Skocz do zawartości

Perfumy do przykrywania feromonów


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem Love&Desire przed phx i używam go teraz do maskowania bo tak jak reszta użytkowników forum myślę że feromonów nie zawiera. Jako perfum co prawda spisuje się nieźle bo ma przyjemny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nie, ale zostałem dystrybutorem perfum FM. Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech się skontaktuje. Utrzymują się mniej więcej jak zwykłe oryginalne perfumy i zapach różni się minimalnie lub wcale.

W repertuarze między innymi: Hugo Boss Selection - 48 zł, GUCCI - Pour Homme 2, HUGO BOSS - Hugo Energise,GUCCI - Gucci Pour Homme, CALVIN KLEIN - Euphoria Men, DAVIDOFF - Adventure

jak również i damskie:

GUCCI - Gucci by Gucci,LANCOME - Magnifique, BULGARI - Jasmin Noir, PARIS HILTON - Can Can, JENNIFER LOPEZ - Deseo...

i wiele wiele innych ;) Myślę, że do maskowania fero są idealne bo pachną jak oryginalne i za dużo kasy wydawać nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ludzie,ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie ,jakich perfum będziemy używać jako "maski" dla feromonów??Jeśli nie są ta jakieś gówniane "najeczki" ,czy inne "adidaski" to chyba bez znaczenia.To jest moje zdanie.

 

 

 

i tu się kolego mylisz:)"nike pure zone" u mnie działa lepiej niż większość"markowlych" perfum typu hugo boss(szary)czy Antonio Banderas...to zależy od człowieka nie ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Wydaje mi się ze nie powinno sie używać feromonów w takiej ilości żeby trzeba je było "przykrywać". Ja spróbowałem tylko PHX i ma tak intensywny zapach, ze chyba trzeba by wylać butelkę perfum do zakrycia tego śmierdziela.

Co do wody toaletowej, zauważyłem coś ciekawego. Wypróbowałem już wiele różnych firm i rodzai, ale na jedną kobiety reagowały bardzo pozytywnie, komplementowały zapach a niektóre bezczelnie mnie obwąchiwały(bez feromonów). Był to Armani Code Black. Mnie się ten zapach znudził bo był trochę mdlący, ale ostatnio kupił sobie to samo moj kumpel i on nie ma podobnych doświadczeń do moich.

Widocznie każda woda toaletowa inaczej współdziała z inną skórą i trzeba sobie dobrać odpowiednią dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja osobiście mogę polecić perfumy GUERLAIN CORIOLAN, zapach wspaniały, ostro czuć cos podobnego do paczuli ale tylko przez pierwsze kilka godzin, później pozostaje tylko kwiatowo-dymna woń. Trwałość zapachu w moim przypadku od 7 rano do 22, czyli 15 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja tam bardziej wierzę infobotowi:

JA:

ort perfum

infobot:

 

perfum

forma podstawowa: perfumy

perfum

forma podstawowa: perfuma

 

więc ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czemu odmieniacie słowo "Perfumy" w liczbie pojedynczej?

Spodnie, albo ubranie też tak odmieniacie? Słowo "Perfumy" nie ma liczby pojedynczej. Dziękuję za uwagę :wink:

 

Ma liczbę pojedynczą, ale niestety całkiem inną niż tutaj używana.

Jest mianowicie TA perfumA, a nie TEN perfum_

 

Co prawda jeszcze nie używam feromonów (PHX zamówione w drodze), ale - po lekturze tego, jaki w założeniu powinien to być zapach - myślę, że YSL Opium nada się idealnie. Sprawdzę już za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności