Skocz do zawartości

czas goni nas...


hepised

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Najpierw kilka slow o sobie. Zainteresowal mnie temat feromonow poniewaz zawsze wierzylam w jakas "magiczna moc" miedzy kobietami a mezczyznami. Zreszta jak tylko sie rozejrzec dookola to widac jak ludzie sie dobieraja w pary. Czasami mnie zastanawialo jak to jest ze kobieta nieatrakcyjna i do tego gruba idzie za reke z takim przystojniakiem. no i na odwrot, jakas super laska idzie z pod reke z jakims boroczkiem. Niewytlumaczalne ale prawdziwe!

Ja osobiscie uwazam sie za kobiete ladna i zadbana. mam wielu przyjaciol plci meskiej jednak jakos zaden z nich nie chce poglebiac znajomosci. faceci jakos traktuja mnie jak powietrze. nie wiem czemu. zdarzalo mi sie ze niektorzy na "bani" mi mowili ze sie we mnie kochaja albo ze jestem zaj***sta, ale... No wlasnie zawsze bylo jakies ale.

Dlatego postanowilam nie czekac bo czas "zapier....", no ale nie bede owijac w bawelne. W piatek poznym popoludniem dostalam "pheromax" i co:

Proba nr 1:

Jechalam do szkoly na zajecia, niestety nasze spoleczenstwo sklada sie w wiekszosci z kobiet moja grupa sklada sie w 100% z kobiet wiec nie dane mi bylo za bardzo sprawdzic tego na facetach !! Niemniej jednak czulam roznice na sobie. Jakies takie pobudzenie, wesolosc, rozmownosc (normalnie sie odzywam jak najmniej, taka sie juz urodzilam, no chyba ze na bani, bo wtedy "dre kape", no i jak gadam face to face to tez jestem rozmowna ale w towarzystwie cicho-sza) a tu prosze komentuje, udzielam sie itd. Jakies dziwne to uczucie. Tak jakby po takiej lajtowej extazie a co najdziwniejsze to czulam tez "zjazd", strasznie pieklo w oczy (chociaz sie po nich nie psikalam).

 

Proba nr 2

Niestety w zasiegu wzroku unikatowe ilosci facetow, przechodzilam kolo nich, usmiechalam sie a oni nic! Nie wiem o co chodzi. Jedno co zauwazylam to kanara w pociagu ktory sie na mnie gapi juz od polowy przedzialu a siedzialam na samym koncu. Moze to byla jedyna osoba na ktora feromony dzialaja....(?)

Proba nr 3

Jadac do pracy autobusem ze studentami i uczniami.... No moze jeden kuknal na chwile, ale to o niczym nie swiadczy. W biurze siedzi w duzym pomieszczeniu ok 30 osob (niestety tylko 3 facetow) i niestety nie zauwazylam zadnych dziwnym czy innych reakcji ani ze strony zenskiej ani meskiej

No coz, na razie nie komentuje.

Dodam tylko ze mam probke "pheromax" i uzywam tylko jednego "psika" na szyje kolo ucha i rozcieram po drugiej stronie i na nadgarstkach.

Może to za malo??

Czuje sie inaczej ale inni chyba tak samo...! Amoze to jakis feler!

Kolejne proby opisze wkrotce.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową uzytkowniczke :) .Nareszcie jakas nowa i konkretna osoba, ostatnio to az nie dobrze sie robi jak nowi pytaja sie o perfumy, stosowanie fero itp. Powinno ich sie zbanowac :wink: .hepised juz masz 1 dowod na dzialanie fero-one dzialaja na Tobie.Wiesz, moge tylko sie domyslac, ale mysle ze faceci po prostu boja sie do Ciebie podejsc.Chyba masz jakiegos pecha otaczac sie takimi meskimi cip***ami :wink: .Skoro po pijaku rozwiazuje im sie jezyk i mowi Tobie takie rzeczy to o czyms swiadczy, potrafia tylko po pijaku No coz testuj dalej, wybierz sie do jakiegos klubu, tam nie powinno zabraknac samcow gotowych na wszystko :twisted:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie zastanawiam, czego oni sie boja, przeciez nie gryze...no, choc przyznam szczerze ze mi sie zdarzylo (ale niechcacy). faceci sie mnie moze boja, ale czemu jestem dla nich mila i takie tam. nie wiem o co im chodzi. marzy mi sie taki co przyjdzie i powie: "mala twoj wzrok na mnie nie dziala, od teraz jestes moja!" Przed takim to bym sie nie bronila. Moze rzeczywiscie otaczaja mnie "cip....", ktore boja sie mnie wziac sila. Czemu zawsze to ja sie musze produkowac :( . Niestety zycie jest niesprawiedliwe.

Proba nr 4:

Bylam wlasnie w barze z przyjacielem z liceum. Naprawde traktuje go jak brata, wiec nie chcialam na nim testowac, ale traktowalam go jak pretekst wyjscia gdzies!. niestety! Moje miasto jest tak daremne ze wyjscie gdziekolwiek w tygodniu jest wrecz nie na miejscu!!! A osobiscie nie lubie dyskotek (ze wzgledow ideoogicznych), ale chyba sie poswiece i sprobuje!

No coz bede probowac do upadlego, bo wiem ze mnie to pobudza i czuje sie troche jak na lajtowym haju.

Jak mi sie skonczy ta probka feromaxu - trudno, sprobuje jakies innej. Moze co innego zadziala!!?? Moze to tak jest ze te feromony dla tego a inne dla innego..itd.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, co powiedziałaś na końcu. Jesli PHX nie zadziała nie Ciebie, tak jakbys chciała, nie bój się sięgnąć po inne fero. Na mnie też PXH działa "zerowo", ale za to inne fero dają juz odczuć swoje działanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, wypsikalam juz pol probki feromaxu i jak na razie widze efekty na sobie i kolezankach z pracy. np wczoraj jedna sama od siebie za mnie zadzwonila choc wcale jej o to nie prosilam, druga z koleji mnie dorwala choc normalnie to tylko "czesc" i coś tam zaczela rozmawiac o pierdolach, ale dobra... Moze przyslali mi przez przypadek dla mezczyzn i teraz dzialam na kobiety. Ja sama sie zawieszam, czasami nie moge sie skoncentrowac i duzo gadam hehe

Zastanawiam sie nad zamowieniem jeszcze NPA albo tych nowych BTB. Bo chodzi mi glownie o to zeby faceci mnie czuli z daleka, a ten feromax nie dziala to moze co innego. Z Waszych relacji wnioskuje ze Chikara jest tez dobra, ale znalazlam tylko dla mezczyzn.

A w ogole to sie naczytalam na tym forum ze niektore feromony smierdza potem i teraz mam korbe ze smierdze. Wczoraj wchodze do sklepu papierniczego, babka mnie obsluzyla, wyciaga odswiezacz powietrza i zaczyna psikac. Od razu mi sie przypomnialy Wasze wypowiedzi! Ale chyba jakby smierdzialy to ja bym tez czula. Fakt fatktem ze jak sie psikne to troche zdechlym kotem zajezdza ale szybko znika, poza tym niweluje to pieknym zapachem Light Blue Dolce&Gabbana.

Mam jeszcze maleńka probke "the edge" czy cos takiego dostalam to razem z przesylka probke feromaxu. nie wiem co to jest ale w piatek ide do kina, to sie tym wysmaruje moze ktos ciekawy poczuje i przysiadzie kolo mnie. No nic tyle na razie.

Prosze o rade co do tych BTB i NPA jakby ktos mogl.

Z gory dzieki i do uslyszenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po użyciu fero ,,na pewno zmieniasz nastawienie na świat ,jestes pobudzona i bardziej wygadana idzie to w kierunku ,że ludzie traktują Ciebie jako osobe odważną i wesołą, Nawet jeśli nie użyjesz fero myśl tak jakbys miała na sobie fero, bo można popaść w depresje ,że bez tego nic się nie da.

To jest bzdura możesz osiągnąć więcej niż z fero,a fero może Ci czasami zaszkodzić zależy od sytuacij,po co mają się Ciebie bać itp.

Ludzie jak Cię widzą tak o Tobie piszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności