Skocz do zawartości
ali

Perfumy do przykrywania feromonów

Rekomendowane odpowiedzi

PERFUMY kolego a nie perfum.

Egoiste Platinum jak każdy inny zapach będzie zmieniał kompozycje w skutek miksowania czy przykrywania BTB. Wydaje mi sie że nie będzie dobrze przykrywał jak większość zapachów.

Uzywasz Acqua di Gio w zimie? Przecież tego zapachu nie będzie wogole czuć. Acqua sie rozwija najlepiej w +20C.

Kup Armani Code w sam raz na takie warunki pogodowe i do przykrywania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam perfumy Unforgivable dla mieszania z PHX, są naprawdę obłędne.

Teraz w ramach testów mam zamiar wymieszać BTB z Chanel Homme Allure Sport, perfumy są bardzo dobre na codzień i myślę, że dobrze się skomponują z BTB. Muszę tylko znaleźć odpowiednią dawkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z sieciowych:

- JOOP Homme - dosyć nietypowy zapach, trzeba uważać z aplikacją bo może zabić wszystkich w pomieszczeniu :)

- Givenchy Xeryus Rouge - fantastyczne pachnidło, brak słów, dobra trwałość i projekcja

- YSL La Nuit de L'Homme Le Parfum

- Hermes Terre d'Hermes - drzewno-przyprawowe perfumy o dobrej trwałości i projekcji

- JPG Le Male - tutaj nie muszę komentować

- Carolina Herrera 212 - lekki zapach, dosyć często komplementowany

- Chanel Platinium Egoiste

- Dior Homme i Dior Homme Intense - z aplikacją tego drugiego też trzeba uważać ;)

- Thierry Mugler A-Men - prawdziwy, słodki killer

A z niszowych:

- Creed Aventus - boskie pachnidło

- Amouage Reflection Men

- Amouage Interlude Men

- Amouage Opus V lub VII

- Nassomato Black Afgano

- Montale Red Vetyver

- Serge Lutens Chergui

i wiele wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paco Rabanne Black XS wszystko przykryje, świetny do NPA i Pheromax. Choć może i nawet zbyt mocny ten zapach czasami 8)

Zippo the original tez daje rade a nie jest tak mocny aż.

Davidoff Cool Water. IMO świetnie kryje fero...

Bruno Banani About Men raczej blado wypada ale mniejszą ilość przykryje też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykrywa ktoś może wspomnianym creed Aventus ?? Skusiłbym się na próbkę tego specyfiku ale jest cholernie drogi a nie wiadomo jak reaguje z pheromaxem , ktokolwiek jakieś doświadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paris Bleu Aviator Black Leather.

Azzaro, Pour Homme Night Time.

Azzaro, Aqua.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem nowy na tym forum, ale feromonów używam od kilku lat, najpierw Pheromax, a teraz testuje Pheromax Oxytrust.

Przez dłuższy czas używałem feromonów na nadgarstki i szyję i normalnie pryskałem się dezodorantem tam gdzie trzeba i to działało. Od jakiegoś czasu zacząłem używać antyperspirantu bezzapachowego i wody toaletowej, a raczej wody toaletowej zmieszanej z Pheromaxem. Po próbach doszłem do wniosku, że nie ma znaczenia w działaniu feromonów, czy zostaną zmieszane z perfumami w butelce, czy zastosuje się je oddzielnie, jedyna przewaga nad mieszaniem w butelce jest taka, że trudniej przedawkować feromony.

Osobiście kupuję BOSS Bottled Night 5 ml i mieszam z 1 ml Pheromax, a teraz Pheromax Oxytrust.

Ta woda toaletowa nie przykrywa zapachu Pheromaxu, ale niesamowicie się z nim komponuje i to podoba się kobietom (w moim otoczeniu przynajmniej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cold Warrior

Coty Aspen, bardzo ciężko dostać obecnie w Polsce, jest jeden sklep internetowy. Zapach świetny i bardzo trwały polecam :smile:

Nuty zapachowe :
Podstawa
cytryna, bergamota, mięta.

Serce
lawenda, wetyweria.

Baza
mech dębowy, ambra

Dość podobny do Davidoff Cool Water ale mocniejszy, bardziej "zielony" i zdecydowanie trwalszy

klasyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja mieszkanka na dziś 1ml PHX + 4ml Dior Fahrenheit zobaczy czy  dawka odpowiednia pochwale sie jutro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi