Skocz do zawartości

Co na początek ?


KadirRahman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Nosze się z zamiarem zakupu feromonów, szczerze mówiąc kiedyś byłem w posiadaniu Date-Mate 2000 i jak przeczytałem na stronie nie zaleziono w testach laboratoryjnych żadnego feromonu wiec nie dziwie się, że efekt był zerowy.

Ale wracając do sedna, zastanawiam się nad NPA albo PHEROMAX (2ml) na początek.

Z tego co czytałem na forum jedni stosują te feromony osobno inni w połączeniu i szczerze mówią już sam nie wiem jak do tego podejść.

 

Proszę więc o rade, co według Was będzie skuteczniejsze, gdyż jest jedna dziewczyna którą chcę zdobyć ( w pozytywnym słowa znaczeniu ).

 

A i jeszcze jedna prośba jakie wg was są najlepsze feromony do pracy, pracuję w obsłudze klienta i chciałbym przetestować to na kobietach.

 

Pozdrawiam

KR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo z fero różnie bywa na każdego inaczej działają ..

z mojego krótkiego doświadczenia odradzałbym Ci NPA na początek jeśli naprawdę ci zależy na niej. Z NPA możesz przesadzić na początku zanim nauczysz się stosować fero a NPA może wywołać agresję :twiste

 

P-max powinien być odpowiedni kup sobie próbkę i zacznij swoje indywidualne testy a dawkę dobierzesz sam, zaczynaj od małych dawek żeby nie przesadzić zbytnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo fakt npa jest dosc agresywne ale ja przykladowo nienazekam na dzialanie npa poprostu stosuje jak najmniejsze dawki i jest ok nawet mniej jak 0.5 kropli

dam pewien przyklad poznalem dziewczyne w sklepie mialem na sobie npa i niezauwazylem praktycznie zadnych efektow ale milo sie rozmawialo. minąl miesiec wpadlo pare groszy w kieszen postanowilem kupic probke phx mysle co mi tam drogo niekosztuje nalozylem na siebie 0.5 kropli npa i 1 psik phx i wtedy szok phx zadzialal niesamowicie na tą samą dziewczyne nawet nie spodziewalem sie czegos takiego wpatrywala sie wemnie jakbym byl ostatnim facetem na ziemi itd.....

 

:D no i nasuwa sie pytanie co zadzialalo npa czy phx czy te 2 produkty naraz daly taką moc

 

moje zdanie jest takie na niektore kobiety zadziala npa a na inne phx

proponowal bym ci kupic npa+prubke phx tylko naprawde trza ostroznie z npa latwo jest przedawkowac z phx jest troche inaczej 1 psik przewaznie zalatwia sprawe :D

 

a jesli chodzi o prace najlepiej spisuje sie chikara to jest fero socjalne jak ludzie sie tego nawdychją japa im sie niezamaka poprostu robi sie bardzo mila atmos :lol: fera

ja czesto stosuje w połączenu 3 te fera i nienazekam dopracowalem dawki odpowiednie dla siebie i tak zostawiam

 

powodzenia z dziewczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie NPA na mnie to norlamnie dziala tak agresywanie oj......

Z poczatku przesadzalem 1 , 2 krople ale jzu wiem ze to za malo i efekty widac takze przy 0,5 kropli . wiec po co tracic a to grosza nie kosztuje.

 

PHX jest niezawodny powatazam juz ktoryś raz......a chikara mam probke ale jeszcze nie mialem szansy przetestowac.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak!

phx jest bardzo dobry na każde sytuacje związane z kobietami. jest najlepszy. co do npa to sam nie wiem. kumpel używa i sam mówi że nie widzi żadnych skutków ie efektów. ja za to widze efekty w phx. co do używania na codzień to proponuje chikare. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak próbka ma atomizer i b.dobrze sie aplikuje maly poreczny flakonik mazna zawsze ze sobą zabrac gdyby próbki byly tansze zamawial bym tylko je a jak wiadomo wiekszy flakonik wychodzi taniej wiec próbki idą w zapomnienie

 

wydaje mi sie ze z próbki jest mniejsza aplikacja niz z pojemnieka 14 ml z mniejszego pojemnika 1 psik byl w sam raz a przy aplikacji z 14 ml musze troszke uwazac pelne psikniecie jest zbyt duze przynajmniej tak mi sie wydaje

wczesniej pytalem oto ale jak zwykle zadam jakies kąkretne pytanie to o odpowiedz jest bardzo trudno

kazdy wejdzie poczyta i wyjdzie a ja sie rozpisuje niewiem w sumie poco i naco :D

pozdro i powodzenie w testach opisz jakiego bigosu zes namieszal :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej pytalem oto ale jak zwykle zadam jakies kąkretne pytanie to o odpowiedz jest bardzo trudno

kazdy wejdzie poczyta i wyjdzie a ja sie rozpisuje niewiem w sumie poco i naco :D

 

Musisz wziąć pod uwagę, że część osób widząc Twój niedbały styl pisania, nie traktuje Cię poważnie i zwyczajnie ignoruje.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze nie jestem najleprzy w pisowni wale byki i takie tam i zdaje sobie z tego sprawe w szkole nie bylem kujonem niewiem na pewno czy to jest mój problem czy inni mają problemy z odpowiedzią na pytania

tresc mojej wypowiedzi jest zrozumiala wiec w czym problem

 

a moze ty magister zabłyszczysz wiedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja dalej pociągnę ten temat. I tak zamówiłem sobie próbkę PREROMAX'U, wysyłka ekspresowa aż byłem zaskoczony więc tutaj należy się wielkie uznanie.

 

Co do samego fero to chyba sam odczułem na sobie skutki przedawkowania. Otóż PHEROMAX ma dla mnie zapach nijaki chyba poza alkoholem nic nie czuje i tu pytanie czy to źle ?

 

Co do samego testu na gorąco, najpierw zaaplikowałem sobie jeden psik (nadgarstki i szyja) i nic klientki zero reakcji :( druga aplikacja na szuję zero reakcji otoczenia, mówię idę na całość trzeci psik na koszulę i tu klops ... każda koleżanka mówiła mi że wyglądam jak po solarium czerwony na twarzy jak burak zresztą nawet nie koleżanka kolega tez dziwnie mi się przyglądał, a ja myślałem że się stopię tak mi było ciepło (ciepłe fale, załamywał mi się głos itd).

 

O dziwo nikt z otoczenia nie mówił mi, że coś śmierdzi np. potem albo piżmem tak jak pisali poprzednicy na forum. Co o tym sądzicie ?

Dodam, że żadnym zapachem tutaj nie przykrywałem fero bo chodziło mi o reakcje otoczenia a była niemal zerowa poza burakiem na twarzy :evil:

 

Jaką dawkę wg Was zastosować najlepiej bo mam zamiar testy powtórzyć.

Czy może aplikowac to na koszulę zamiast na ciało, doradźcie coś pliss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam aplikacje na ubrania, fero mogą się kumulować i nie będziesz miał kontroli nad ich ilością. Jeżeli chodzi o dawkowanie to nie chodzi o zbyt małą ilość fero lecz o przedawkowanie!! Zacznij od jeszcze mniejszych ilości np. przyłóż palec do atomizera i delikatnie wciskaj dozownik aż do uzyskania żądanej ilości, wtedy fero rozprowadź w wybranym na ciele miejscu. A co do efektów to nie zauważysz raczej rzucania się dziewczyn na szyję, głównym czynnikiem jest tutaj Twoja ingerencja. Jeżeli chodzi o zapach to każdy człowiek inaczej go odbiera, ja np. zdecydowanie dobrze wyczuwam fero nawet po 15 godz od aplikacji, choć są ludzie którzy wogóle nie czują tego zapachu, jednym się on podoba, zaś innym "śmierdzi". Życzę wytrwałości w testach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drugi dzień testów, jedna dawka na ubranie i ... jedynie milsze podejście do mnie dziewczyn w pracy kumpel jednak jakby mnie unikał, nic poza tym.

Wiem też, że dziewczyny mi do kolan nie padną ale jestem ciekaw jakiś wyraźnych oznak zainteresowania a tu zero, tak jak zwykle.

 

Co do aplikowania, postanowiłem dawkę dać bezpośrednio na sam krawat :D kolejny miałem ze sobą na zmianę tak na wszelki wypadek. Potem pod pretekstem poprosiłem znajomą by powąchała mój nowy perfum jak go zmieniałem a ona na to, że czuje taki nijaki i pyta co to, a ja ze taki zagraniczny. Wiec nie śmierdzi dla wszystkich.

 

Zaraz udaje się do fryzjera ale tutaj obiorę inna strategię mała dawka na palec jak radził kolega i wetrę to za uszy i zobaczymy czy choć rozmowa będzie miła.

 

Cassi :) a jak on dla Ciebie pachnie jak byś miała to opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wizycie u fryzjera :) tym razem przykryłem fero perfumem Tabac i oto moje spostrzeżenia przy dawce mniejszej, bo tylko lekko na palec krople dałem i rozsmarowałem za uszami. Pani która mnie obcinała była miła, nawet ciut zawstydzona i po ponad 30 min mnie wypuściła.

 

Moje refleksje są następujące, jak dotąd nie miałem problemu z nawiązywaniem znajomości jestem dość gadatliwą osobą a po zastosowaniu fero jakby udawało mi się zatrzymać kogoś na dłużej przy sobie i zdobyć przychylność, rozluźnić atmosferę np. w pracy.

 

Dalej jednak nie wiem jak dobrze dobrać dawkę :( Tutaj liczę na Wasze refleksje. Dodam jeszcze, że podchodzę do tego ciut sceptycznie ale sadzę, że coś w tym jest.

 

Uważam, że ostatecznym testem będzie wypad na jakieś tańce i tam zobaczymy jak się spisze w mniejszej dawce i w większej co opiszę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassi :) a jak on dla Ciebie pachnie jak byś miała to opisać.

 

Pheromax Woman jak "zakurzona" woda

 

Pheromax Men troszkę trąci knurem, po dłuższym czasie wyczuwam minimalnie woń męskiego potu.

 

NPA (oraz RM przebijając sie przez nutę zapachową) daje taki zapach knura, że ho-ho. Jak bym NPA za dużo dała, to by mnie dusić zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności