Skocz do zawartości

Perfumy do przykrywania feromonów


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma znaczenie to czym przykrywa się fero ?

Już nieraz odpowiadałem, starczy poszukać...

 

Ważne, żeby zapach był na tyle mocny żeby przykrywał zapach fero i by utrzymywał się na skórze na tyle długo żeby się fero po pewnym czasie nie przebiły. Co do samego zapachu - moje stanowisko jest takie żebyś przykrywał tym, co lubisz i z czym czujesz się pewnie. Zobaczysz czy ten zapach zmieszany z zapachem feromonów nadal Ci się podoba czy nie, jak nie to zmienisz a jak tak to Twój wybór.

 

Niektórzy uważają że zapachy produkowane na odpowiednich nutach lepiej grają z feromonami (tzn ładniej się komponują) lub że droższe perfumy przez wysoką jakość wykonania lepiej roznoszą feromony wokół Ciebie ale moim zdaniem nawet jeśli te rzeczy mają jakiś wpływ to nieporównywalnie mniejszy niż np. odpowiednio dobrana dawka czy Twoje samopoczucie danego dnia. Nie ma więc co sobie głowy tym zawracać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co sądzicie o Hugo Boss Bottled (szary) do przykrywania??

 

Wiecie może czy ma fajne zapach i wogole czy się nadaje?

I czy laskom sie podoba;p

 

Podobno niektóre dziewczyny przepadają za perfumem z piżmem. Dla niektórych to jeden z najładniejszych zapachów z posród wszystkich dostępnych na rynku. Cóż , cena za takie ''cacko'' jest bardzo duża , ale raczej warto pokusić się o coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niektóre dziewczyny przepadają za perfumem z piżmem. Dla niektórych to jeden z najładniejszych zapachów z posród wszystkich dostępnych na rynku. Cóż , cena za takie ''cacko'' jest bardzo duża , ale raczej warto pokusić się o coś takiego.

 

Bez przesady, wiele perfum posiada piżmo w składzie zapachowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niektóre dziewczyny przepadają za perfumem z piżmem. Dla niektórych to jeden z najładniejszych zapachów z posród wszystkich dostępnych na rynku. Cóż , cena za takie ''cacko'' jest bardzo duża , ale raczej warto pokusić się o coś takiego.

 

Bez przesady, wiele perfum posiada piżmo w składzie zapachowym...

 

No , ale niestety takie , które można kupić po przestępnej cenie jest mało. Jeżeli znasz jakieś perfumy z piżmem i ich (przestępną) cenę to napisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę do Hugo Boss - Selection <-- mogę mieć za ok 30zł 50 ml, nie oryginał ale zapach identyczny, albo nawet lepszy. Chodzi mi oczywiście o odpowiednik FM, który mam ;) Z perfumami FM jest tak, że trudno powiedzieć czy są takie jak oryginał czy lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę do Hugo Boss - Selection <-- mogę mieć za ok 30zł 50 ml, nie oryginał ale zapach identyczny, albo nawet lepszy. Chodzi mi oczywiście o odpowiednik FM, który mam ;) Z perfumami FM jest tak, że trudno powiedzieć czy są takie jak oryginał czy lepsze.

 

No to rzeczywiście tani. W jakich sklepach można go kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ;) Perfumy FM charakteryzuje to, że możesz je kupić jedynie u człowieka, który z nimi współpracuje. No i tak się też składa, że to jestem właśnie ja, tylko póki co zamawiałem perfumy jedynie dla mojego brata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ;) Perfumy FM charakteryzuje to, że możesz je kupić jedynie u człowieka, który z nimi współpracuje. No i tak się też składa, że to jestem właśnie ja, tylko póki co zamawiałem perfumy jedynie dla mojego brata ;)

 

W porządku. Jeżeli będzie istniała taka możliwość , aby móc coś u ciebie zamówić to się odezwij na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niektóre dziewczyny przepadają za perfumem z piżmem. Dla niektórych to jeden z najładniejszych zapachów z posród wszystkich dostępnych na rynku. Cóż , cena za takie ''cacko'' jest bardzo duża , ale raczej warto pokusić się o coś takiego.
Bez przesady, wiele perfum posiada piżmo w składzie zapachowym...
No , ale niestety takie , które można kupić po przystępnej cenie jest mało. Jeżeli znasz jakieś perfumy z piżmem i ich (przystępną) cenę to napisz :)

Nie wiem co dla Ciebie oznacza „przystępna cena”, ale z tego co wiem, to w Polsce np. Opium bywa w Rossmannie w promocji za 120zł 100ml. To dla przykładu (wiem, bo ten zapach używam już dłuższy czas).

 

Jeśli się nie mylę do Hugo Boss - Selection <-- mogę mieć za ok 30zł 50 ml, nie oryginał ale zapach identyczny, albo nawet lepszy. Chodzi mi oczywiście o odpowiednik FM, który mam ;) Z perfumami FM jest tak, że trudno powiedzieć czy są takie jak oryginał czy lepsze.

Jakoś chyba wolę produkty markowe, a nie „zapach taki jak ...”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Każdy zapach nada się do pokrycia feromonów. Byle był trwały.

W sumie fero są bez zapachu, przeważie pachną samemu właścicielowi, a nie otoczeniu. Chyba, że przedawkujesz. Najtrwalsze są takie utrwalane piżmem, albo o dużej zawartości fragrance - mieszanki zapachowej. Czyli bardziej perfumy niż woda perfumowana.

 

Nie kojarzę zapachu 212, choć pamiętam, że kiedyś kilka kobiet mówiło, że im się podoba. Myślę, że bez problemu się nada do fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z carolina herrera 212men i carolina herrera 212 sexy men i jest rewelacyjna do przykrywania feromonów i w bazie ma piżmo a to również podobno działa na dziewczyny i wzmacnia zapach perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Calvin Klein Cotradiction for Men i Dolce & Gabanna The One for Men. Mam zamiar potestować Paco Rabanne 1million i Armani Acqua Di Gio gdyż oba wydają się być bardzo dobrze oceniane przez kobiety ;)

Ktoś wcześniej powiedział że nie ma znaczenia czym przykrywasz byle by się długo trzymało i ja generalnie się z tym zgadzam. Jednakże zdarza się że kobieta szaleje za jakimś zapachem i on sam w sobie może zrobić bardzo dużo, wiadomo że idąc do klubu nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć ale jeśli jest jakaś konkretna kobieta o którą się staracie to proponuję zrobić wywiad środowiskowy albo zabrać ją do perfumerii i zaciągnąć opinii...efekty mogą Was zadziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zależy jakie feromony :) osobiście używam głównie PHX, sporadycznie BTB. Ktoś wyżej pisał, że kobiety uwielbiają zapach piżma na mężczyźnie. To prawda, jest to bardoz męski zapach, pochodzenia zwierzęcego i w połączeniu z PHX tworzy idealną i długotrwałą mieszankę pobudzającą kobiece zmysły :) W związku z czym uznaję tylko 3 zapachy godne przykrywania PHX: Issey Miyake L'Eau D'Issey Homme Intense, Kenzo Power i Diesel Only The Brave. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

questx prawda jest taka że większość kobiet nie zna sie na męskich perfumach więc wg mnie należy sie kierować własnym gustem, czyli kupować taką wodę jaka Ci sie podoba a nie jakiejs pojedynczej lasce która zna dwa męskie zapachy 1Million i "szarego bosa" i dlatego dla niej te zapachy są najlepsze bo nie zna innych :D

Co do 212 men intensywny i długotrwały zapach więc do przykrywania powinien sie nadać ale na gorące letnie dni odpada.

Le male zapach kozak jakość również bardzo dobra bo w koncu Jean Paul Gaultier.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Ja używam aqua di Gio do btb w chwili obecnej . Ostatnie dni to jakaś masakra stosuje jedna nie cała krople czyli przytknięcie do buteleczki palca i rozsmarowuje na szyi , nastepnie 2 psiki perfumu i czuje ten zapach feromonu na sobie przez okolo 2 h , boje się , że inni też wyczują albo czują ale nic nie mówią , kiedys stosowalem z phx i bylem mega zadawolony , nie wiem może perfum już mi nie odpowiada , dlatego mam do was pytanie stosowal ktoś z was platinium egoiste channel'a ? Jak działa ? No i najważniejsze czy dobrze maskuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności