly sposob na zwiekszenie obrotow :D zwlaszcza w sklepie z damską odziezą

 

feromony dzialają np. na plastiku tylko ciezko okreslic ile czasu sie utrzymają z wlasego doswiatczenia wiem ze na ubraniach calkiem sporo nawet do kilkunastu dni :D zalezy tez od rodzaju materjału pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jezeli se pomyslisz ze czym wiecej tym lepiej to sie mylisz fakt jest taki musisz testowac jezeli trafisz na odpoeirdnie dawkwane fero w sklepie to zycze ci wszystko naj... ale przykladowo jezeli zastosujesz fero na wieszaku to poprostu jak go nie sprzedasz to go umyj i mysle co jakies 2 dni umyj go a bedzie jak noey pamietj fero sa jak perfumy czym wiecej tym zle dziewczynom i takze facetom niepodaba sie zbyt intesywny zapach a wiec traktuj to powarznie jak by to powiedial facet .... z jajmi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

arecki278 jak testy z BTB w sklepie i czy poradziles sobie z zapachem?

 

Ja u siebie w lokalu daje co drugi dzień po 1.5 kropli NPA na 2 chusteczki

papierowe jedna lezy blisko wejścia a druga przy kasie. Po dwuch

dniach wyrzucam je i kładę nowe, nie ryzykując "przedawkowania". Obrót

skoczył mi o około 20% i zauważyłem, że coraz więcej stałych klientów

przychodzi przy okazji zabierając znajomych. Raz zaaplikowałem BTB na

koszulkę i wieczorem zostawiłem ją w łazience na noc, gdy wszedłem tam

rano myślałem że ten zapach mnie zabije i po tym nigdy nie zaryzykuje

BTB w lokalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

oj te klientki :) !! najsmiewszniejsze jest to ze jak narazie feromony dzialaja najwidoczniej na starsze panie , dzis dwie babki po 50tce powiedzialy ze do takiego przystojnego mezczyzny beda przychodzic codziennie :) a mlode chyba sie wstydza :oops::lol: bo widac ze niektorym wpadam w oko ale nigdy tego wptrost niepowiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

czesc mam taki maly problem z btb zakupilam go 2 tygodnie temu uzywam codzienienie...

w pierwsze 2 dni dalam 1 krople bylo ekstra naprawd czulam sie swietnie ludzie tez to zauwazali.. 3 dnia juz nic nie poczulam wiec zaczelam zwiekszac ilosc caly czas probuje wycelowac ale niestety nie potrafie moze macie jakis pomysl na optymalna dawke.. co prawda dalej widze ze ludzie w pracy sa bardziej przychylnie nastawieni.. ale moze to tylko przypadek? a moze sie przyzwyczailam do btb jak to jest ? ktos stosowal go dluzej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm samant moze poprostu oswoilas sie z dawka ,pierwsza reakcja byla dosyc ostra a teraz juz nic nie czujesz ale to nie znaczy ze na innych nie dzialaja ! :P W koncy podobnie jest z perfumami ,po pewnym czasie nie czujemy ich na sobie po nasz nos sie do nich przwyczail ale ludzie na bank je czuja Ja tak mialem Hm poza tym ludzie ktorzy sie nie myja nie czuja swojego smrodu a dookoloa az nosa ludziom wykreca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności